Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Moguce, samo kazem kako je. Jezivo je i dalje sta mi radimo. Svakako, to je to pa sta bude bice. Nki ce da ostanemo a neki ce na


    Bukvalno su doveli čoveka iz penzije, po Šakota sistemu™. Je li mu neko proverio vene?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Bukvalno su doveli čoveka iz penzije, po Šakota sistemu™. Je li mu neko proverio vene?
      Najjaci je Sakota...kadpopizdi penzioner zamisli show povredi se Braun i igra ovaj Ali Expresplej 30minuta ili Djenka hehehe...ma idi...jbga..videcemo..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nije ovaj sa Aliekspresa, ovo je sa zemunskog buvljaka.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Imate prejake igrace trenutno.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Imate prejake igrace trenutno.
            I Buducnost je prosle godine imala prejake igrace.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              I Buducnost je prosle godine imala prejake igrace.
              Nemoj da zajebavas. Konstatovao sam da zaista imate prejake igrace. Da, niste ih imali od pocetka sezone ali ovo sad je ludilo. Jedan Dzenkins koji iza sebe ima toliko el sezona je ,koji, 7-8 igrac u timu....ne moze to da se uporedi sa nama. Bez zezanja, kad pogledam vas tim , tu je 12 vrhunskih igraca. Nocas ste dobro igrali. Imali ste ih. Par greskica u vodjenju i jedno proklizavanje vas je kostalo pobjede protiv Fenera u 'Stambolu.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Nemoj da zajebavas. Konstatovao sam da zaista imate prejake igrace. Da, niste ih imali od pocetka sezone ali ovo sad je ludilo. Jedan Dzenkins koji iza sebe ima toliko el sezona je ,koji, 7-8 igrac u timu....ne moze to da se uporedi sa nama. Bez zezanja, kad pogledam vas tim , tu je 12 vrhunskih igraca. Nocas ste dobro igrali. Imali ste ih. Par greskica u vodjenju i jedno proklizavanje vas je kostalo pobjede protiv Fenera u 'Stambolu.
                Ne zajebavaj.
                Clarckovi, Goga, jedan Cole, Jackson rep francuske, Bell, Williams i drugi.

                Comment


                • Suština svega dosadasnje sezone, ako ti u zadnjoj četvrtini lopta završi kod Branka Lazica a on nije u poziciji za šut, znači da si kreten. Tako tri puta!
                  Dakle, ni jedna akcija, specijal, improvizacije ne smije uključivati njega i vođenje lopte.

                  Comment


                  • Pa kako da igramo napad....4 na 5?

                    Ne stvarno treba biti poslat na klupu. Kada se vratio Perper potpuno je glupo da on uzima minute Davidovcu. Sve je to zakuvao Tomic davsi mu kapitensku traku, a pre toga Covic sa previsokom platom....

                    Comment


                    • Pa kad je Ficin najbolji ortak...

                      Comment


                      • Nikakav problem da sutne kad je otvoren. Nije problem ni da pokuša ulaz po ceonoj liniji. Sve mimo toga u ofanzivno smislu, može i hoće dovesti do katastrofe.
                        Tako da plej koji tapka loptu, poziva na blok ili switch, ne smije loptu predati Laziću na uručenje 9m od kosa na 2-3 sec do kraja napada.
                        Ako si uzeo loptu, preuzmi odgovornost, idi na koš ako te čuva viši, sutaj za 3p ako je čuvar niži. Simple as that

                        Comment


                        • Al smo se samoubili fino

                          Comment


                          • dobar trening ,niko nije ni ocekivao pobedu ....za nas je EL proslost ....u svakom smislu ...neka se okrenu Abi i Kls....

                            Comment


                            • Mi smo juce igrali bolje nego inace, ali je sve to slika i prilika nase igre ove sezone. Eto, samo neki sutevi su ulazili Perperu, Panteru i Braunu i Gist je imao tu srecu da ga brane ekstremno nepokretni centri Fenera..a ni to nismo koristili kako treba.

                              Fener je uzasan timski, ovo sto su dobili, dobili su na silu i uz sitnu sudijsku pomockoja im je dozvolila tucu u odbrani,kad vec u napadu nisu mogli nista.

                              Mi smo imali 14 asistencija i cak 15 gresaka sto i dalje govori da smo na losem putu i dalje je vise od 50% poena bez asistencije. Mi smo gubitkom Kuzmica,izgubili neki deo odbrane a Stimac i 30minuta na mecu je za tesku analizu, posebno kad se lomio mec.

                              Ucinak domacih igraca je 15 poena i to 8 poena Kuridze koji se i povredio. Meni je neverovatno da i u ovakvim da kazem revijalnim mecevima mi nase domace igrace drzimo vezane...kad kazem domace mislim tu najvise na Davidovca i Simanica. Davidovac je izasao kad je tim bio u momentumu da bi usao Laza i da odbranimo +1.

                              Meni deluje kao da se oni plase Lazica, u mec gde se poen poradja ti ides na hrkljus a znas da sudije apsolutno nista ne sviraju.

                              Mni nije nista jasno ovo sa Simanicem,posebno ako ostane i sledece sezone u klubu, daj mu 20-30 minuta, nek izgubimo i 30 razlike ali da vidimo sta moze u nekom duzom intervalu.

                              Imas tim gde stranci mogu da opale 20 lopti ali domaci ne mogu ocigledno sem Laze ali sad i Kuridze...Meni je neverovatno da Kuridza uzima teske suteve za tri i duge dvojke i to po 3-4po mecu a da Simanic ne moze uzeti toliko suteva ceo mec...

                              Mi sta god da uradimo ove sezone, za sledecu nemamo apsolutno nista da ponudimo nikom, sem Lebranku i Kuridzi..i eventualno Odzu.Ako ne odemo u EL, bice totalni rebilding tima..a samim tim i uprave.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X