Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rendolf je dobio pasoš da bi igrao za reprezentaciju Slovenije na Evropskom prvenstvu...rezultat poznat.
    Davanjem pasoša Penisu i Ejdžu da bi igrali takmičenje prioriteta trećeg ranga...država se popišala po svim onim srbima izbeglicama koji i nakon mnogo godina života i rada u Srbiji ne mogu isti da zasluže...kao i po svakom domaćem igraču koji je upravo taj turnir čekao da dobije minute ali gle vraga: pojavio se jači srbin od njega na toj poziciji.

    Comment


    • Zamolio bih sve koji imaju informacije od ljudi iz kluba, a ne žele da ih podele sa ostatkom foruma, sakrivenim iza lažnih imena i slika, da se ne obraćaju nama smrtnicima ironičnim tonovima. Čak i da znate da dolazi i kurta i murta, zadržite to za sebe. Hvala.

      Comment


      • Ne znam da je neko ovde Dabu prozivao nesto u vezi Zvezde, tebe prozivam-o zato sto si przenica..a mozes normalno da pises u PP...Svedi ovde pisanje na normalno i nece biti prozivki..Gledao si moj profil, imao sam i Dabu na FB pa me je izbrisao i samo njemu znanih razloga a jednom sam ga kontaktirao zbog knjige neki lik trazio tada na stranici...Tako da znate ko sam i sta sam, neki me imaju i na viberu itd...Forum je, ima nas max 50 i ovde sta se pise ne utice na apsolutno nista sto se tice kkcz..itd..imas privilegiju ti i ostali da pisete sta hocete..Ovde vlada demokratija i opustenost...Niko te ne tera,zezamo se, popij pivo i opusti se..kad przis ljude moras da ocekujes isto sa druge strane..prvih tvojih 10upisa na ovom forumu su bila kvotovanje mene i to si radio bar od tih tvojih 900 upisa, bar 200..pa sta..meni je drago
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Izvinjavam se, posto sve shvatam licno, povlacim se jer ne vidim da reagujete kada se pojedini licno obracaju i iznose moralne kvalifikacije i optuzbe na moj racun, pa posle pisu jebiga sve shvatas licno.


          Vraticu se kad Teo potpise
          Ma, reko` da prioponem dok ne padnu jos grdje rici
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Znam samo da meni Daba redovno daje reputacije za upise, te ga i ovom prilikom pozdravljam. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne znam da je neko ovde Dabu prozivao nesto u vezi Zvezde, tebe prozivam-o zato sto si przenica..a mozes normalno da pises u PP...Svedi ovde pisanje na normalno i nece biti prozivki..Gledao si moj profil, imao sam i Dabu na FB pa me je izbrisao i samo njemu znanih razloga a jednom sam ga kontaktirao zbog knjige neki lik trazio tada na stranici...Tako da znate ko sam i sta sam, neki me imaju i na viberu itd...Forum je, ima nas max 50 i ovde sta se pise ne utice na apsolutno nista sto se tice kkcz..itd..imas privilegiju ti i ostali da pisete sta hocete..Ovde vlada demokratija i opustenost...Niko te ne tera,zezamo se, popij pivo i opusti se..kad przis ljude moras da ocekujes isto sa druge strane..prvih tvojih 10upisa na ovom forumu su bila kvotovanje mene i to si radio bar od tih tvojih 900 upisa, bar 200..pa sta..meni je drago
              ja zadnjih dve tri godine izuzetno slabo uopste idem na fb, ja te sigurno nisam izbrisao dali je to dnjih posto su mi se jos neki zalili ne znam. Ja kada mi neko smeta blokiram ali ne brisem bez obzira da li mi smeta njegov stav ili ne.
              Kad vidim svrhu polemisem sa nekim ali u zadnje vreme nema energije vise ni za takve stvari.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Znam samo da meni Daba redovno daje reputacije za upise, te ga i ovom prilikom pozdravljam. [emoji41]
                To mu i nije sad trebalo,diskreditovao si ga
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Znam samo da meni Daba redovno daje reputacije za upise, te ga i ovom prilikom pozdravljam. [emoji41]
                  + 1.000.000

