Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Naravno, dosao si do genijanog zakljucka
    Za tebe je svako genije. Naravno da je to ključni deo, jer ako oni daju garancije sve što se desi ide na njihovu odgovornost.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne mogu da verujem da je Dekkard ovaj put na pravoj strani. Neki bi da mi pošaljemo naše igrače na klanicu u državu koja čitav identitet gradi na antisrpstvu u momentu kada su neredi u istoj uz garaniciju neke mafija/murije da nam neće faliti dlaka sa glave.

      Kakvih ljudi ima, samo mrze svoj klub, svoju naciju. Ja razumem grobare i crnogorce oni bi da se dokopaju Evrolige ali vas ne.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Za tebe je svako genije. Naravno da je to ključni deo, jer ako oni daju garancije sve što se desi ide na njihovu odgovornost.
        A bilo je garancija sa izađi mala, Ultra Kopom na centru i ostalim gnusnim stvarima koje su došle iz Bokanove i Čovićeve kuhinje.

        Dželati kraja regionalne košarke, hteo se složiti ili ne, su Bokan i Čović. Njihov sukob i prepucavanje doveli do tenzija i ovoga.

        A nije da nisu bili u frendovskoj ljubavi.

        Comment


        • Januar 2015 Kalinić odbitak zadnji sec
          Pokušaj linca igrača Zvezde u hodnicima, svlačionicama hale kao i sudija.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Ne mogu da verujem da je Dekkard ovaj put na pravoj strani. Neki bi da mi pošaljemo naše igrače na klanicu u državu koja čitav identitet gradi na antisrpstvu u momentu kada su neredi u istoj uz garaniciju neke mafija/murije da nam neće faliti dlaka sa glave.

            Kakvih ljudi ima, samo mrze svoj klub, svoju naciju. Ja razumem grobare i crnogorce oni bi da se dokopaju Evrolige ali vas ne.
            Išlo se u Zagreb odma posle građanskog rata pa ne videh mrtve i ranjene.

            Jedino klanje bi bilo na parketu pa kom obojci kom opanci...

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Ne mogu da verujem da je Dekkard ovaj put na pravoj strani. Neki bi da mi pošaljemo naše igrače na klanicu u državu koja čitav identitet gradi na antisrpstvu u momentu kada su neredi u istoj uz garaniciju neke mafija/murije da nam neće faliti dlaka sa glave.
              Zar nisi malo pre rekao da se zna zbog cega rizike nije predocila vlada Srbije? Pa jel onda pravi razlog da se zastite igraci od klanice, ili ipak nesto drugo?

              Comment


              • Ma Hrvati su naši najbolji susedi i ja njih najviše poštujem. Jedino nas oni otvoreno mrze. Ovi ostali mi se gade. Individualno najviše kontakta imam sa ljudima iz Hrvatske oko nekih zajedničkih interesovanja, kolektivno im ne mogu oprostiti zlodela prema Srbima, ali jako, jako cenim njihovu kolektivnu iskrenost.

                A od ovih ostalih mi se sere. Bolje iskren neprijatelj u kolektivnom smislu, nego "bratska" Crna Gora.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Išlo se u Zagreb odma posle građanskog rata pa ne videh mrtve i ranjene.

                  Jedino klanje bi bilo na parketu pa kom obojci kom opanci...
                  Kad si tako siguran da nista ne bi bilo sa Zvezdinim igracima u Podgorici zasto onda ne spomenes da ste i vi posle poraza od njih dole , trazili da se utakmica ponisti ?

                  Comment


                  • Гаранције о безбедности даје Подгоричка полиција, чији су припадници прошле сезоне у ПО пљували наше играче, уносили им се у лице и додавали лопте на трибине да се гађају играчи.

                    Comment


                    • Originally posted by uriah heep View Post
                      Kad si tako siguran da nista ne bi bilo sa Zvezdinim igracima u Podgorici zasto onda ne spomenes da ste i vi posle poraza od njih dole , trazili da se utakmica ponisti ?
                      Ljudski je tražiti ali nismo dobili. Al smo otišli i izašli na parket.

                      A posle pewtokoraka Berona od prošler sezone zar misliš ima vajde tražiti nešto. Samo Limar nikako da utuvi tako nešto.

                      Comment


                      • Originally posted by poacher View Post
                        Гаранције о безбедности даје Подгоричка полиција, чији су припадници прошле сезоне у ПО пљували наше играче, уносили им се у лице и додавали лопте на трибине да се гађају играчи.
                        Oni svaki put daju garancije. Ako nam se ne svidja bolje da smo odmah istupili iz lige a ne da igramo dok ne dodje utakmica sa njima i onda kazemo, e pa mi necemo.

                        Comment


                        • Kada su Marko Komandant Vučković i ostale viđenije Delije izašle na centar da kobajagi podbacuju loptu šta je to bilo nego priprema za klanje...

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Oni svaki put daju garancije. Ako nam se ne svidja bolje da smo odmah istupili iz lige a ne da igramo dok ne dodje utakmica sa njima i onda kazemo, e pa mi necemo.
                            Halo, dole je vanredno stanje trenutno. Ne zvanično, ali su pizdarije i veliki neredi. Nije isto kao obična utakmica dva kluba.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Ma Hrvati su naši najbolji susedi i ja njih najviše poštujem. Jedino nas oni otvoreno mrze. Ovi ostali mi se gade. Individualno najviše kontakta imam sa ljudima iz Hrvatske oko nekih zajedničkih interesovanja, kolektivno im ne mogu oprostiti zlodela prema Srbima, ali jako, jako cenim njihovu kolektivnu iskrenost.

                              A od ovih ostalih mi se sere. Bolje iskren neprijatelj u kolektivnom smislu, nego "bratska" Crna Gora.
                              Nemoj da za’ebavas. Mila na vladti drzi 150.000 muslimana i siptara plus 100.000 izdajnika. Bar 200.000 Srba dole se nalazi u nemilosti tog istog Mila, dok njihova matica zabija glavu u pesak i ne radi nista da ih zastiti. Postuj ti Hrvate koji poklase milion Srba a nek’ ti se ‘sere’ od sopstvenog naroda i potomaka heroja sa Mojkovca.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Oni svaki put daju garancije. Ako nam se ne svidja bolje da smo odmah istupili iz lige a ne da igramo dok ne dodje utakmica sa njima i onda kazemo, e pa mi necemo.
                                Поучени искуством из претходне сезоне јасно је да се њиховим речима више не може веровати и зато је Човић тражио гаранције на нивоу лиге које није добио и резонски је одлучио да не шаље своје играче мечки на рупу. На све то додај и тензије у ЦГ ових дана као додатни мотив да избије срање на утакмици.

                                Comment

                                Working...
                                X