Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac
    Daj bre ne drami ovde, znate Dabu ovde da prozivate covek koji se ne krije vec ga znamo imenom i prezimenom , znaju pojedini ljudi ovde da mene prozivaju na twiteru gde ima moja slika, slika deteta, a on veliki mangup se sakrio iza imaginarne slike. U tome je poenta.

    Odjebi bre od tih teorija zavera. Stani iza svojih reci i stavove imenom i prezimenom, ja se ne stidim svog imena i svoje familije, i mogu otovoreno da napisem da FC3 nije igrac za KKCZ i da me zabole da li ce to doci do bilo koga. U tome je poenta moje prozivke a ne da ce tebe neko da uhodi sta pises iz kluba, jebe im se sta Losmisk lupa po forumu, uostalom kao i ovo sto i ja pisem.

    I jedno pises ovde na javnom a drugacije mi se obracas u PP, smanji malo dozivljaje gledanje reality programa, ne treba nam cirkus ovde na javnom delu.
    Šta nije istina od napisanog o Dabi? Ja sam napisao da je on na forumu B92 izjavio da ne podržava Čovića i da to nije njegova Zvezda ako Čović preuzme (baš od slova do slova nije tako ali je to suština) a sada ne da na njega i ne dozvoljava da se kaže da je u pitanju nepotizam.
    Što se tiče mene, i porodično i poslovno sam ostvaren, zapravo kao relativno mlad penzioner mogu da kažem da sam pošteno i kvalitetno radio ono za šta sam škole svršavao. Forum je takav vid virtuelne kafane gde se nalaze imaginarni likovi koji raspravljaju oko za njih bitnih problema. Ne treba očekivati da će se neko predstaviti a i pravilnikom nije dozvoljeno spekulisati o identitetu.
    Junior nije zaslužio kvalitetom da igra u Zvezdi a poslednje dve godine (pardon, dve i po godine) N. Čović kao da se upire da sve sjebe.

    P.S. Gore napisano ne znači da je on manje Zvezdaš nego što je bio, jbg njemu je Zvezda izuetno visoko na lestvici prioriteta, samo da nije niko savršen i da ne treba da dođe i da nam drži vakelu, kao i ti što pokušavaš (i ti si zaljubljenik u Zvezdu) ali ti je prag toleracije vrlo nizak.
    Last edited by nebitan; 13-02-19, 18:57.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Nek ode Teo u Efes, nama može i Vasilije da pomogne, a i onaj Larkin.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Nek ode Teo u Efes, nama može i Vasilije da pomogne, a i onaj Larkin.

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Realno, ni Efesu ne treba niko.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Realno, ni Efesu ne treba niko.
            Realno - Teodosic je igrac koga bi svaki EL klub koji cilja na visoki plasman platio koliko Teo trazi.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Idealan bi mu bio Pao, a Nick da pređe na backup.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Idealan bi mu bio Pao, a Nick da pređe na backup.
                Ako hoće da ode u ludnicu PAO bi mu bio baš taman. Kakav crni PAO pola ekipe mrtvo.

                Comment


                • Realno Kronose Teo je toliki materijalista da je to za pricu kurcis se da si navijac Zvezde imas zaradjenu kamaru para pa odigraj nesto za svoju dusu u svom klubu koga kako kazes neizmerno volis ali on izgleda ne moze zaradi toliko para koliko zena moze da potrosi.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Idealan bi mu bio Pao, a Nick da pređe na backup.
                    Dimitrios jeste lujka ali da mu baš treba najskuplji back-ap plej evropske košarke od 2,5 miliona...

                    Comment


                    • U odnosu na Tea poluigrač. Kamenjar koji ne ume ni u clutchu da pogodi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Realno Kronose Teo je toliki materijalista da je to za pricu kurcis se da si navijac Zvezde imas zaradjenu kamaru para pa odigraj nesto za svoju dusu u svom klubu koga kako kazes neizmerno volis ali on izgleda ne moze zaradi toliko para koliko zena moze da potrosi.
                        Realno, Slobo: i Ajk kosta toliko (hrana, veterinar.... ) pa se ne kurchi da je "najveci Zvezdas"
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Dobar si Kronose dobar

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            U odnosu na Tea poluigrač. Kamenjar koji ne ume ni u clutchu da pogodi.
                            tema je matematika, ne fizičko.

                            Comment


                            • Nije njima matematika nikad predstavljala problem.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Najbolje bi mu bilo da i sledecu sezonu provede u BG, da se Jelisaveti nadju tetke i babe oko bebe. Ko ima decu zna koliko ta pomoc znaci roditeljima.
                                Tu su mu kumovi, prijazelji, rodbina.
                                Pa kad naprave babine onda nek ide gde hoce

                                Comment

                                Working...
                                X