Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Kako su večeras odigrali NBA prospekti u 3/4, a naročito u 4/4 je primer šta možemo očekivati u našem dresu, naravno ako bilo ko od njih dodje.
    Mislim da bi za njih bila ogromna greška u odabiru kluba.
    Piš... će po njima ko stigne, ovo im je pokazna vežba, a od večeras zna i trener Mege.
    Zamisli tek nase domace u Megi kako bi briljirali...Pogresno gledas...Lazic je u njihovim godinama bio drvo, a sada je isto drvo..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nisi najbolje shvatio ili sam možda nespretno napisao.
      U svakom slučaju nema veze.

      Comment


      • Originally posted by L a z a R View Post
        Nisi najbolje shvatio ili sam možda nespretno napisao.
        U svakom slučaju nema veze.
        Da, sudijski kriterijum...a nema veze, volim da pljucnem po kapitenu .
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ja stvarno nisam upućen kakvo je stanje u klubu i da li ima povlašćenih ili nekih drugih razloga ko igra ili ne, ali danas je bio pravi primer kako izgleda Lazić na parketu i sa kojom energijom igra.
          Zato smatram da i dalje treba da bude, iz hiljadu i sto razloga, u timu. Kako će ga iskoristiti i koliko, to je već na treneru i saradnicima. Dosta kompetentnih ljudi tvrde isto.
          Jednostavno znam šta i koliko može i uživam u njegovoj posvećenosti i požrtvovanju i veoma to cenim, mada ponekad i po... zdim naročito kad ne uzme otvoren šut.
          Poštujem i druga gledišta, ali mi smetaju vredjanja.
          Last edited by L a z a r; 12-12-20, 23:38.

          Comment


          • Lazicu bi u Slasku iz Vroclava dali otkaz posle mesec dana. Sa njim gubimo kvalitet, vata on na buku i fajt, ali od toga dugo nemamo nista.

            Tu "energiju" protiv FMP-a nek da 1/3 protiv Olimpije..i super, a nece..niko nazalost od mvp igraca iz ovog gradskog derbija..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Zato sto se tako pricalo za cvetkovica, za rebica, tejica, bla bla...onda odu negde gde mogu vise da igraju i sta bude?
              Pricalo se da su talenti, a kada nisu nista napravili jer nisu ni dobili sansu da se razviju, sad ti pricas da su oni oduvek bili neki bezveznjakovici a ne pricas ko je taj ko ih je ostavio na tom nivou.

              Originally posted by Czbg9 View Post
              Kurcic jelte, tako ce i sa ovim biti...totalno neartikulisan plej koji se zajapuri cim pretrci teren 2 puta
              A gde si ga i koliko ti gledao pa da mozes da kazes da je neartikulisan i zajapuren....i na osnovu cega kazes da ce od njega biti kurcic - jel si to neki prorok ili sta?

              Ako ga zakucaju za klupu naravno da od njega nista nece biti, nijedan igrac se nije razvio na klupi....

              Comment


              • A gde si ga ti to gledao pa da znas da ce biti dobar kosarkas? Jel je dovoljno da ima 20god i nas pasos da bi igrao za Zvezdu? Ili je pak kvalitet jedino merilo?

                Comment


                • Ne bih poredio Uskoka i Cvetka. Mislim da je Cvetko bio fizicki limitiranija i da mu je to onemogucilo bolju karijeru. Svidja mi se kod Uskoka sto nema alibi igru, da prenese loptu i da je doda nekom i da se skloni nego i ovako neiskusan preuzima odgovornost. Takodje izrazito je pass first , gleda da razigra prvo i to dobro radi, ima dobra resenja iako je mali uzorak. Voleo bih da ga vidim jos u EL a posebno u Aba.

                  Comment


                  • Moze brate, al ne u Zvezdi...

                    Comment


                    • Vrlo je mguce da ce MR slediti trend jednakosti. Jednima i drugima po nesto ili nikome nista.
                      Nama Simonovic, komsijama Petrusev.
                      Ili su ovu pricu plasirali nasi da bi malo ublazili pricu o tome kako samo strance dovodimo.

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        A gde si ga ti to gledao pa da znas da ce biti dobar kosarkas? Jel je dovoljno da ima 20god i nas pasos da bi igrao za Zvezdu? Ili je pak kvalitet jedino merilo?
                        Zato ja i ocu da igra da bi videli da li nesto vredi ili ne vredi, jer je to jedino merilo a ne licitiranje unapred i klupiranje. U suprotnom - nije uopste trebalo ga stavljati u roster.

                        Comment


                        • https://youtu.be/DeKA2GCMtag

                          Comment


                          • Igrao je on dosta za fmp prosle godine i nista specijalno odigrao nije...a ako je tamo pot mogao da lici na igraca nzm sta je ovog sprecavalo da se podigne na veci nivo...neko je gudura, jokic, jaramaz, petrusev itd itd da ne nabrajam, a neko je cvetkovic, tejic, djoko salic, uskokovic itd, kratko i jasno...ko vredi iskocice talentom odmah, trpeli smo mi dosta kvazi igraca tipa rebic, cvetko, tejic, simanic i tada se kukalo kako Radonja ne zna bla bla, i opet im nikad niko nigde nije dao ozbiljniju sansu, zasto? Batalite to, mi smo evroligaski tim, nemamo vremena za zajebanciju

                            Comment


                            • Nije igrao zbog povrede, a ono sto je igrao siguran sam da nisi ni gledao.

                              Uostalom mene ne zanima ni tvoj ni moj sud, vec sud kluba, a cim su ga ubacili u roster to znaci da je to zasluzio. Nema logike da mladog igraca ubacis u roster a onda mu ne das da igra jer toboze nema kvalitet (a potpisao si ugovor sa njim) - to je bre svetogrdje i genocid nad mladjim igracima. I ja nisam od onih koji ce da skace na njegovu napravljenu gresku i da trazim silbovanje...
                              A s obzirom da igramo Evroligu sve vise licimo na zajebanciju jer nove mladje igrace ne izbacujemo, a sa stranim ne mozemo da konkurisemo vecini evroligaskih klubova. Meni to lici na loose-loose strategiju, sto govori i rezultat.

                              Niko igracima koje si pomenuo nije kasnije dao vecu sansu jer su oni propustili da sazreju onda kada je to trebalo...mada Rebic nesto i igra.
                              Last edited by mmajstor; 13-12-20, 15:19.

                              Comment


                              • Nece dugo on tu da bude, cim se vrati hol i dodje kolom...doduse u rosteru je bio i midzet prosle sezone tako da jedan uskokovic nista ne menja

                                Comment

                                Working...
                                X