Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Triple View Post
    Питање да ли се враћа Ђенка и ако се враћа када се враћа?
    А ако се не враћа, да ли ће бити замена за њега?
    Била би права штета да се не врати има држављанство може да игра куп, и ако је офанзивно танак дефанзивно је аждаја.
    Ne postavlja se to pitanje ako se kaže da "Čarls još uvek nije tu" što implicira da će biti.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Čuj ofanzivno tanak, kao da smo svi kolektivno zaboravili kako je nekada umeo da natrpa Budivelnik.
      Zaboravio si Partizan

      Comment


      • Naravno da svak ko je pratio Zvezdu a nije maliciozan, zna da Đenka i kada nema produkcije u napadu on je u defanzivi onaj pravi i nikada se ne štedi.
        Jednostavno u njegovom karakteru nije da zabušava u odbrani, nije neko ko će da se otima za loptu i zato mu i treba malo više vremena da uđe u šutersku formu.
        Dokaz ovoj tvrdnji jesu postave sa njim koje su jednostavno u pojedinim trenucima po nekoliko minuta u EL ove sezone sprečile protivnika i da pogledaju prema košu a ne da upute šut.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Zaboravio si Partizan
          Zato je Tegi zvani novinar u pokušaju tako radosno najavio njegov odlazak u USA.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne postavlja se to pitanje ako se kaže da "Čarls još uvek nije tu" što implicira da će biti.
            Ево само што сам прочитао Шакотин интервју, тако да добио сам одговоре на сва питања.

            Comment


            • vodimo li i Filipinja u Francusku ?
              Last edited by Wingwalker; 09-01-20, 12:35.

              Comment


              • Nemojte se preterano nadati u vezi Djenke!

                Comment


                • Originally posted by NaviSK View Post
                  Nemojte se preterano nadati u vezi Djenke!
                  Sta ima da se ne nadamo kada ne znamo sta je u pitanju, a klub kaze da treba da se vrati? Koja su tvoja saznanja?

                  Comment


                  • Originally posted by NaviSK View Post
                    Nemojte se preterano nadati u vezi Djenke!
                    kazi ili nemoj iznositi ovakve bljuvotine!

                    Comment


                    • Ma neće biti problema sa Djenkom, sve je ovo smislio Nebojša da se ne priča više o Podgorici. Izvući će on korist na kraju sigruno iz cele priče veliki je to mag!

                      Comment


                      • Originally posted by poacher View Post
                        Ma neće biti problema sa Djenkom, sve je ovo smislio Nebojša da se ne priča više o Podgorici. Izvući će on korist na kraju sigruno iz cele priče veliki je to mag!

                        Ja bih rekao da je i AV ovde umesao prste da se ne prica o Jovanjici ili Krusiku pa veli ajde nekog ko ti je najmanje potreban od stranaca sutni ga kuci, uzmi mu telefon da se malo narod zabavlja sa njim, Otmica je prosla i zavrseno bez tragicnog kraja, , u CG status quo, ajde nesto da napravimo sto ce zaokupiti paznju navijacima.

                        Comment


                        • Saopšteno je iz kluba da su lični/porodični problemi. Ne traži se otpust bez valjanog razloga a on je zaslužio da mu se popusti šta god da je.
                          Volio bih da nije ništa životno strasno, da se može ispeglati a koliko će trajati me i ne zanima previše, nije na meni/nama oko toga da brinemo.
                          Sva pažnja na utakmicu sutra, još od poletanja aviona do podbacivanja da mislimo o skoku, agresivnosti, asistencijama. Bez tečne igre i kruzenja lopte mi ćemo teško atletski potentnu ekipu naterati na greške.
                          Nek nam je sa srećom dole, pobjeda bi nam skratila dosta muka.

                          Comment


                          • Pobeda bi znacila mnogo a ovo je ekipa protiv koje mozes da se nadas pobedi na strani ...nece posle toga biti mnogo prilika ...falice Djenka puno ...mora davidivac da odigra dobro ..Lorenca necu ni da pominjem a kepec neka ne ulazi !!!!

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Pobeda bi znacila mnogo a ovo je ekipa protiv koje mozes da se nadas pobedi na strani ...nece posle toga biti mnogo prilika ...falice Djenka puno ...mora davidivac da odigra dobro ..Lorenca necu ni da pominjem a kepec neka ne ulazi !!!!
                              Filip nije otputovao sa ekipom, budi bez brige, ali nema potrebe za vređanjem.

                              Comment


                              • Njega cuvamo za PO ABA lige. I prosle sezone je bio los, pa je u PO postao nezvanicni MVP!!!

                                Inace kukaju i prijatelji iz Francuske. Vec bale na Nelsona i Chery iz Olimpijakosa. Ne svidjaju im se ni bekovi a ni centri.. Imaju dva poraza vezana od Reala i posebno tezak od Monaka. Mozemo lako dobiti ovo, ako izgubimo bice knap.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X