Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak dva poena.

    Comment


    • nece nista da im sviraju... ocigledno.

      Comment


      • Ajde Bili koncentracija... pokazi im ko je nindza a ko mindza. Panter stop.

        Comment


        • Ne znam čemu se jade raduju. Pa ako oni sa ovakvim pristupom i igrom uđu u PO biće topovsko meso.


          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

          Comment


          • Nije los mec ali vidi se da je Hobit bolji od Ace Lukasa...i to bez zajebancije kazem...Trio Braun,Panter i Beron su nam sve...meshina Stimac, ako bude igrao clutch time bolje da ne igramo PO...

            Moraju domaci bolje,povuci nesto..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • velika steta sto je neko ovakve igrace u Zvezdi nabacao kao seno na plast...

              Comment


              • Nije Lazić kriv, Lorenco je sjebo pobedu.

                Lazić nije imao gde, morao je da rešava. Druga je priča što ne ume.

                Od poslednjih 8 napada čak 6 puta nismo šutnuli na koš.

                Od toga je Lorenco upropastio 3 napada.

                Šteta, posle Barselone propustili smo priliku da dobijemo još jednu košarkašku zver.

                Važno da ide na bolje. Bolja odbrana i bolja energija. Nadam se da će biti i bolji napad.

                Svaka čast za borbu večeras!

                Comment


                • kad ne ume bolje da vrati platu i kaze ljudi nisam ja za ovo, odoh u rvace.

                  Comment


                  • Iznenađujuće dobro smo odigrali, ili bi tačnije bilo reći da je meni iznenađenje koliko je Fener skupina nekih random igrača koji ne jebu Željka. Malo se i on zaigrao i što reče kolega RPZ ako uđu u 8 biće topovsko meso. Nudili su nam se, nije da nisu... a suđenje je (po meni) bilo ok, da smo takvo suđenje imali u nekim utakmicama u BG imali bi drugačiji skor.
                    Panter kad ga krene je zlo po protivnika a ako ga ne krene onda je zlo za nas. Bili ako ga ne krene šut a u pp je šutnuo tri puta i to na kraju druge četvrtine i promašio gubi smisao bivstvovanja na terenu, inače kad ga krene demorališe protivnike.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Stojanče pogledao sam samo napad kada je Lazić zeznuo, nisam ni gledao utakmicu. Prosto mi je neverovatno da čovek igra a ne ume da vodi loptu. Kao Jovančić je u fudbalu, nekada je bio dobar, a kako vreme prolazi, sve je gori i gori. Nije više dobar ni za svoje standarde.

                      Comment


                      • Sjebasmo na kraju, neki igraci verovatno nisu trebali igrati zadnjih par minuta ali sta je tu je. Nadam se da Kuridza nije ozbiljnije povredjen posto cemo po svemu sudeci gledati Gista na 4 i Odza na 5 sve dok se ne vrati, ili cemo mozda (samo mozda) probati da igramo i sa nekim ko moze da rasiri odbranu sa te pozicije i da prostora Braunu i Panteru i za neki prodor.

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Stojanče pogledao sam samo napad kada je Lazić zeznuo, nisam ni gledao utakmicu. Prosto mi je neverovatno da čovek igra a ne ume da vodi loptu. Kao Jovančić je u fudbalu, nekada je bio dobar, a kako vreme prolazi, sve je gori i gori. Nije više dobar ni za svoje standarde.
                          Znam, i mene iritira da posle toliko godina igranja Evrolige neke stvari nije popravio.

                          Pogotovo prodor gde čak i livada ne pomogne da pogodi.

                          No, večeras je u odbrani pogotovo u drugom poluvremenu podsetio na starog Lazića.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nije los mec ali vidi se da je Hobit bolji od Ace Lukasa...i to bez zajebancije kazem...
                            Ovaj je doveden isključivo zbog toga. Da bi mogle da se daju ovakve kvalifikacije. Doveli čoveka koji se penzionisao. Mogli su da angažuju i Šakotinog burazera ako je još u životu.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Platiće za ovo večeras Makabi u petak.

                              Bolje im je da ne dolaze i predaju utakmicu jer će na gadan način osetiti naš bes.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ovaj je doveden isključivo zbog toga. Da bi mogle da se daju ovakve kvalifikacije. Doveli čoveka koji se penzionisao. Mogli su da angažuju i Šakotinog burazera ako je još u životu.
                                Moguce, samo kazem kako je. Jezivo je i dalje sta mi radimo. Svakako, to je to pa sta bude bice. Nki ce da ostanemo a neki ce na

                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X