                  NE MOGU DA TI DAM REPIUTACIJU PA CU OVAKO
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ne znam da je neko ovde Dabu prozivao nesto u vezi Zvezde, tebe prozivam-o zato sto si przenica..a mozes normalno da pises u PP...Svedi ovde pisanje na normalno i nece biti prozivki..Gledao si moj profil, imao sam i Dabu na FB pa me je izbrisao i samo njemu znanih razloga a jednom sam ga kontaktirao zbog knjige neki lik trazio tada na stranici...Tako da znate ko sam i sta sam, neki me imaju i na viberu itd...Forum je, ima nas max 50 i ovde sta se pise ne utice na apsolutno nista sto se tice kkcz..itd..imas privilegiju ti i ostali da pisete sta hocete..Ovde vlada demokratija i opustenost...Niko te ne tera,zezamo se, popij pivo i opusti se..kad przis ljude moras da ocekujes isto sa druge strane..prvih tvojih 10upisa na ovom forumu su bila kvotovanje mene i to si radio bar od tih tvojih 900 upisa, bar 200..pa sta..meni je drago
                    I Dabi si dojadio?
                    Dabo, ako treba pomoc prijatelja - klikni!
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      ja zadnjih dve tri godine izuzetno slabo uopste idem na fb, ja te sigurno nisam izbrisao dali je to dnjih posto su mi se jos neki zalili ne znam. Ja kada mi neko smeta blokiram ali ne brisem bez obzira da li mi smeta njegov stav ili ne.
                      Kad vidim svrhu polemisem sa nekim ali u zadnje vreme nema energije vise ni za takve stvari.
                      Samo kazem sta sam primetio, hteo sam jednom da te pitam nesto i vidim nismo prijatelji,pa nisam..Verujem ti, cak smo se i upzonali u nemackoj jednom posle tekme valjda, ne secam se tacno..Ako imas vremena da pises super, mislim da bi svima bilo drago. Ti kako hoces naravno. Sarca ljudi loze malo, nije toliko strasno koliko se cini
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Samo kazem sta sam primetio, hteo sam jednom da te pitam nesto i vidim nismo prijatelji,pa nisam..Verujem ti, cak smo se i upzonali u nemackoj jednom posle tekme valjda, ne secam se tacno..Ako imas vremena da pises super, mislim da bi svima bilo drago. Ti kako hoces naravno. Sarca ljudi loze malo, nije toliko strasno koliko se cini [emoji3]
                        Ma nije te izbrisao bre, samo si blokiran, opušteno. Realno i nema razloga da to uradi kad si srcem i dušom uz Zvezdu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Samo kazem sta sam primetio, hteo sam jednom da te pitam nesto i vidim nismo prijatelji,pa nisam..Verujem ti, cak smo se i upzonali u nemackoj jednom posle tekme valjda, ne secam se tacno..Ako imas vremena da pises super, mislim da bi svima bilo drago. Ti kako hoces naravno. Sarca ljudi loze malo, nije toliko strasno koliko se cini
                          Ne vadi se na Dabu, jer sledi


                          Na njega si nasao da se vadis.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ma nije te izbrisao bre, samo si blokiran, opušteno. Realno i nema razloga da to uradi kad si srcem i dušom uz Zvezdu.
                            Nije,nije nasao sma ga sad i citam poruku Zato si mi ti prijatelj na Viberu, volim sa tobom da pisem do kasno u noc
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije,nije nasao sma ga sad i citam poruku Zato si mi ti prijatelj na Viberu, volim sa tobom da pisem do kasno u noc

                              Kad ce da izadje prepiska u Blicu?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Kad ce da izadje prepiska u Blicu?
                                Eh da izbacujem prepiske, vise bi bilo za informer, mozda cak i trece oko Nije los Dekkard, dok ne krene da kontrira
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X