Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ako ne podnese ostavku ovaj neuki starac onda nema sta vise da se priča! ovo je bruka i blam ,9 mil bačeno,a ne mogu Megu da dobiju,sramite se slepci!

    Comment


    • Ne sprdajte se, cus nevazno, nista nije nevazno! Ajde taj superkup mozda, ostalo je sve PREvazno!

      Comment


      • Radonja dodji mole te cigani!

        Comment


        • Bravo Bili po ko zna koji put!

          Ovaj matori mi toliko postao odvratan da okrećem glavu čim ga ugledam.

          Neverovatno koliko mu sporo dolazi iz dupeta u glavu.

          U prvoj četvrtini tek na 3 minuta do kraja menja iako se videlo da je petorka katastrofalna već posle 3 minuta igre.

          Izvisićemo za titulu samo zbog ove neznalice na klupi.

          Bravo još jednom za Bilija!
          Last edited by Karamazov; 15-02-20, 17:56.

          Comment


          • Bez obzira,na lopovluk sudijske trojke k.saveza,koliko veceras ostavka.
            Kako bi izgledalo da nije dosao da pomogne?

            Comment


            • Kakav sok Bilija. Dobismo izgubljeno, i dalje igramo individualno.

              Originally posted by miloje View Post
              Radonja dodji mole te cigani!
              Moz da ga molis do sutra, cuva covek rezultat i ceka bolju ponudu od leta.

              Comment


              • sramotno izdanje,koliko sutra senilku otkaz uručiti!

                Comment


                • Pfff 31 od 68 suteva uzeli Beron i Panter. Mozda bolje da smo izgubili da je dobio Sakota otkaz. Ovo je dno dna sta mi igramo..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • I onda posle otkaza umesto Sakote dobijes novog Sakotu. Da je hteo da dovodi ozbiljnog trenera odavno bi ga doveo.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a R View Post
                      Bez obzira,na lopovluk sudijske trojke k.saveza,koliko veceras ostavka.
                      Kako bi izgledalo da nije dosao da pomogne?
                      Jeste sramota pricati o sudjenju, pogotovo protiv ekipa koja je ubedljivo nekvalitetnija, ali stvarno se svasta nije sviralo. Podsetilo me na vreme kada je bilo OK Bobana drzati sa obe ruke... Ovaj mali Simonovic nije los, ali se nekako cini da Misko ima neki dogovor sa sudijama vezano za njega.

                      Comment


                      • Dobijes Deja. Band on knee covicu ..znojavi ce nas usrati sutra..ako prodje...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Hvala Stojanče za box score bacao sam pogled povremeno ali sam morao da palim YT stream za poslednjih 2 minuta i nisam pogrešio.
                          Ovom čoveku se nešto vuče po podu

                          Samo da se ponovim:
                          Biće poraza ali biće Billy Baron puši tompus u junu!

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Jeste sramota pricati o sudjenju, pogotovo protiv ekipa koja je ubedljivo nekvalitetnija, ali stvarno se svasta nije sviralo. Podsetilo me na vreme kada je bilo OK Bobana drzati sa obe ruke... Ovaj mali Simonovic nije los, ali se nekako cini da Misko ima neki dogovor sa sudijama vezano za njega.
                            Ne samo njega,svi "paketici*,seti se samo Zagorca.
                            Veceras je*keder*navlakusa bio Cerovina,dok drugi makljaju.

                            Comment


                            • Nevjerovatno je sta radi Sakota. Moze li umjesto igraca da on pogleda snimak utakmice, mozda bi tad nesto drugacije radio, nije mi jasan ponekad...
                              Ali uz sve ovo, sve greske koje pravi, mislim da nema govora o otkazu jer bi to bilo bas mnogo trenera u godini. Samim tim sto normalnog trenera dovesti ne mozemo u ovo doba godine.
                              Nadam se tituli u svim takmicenjima, i srecnoj penziji Dragana Sakote koji bi predao palicu:
                              1. Dejanu Radonjicu
                              2. Sasi Obradovicu

                              U svakom slucaju kako god da se zavrsi sezona, prije svih pojacanja zelio bih trenera. I to ovim redosledom.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X