Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ziv nisam da saznam na sta su sprcili tih 6m evra i ko se ovajdio od toga. Arena je dobra, samo ih nema na SBB. Doplatis 500 kinti i imas ABA. tj tacnije 650 dinara je sad na Polarisu.

    A ne pitas se na sta je potrosila EL od IMG 10 godisnji ugovor od 650 miliona eur? To te ne zanima ali kada klubovi mogu od TV prava ovde da zarade neku crkavicu ti imas problem sa tim?

    O prihodima UEFE i FIFE da ne pricamo kolika se tu para vrti, a ovde pravis problem sto ce ABA LIGASI dobiti nepunih 100 k eur godisnje ?

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      A ne pitas se na sta je potrosila EL od IMG 10 godisnji ugovor od 650 miliona eur? To te ne zanima ali kada klubovi mogu od TV prava ovde da zarade neku crkavicu ti imas problem sa tim?

      O prihodima UEFE i FIFE da ne pricamo kolika se tu para vrti, a ovde pravis problem sto ce ABA LIGASI dobiti nepunih 100 k eur godisnje ?
      Ti imas ozbiljan problem sa svakom mojom napisanom recenicom. Mene samo zanima gde taj novac zavrsi na kraju, svi su mi sumnjaivi u ABA, sve lopov do lopova. Zato kazem, ako tu dobiju 100k npr a ceo budzet im je npr400-500k ..npr Cibona, Zadar, pa sta onda koji qrac oni rade u tim uprava, ja bih to govnivim motkama terao iz kluba, ma ne kluba vec grada!!!!!

      Glup je pitati klubove koji nadju 20m gde potrose milion...ali ove lopuze sto ni taj resto nisu nasli vec uzmu od grada, drzave tv prava...pa jbte ti su nesposbni do moga, tako bih mogao i ja da vodim klubove..

      Pokusaj Sarac da dodjes ovde, da napises neki lep tekst o KKCZ, kosarci...ma bilo cemu, imas i deo foruma za serije, za muziku...malo se opusti prijetelju kratak je zivot a ti si non-stop nervozan.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ti imas ozbiljan problem sa svakom mojom napisanom recenicom. Mene samo zanima gde taj novac zavrsi na kraju, svi su mi sumnjaivi u ABA, sve lopov do lopova. Zato kazem, ako tu dobiju 100k npr a ceo budzet im je npr400-500k ..npr Cibona, Zadar, pa sta onda koji qrac oni rade u tim uprava, ja bih to govnivim motkama terao iz kluba, ma ne kluba vec grada!!!!!

        Glup je pitati klubove koji nadju 20m gde potrose milion...ali ove lopuze sto ni taj resto nisu nasli vec uzmu od grada, drzave tv prava...pa jbte ti su nesposbni do moga, tako bih mogao i ja da vodim klubove..

        Pokusaj Sarac da dodjes ovde, da napises neki lep tekst o KKCZ, kosarci...ma bilo cemu, imas i deo foruma za serije, za muziku...malo se opusti prijetelju kratak je zivot a ti si non-stop nervozan.
        Bas naprotiv, danas sam vrlo raspolozen, posle duzeg vremena, nemam puno posla. imam vremena da dzabalabarim ovde na forumu sa ciljem samo tebe da "nerviram".

        Svako moje pisanje o KKCZ izazove kontra efekat kod tebe i izbegavacu bilo kakvo pisanje jer ocigledno da nase vrednovanje sta je lepo a sta ruzno je dijametralno suprotno.

        Verovatno iz razloga sto na sport, biznis,realan zivot gledamo drugacijim ocima.

        Evo, javno sam zatrazio od kluba da se utakmica sa Bayernom odigra u AReni da bi se Dejo docekao onako kako dolikuje sa igracima koji tamo budu od nasih bivsih.

        Eto, zar to nije lepo sa moje strane. Nadam se da ces doci da docekas Deju , ne verujem da bi takav dogadjaj propustio uzivo, znam da neces imati dilemu za koga ces navijati to vece ali mislim da bi mogli napuniti ARENU za tu utakmicu, doduse kako su dobri ovi Vesicevi izvodjaci radova po gradu, verujem da je ista ekipa i za renoviranje Pionira, mozda se Arena zakupi i za vise utakmica.
        Last edited by Šarac; 15-05-19, 15:29.

