Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan Božić, drage i dragi moji! Jedan klip sa predobrim Štimetom da ne propustimo, iako je snimljen nakon utakmice sa Bayernom. Priča o komunikaciji između igrača na terenu, pogledajte

    [url]https://youtu.be/spCSS8ztcO0[/url]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Srećan Božić, drage i dragi moji! Jedan klip sa predobrim Štimetom da ne propustimo, iako je snimljen nakon utakmice sa Bayernom. Priča o komunikaciji između igrača na terenu, pogledajte

      [url]https://youtu.be/spCSS8ztcO0[/url]
      Ja ne mogu da otvorim.

      Comment


      • Originally posted by uriah heep View Post
        Ja ne mogu da otvorim.
        https://www.youtube.com/watch?v=spCS...ature=youtu.be

        Comment



        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Milan iz Beograda? Mora da je burazer Nebojše iz Beograda. Lepo ga Štime izgasirao. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • U narednih par dana trebala bi da bude poznata sudbina Aba! Meni samo smeta zasto se ne kaze da neće pobednik Aba učestvovati u El!
              Djordi Smrad da izadje i da kaze,govna ste,stoka i sirotinja,za vas nema El,dobićete dva mesta u Ec i kraj. . .da se zna

              Comment


              • R.I.P. IVAN SALAJ neka mu je vecna slava.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  R.I.P. IVAN SALAJ neka mu je vecna slava.
                  Slava mu.

                  Inace umro je 6.og ujutru, juce sahranjen.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ko da se neko prokletstvo uvuklo ove sezone u klub.

                    Prvo Kuzmić, pa smena trenera, promašaji sa nekoliko igrača, sukob oko Filipa, pa sad i ovo sa Đenkom.

                    Užas.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Ko da se neko prokletstvo uvuklo ove sezone u klub.

                      Prvo Kuzmić, pa smena trenera, promašaji sa nekoliko igrača, sukob oko Filipa, pa sad i ovo sa Đenkom.

                      Užas.
                      Ali šta sa Đenkom? Ništa nije kazivalo da ima problema na relaciji Đenka - klub, šta je to što se desilo?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ali šta sa Đenkom? Ništa nije kazivalo da ima problema na relaciji Đenka - klub, šta je to što se desilo?
                        Ne znam ni ja šta je u pitanju.

                        Ja se još uvek nadam da će biti sve u redu i da će se vratiti.

                        Comment


                        • Lici kao da je upao u neku Depru i da je otisao kuci da se malo resetuje.....

                          Comment


                          • „Mi treba da se upustimo u borbu, da pokažemo da možemo da se nosimo, da odgovorimo skokom. Da zaštitimo svoj koš na pravi način i da igramo pametno u napadu. Došli smo do igre, imaćemo problem sa drugim plejmejkerom neko vreme, Filip Čović nije trenirao neko vreme, Čarls još uvek nije tu. Pronalazimo i neka druga rešenja u napadu, ali nikada se ne zna, kako će naprimer reagovati ASVEL nakon dva poraza. Najjača su ekipa Francuske, imaju karakter, trener nije bio tu bio je bolestan dve utakmice, i sigurno će reagovati“.
                            na kraju ce nam se osvetiti ovo kockanje sa plejmejkerima.....

                            Comment


                            • Питање да ли се враћа Ђенка и ако се враћа када се враћа?
                              А ако се не враћа, да ли ће бити замена за њега?
                              Била би права штета да се не врати има држављанство може да игра куп, и ако је офанзивно танак дефанзивно је аждаја.

                              Comment


                              • Čuj ofanzivno tanak, kao da smo svi kolektivno zaboravili kako je nekada umeo da natrpa Budivelnik.

                                Comment

                                Working...
                                X