        Comment


        • Znaci ovako zvucis kad si raspolozen. Jasno je meni bilo da ces ti ovog leta imati manje posla i vise vremena da se posvetis forumu.

          Dejo dobio jos 1g ugovora. Dobice ovacije od mene i iskren aplauz. Trener i covek koji je probao da postavi temalje nove KKCZ. Prava legenda!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Znaci ovako zvucis kad si raspolozen. Jasno je meni bilo da ces ti ovog leta imati manje posla i vise vremena da se posvetis forumu.

            Dejo dobio jos 1g ugovora. Dobice ovacije od mene i iskren aplauz. Trener i covek koji je probao da postavi temalje nove KKCZ. Prava legenda!!
            Svoje slobodno vreme ( jako malo generalno) svakako necu trositi ovde a pogotovo ne ovog leta.

            Ocekivao sam da ce mu Bayern ponuditi visegodisnji ugovor kao i mi sto smo dva puta ali #nismoisti

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Svoje slobodno vreme ( jako malo generalno) svakako necu trositi ovde a pogotovo ne ovog leta.

              Ocekivao sam da ce mu Bayern ponuditi visegodisnji ugovor kao i mi sto smo dva puta ali #nismoisti
              Ponudili bi mu al je nesto sjebao na konferenciji za stampu i naneo stetu klubu.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Za sve što pišu o Radonji ili bilo kom igraču koji je igrao za Zvezdu postoji tema predviđena za to, ali koliko često posećujete tu temu ona je više nevidljiva nego aktuelna (osim kada je ciljano ne potražite kao ja sada).
                Tema je:http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ponudili bi mu al je nesto sjebao na konferenciji za stampu i naneo stetu klubu.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Srecom takvih problema nema u mrskom inostranstvu, njihove pare ne smrde i stizu u minut. A lepo je mogao ostati ovde i za tri godine zaraditi jos jedan milion eur sa malim zakasnjenjem ali bi ih dobio ali sladje su švaBske pare.

                  #losmilikesthis sram bilo svakog ko ode preko da zaradjuje pare a moze ovde iste pare uzeti.

                  Comment


                  • Sarac, jel Regland definitivno cao zdravo?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Sarac, jel Regland definitivno cao zdravo?
                      Zvanicno ne. Nezvanicno da.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Zvanicno ne. Nezvanicno da.
                        a kada nezvanicno stize Teo?

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Srecom takvih problema nema u mrskom inostranstvu, njihove pare ne smrde i stizu u minut. A lepo je mogao ostati ovde i za tri godine zaraditi jos jedan milion eur sa malim zakasnjenjem ali bi ih dobio ali sladje su švaBske pare.

                          #losmilikesthis sram bilo svakog ko ode preko da zaradjuje pare a moze ovde iste pare uzeti.
                          Ma bre samo da je manje izdajnika i onih koji nanose stetu klubu kao sto je DR i bice nam laske.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Srecom takvih problema nema u mrskom inostranstvu, njihove pare ne smrde i stizu u minut. A lepo je mogao ostati ovde i za tri godine zaraditi jos jedan milion eur sa malim zakasnjenjem ali bi ih dobio ali sladje su švaBske pare.

                            #losmilikesthis sram bilo svakog ko ode preko da zaradjuje pare a moze ovde iste pare uzeti.
                            Ovde se ljudi i hvale sto pare ''malo'' kasno . Zanimljivo, vidi tamo u Americi da nekom nesto ne platis na vreme, ali i ovde drzavi i kome mora pa ces videti kako je Igraci su bili nezadovoljni a ovaj je verovatno kulirao dok je DR gasio pozar. Samo je ovde normalno da ''malo'' kasne pare....

                            Samo ove godine su odsli igraci, strucni stab na vreme i nikom nije kasnilo. I godinu posle, e tada je moglo. Ako nista, Dejo je ucino uslugu buducim generacijama. Kad je dodjem na blagajnu za tekmu, ja cu recionecu Vam pare za mesec dana..svasta..
                            Last edited by LosmiSK; 15-05-19, 17:52.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Davidovac briljira.

                              Comment


                              • Boriša

                                Comment

                                Working...
                                X