Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada sam prvi put video uživo Borišu pre tri godine na zagrejavanju kako kuca tomahawk...
    ostao sam bez daha.
    Odraz kao sa trambuline...stabilan u doskoku...lagan, skočan, visok a još maloletan.
    I evo do ove sezone samo povremeni bljesci uz iskreno i minornu minutažu,
    ali pokazali smo i visoko strpljenje za njegov razvoj...platili ga najozbiljnije.
    Da ga zaobiđu povrede i da još mesa nabaci pa da caruje na četvorci gde god ga karijera odvede.
    Last edited by Wingwalker; 12-12-18, 19:42.

    Comment


    • Petorka
      Simana, Davidovac, Ristic, Nenadic, Radanov[emoji3590]
      Otkinuli smo ih

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Idemo dalje... Bravo Zvezdo

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Nenadic nas nazalost nije ubedio da nam ne treba bek ap. Ali da je bolja opcija od FIcka, bolja je. U odbrani smo neka druga dimenzija s njim u petorci.

          Svaka cast momcima na ovom izdanju. Borisa ako ovako nastavi...

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Nenadic nas nazalost nije ubedio da nam ne treba bek ap. Ali da je bolja opcija od FIcka, bolja je. U odbrani smo neka druga dimenzija s njim u petorci.

            Svaka cast momcima na ovom izdanju. Borisa ako ovako nastavi...
            Nema razloga da ne nastavi ...ima poverenje trenera , postao je starter ... jednostavno , odlično izgleda

            Za Nenadića treba strpljenja.Muči se , greši ...ima loše navike iz FMP-a .Biće to bolje

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Covic vise odnosi nego sto donosi, to je sad jasno. Nije tacno da nema para za pleja, nego ne mozemo da dovedemo i 7.stranca, ali onda taj 12. igrac mora da bude neko ko ce gristi i boriti se za sebe i za klub. Kao ranije Jovic, Kalina, Gudura, pa i oni losiji igraci. Od Keselja i Covica koristi moze da ima eventualno sahovska sekcija SD CZ.

              Sad je steta za one blamaze (mislim na Monaco i Bresu tamo). Trece mesto je skoro pa sigurno, a tu su onda Valencia, Unicaja i Limoges. Evroligaska grupa, gde nije samo cilj i proci, treba se pobiti za prednost domaceg terena. E to ce biti pravi ispit za Tomica, ABA liga moze i da se igra revijalno osim ako cilj nije rekord.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Jesu ovo Delije počele opet da se skupljaju na basketu ili se radi o nekoj novoj organizaciji !?

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Jesu ovo Delije počele opet da se skupljaju na basketu ili se radi o nekoj novoj organizaciji !?
                  Tzv , mlađa ekipa .Tu su svaku utakmicu. Dobili su dozvolu da dolaze na košarku i mogu da koriste bubanj. Tzv "prva ekipa" neće dolaziti u Pionir.

                  Možda izgleda smešno ali tako je ...bar mi je tako večeras rekao jedan iz stare garde , koji je inače redovno u Pioniru

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Tzv , mlađa ekipa .Tu su svaku utakmicu. Dobili su dozvolu da dolaze na košarku i mogu da koriste bubanj. Tzv "prva ekipa" neće dolaziti u Pionir.

                    Možda izgleda smešno ali tako je ...bar mi je tako večeras rekao jedan iz stare garde , koji je inače redovno u Pioniru

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Do neke utakmice sa Galatasarayom ili ako udjemo ponovo u El pa zaigramo sa Pirejskom "bracom"

                    Comment


                    • Cim nema covica mi nekog nabijemo....samo sto dalje neka je...neka ta povreda potraje

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Do neke utakmice sa Galatasarayom ili ako udjemo ponovo u El pa zaigramo sa Pirejskom "bracom"
                        Pravi test za sve zvezdaše je prva sledeća utakmica u Pioniru

                        Ako tad ne bude puno , onda jbg

                        Tu ne mislim na delije

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Sledeca tekma u pioniru je futura.

                          Comment


                          • and the winner is:

                            Ovi bolje da su javili da su bolesni...
                            (Žika, 12. decembar 2018 19:54) # Link komentara

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Pravi test za sve zvezdaše je prva sledeća utakmica u Pioniru

                              Ako tad ne bude puno , onda jbg

                              Tu ne mislim na delije

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Ljudi prozivaju Delije a njih ima kada su u punom sastavu najvise 1000, oni cine ne ceo sektor b a kapacitet tog sektora je 1250 mesta.

                              LosmiSk je danas pokrenuo temu marketinga i ne znam cega sve jer gde je 2 miliona ljudi da gleda kosarku.
                              Juce je velika vecina isla da gleda Nejmara a ne Gobeljica, Mbapea a ne Simica, tako i veceras, nikoga ne zanima igra Borise protiv Abasa, vec bi voleli da ga vide protiv Datomea, pa kada puknemo 25 razlike kuci onda je jebi se Borisa nisi ti za El, daj QM itd.

                              Ajde da se ponadamo da ce se nesto promeniti jer eto nema Fc3 u timu, prosli smo dalje da li sa drugog, treceg ili cetvrtog mesta nije bitno,
                              mene zanima samo 30.12. koliko ce se ljudi pojaviti, EC je radni dan pa uvek moze biti opravdanje da se ne stize zbog posla i zato sto je Cipiripi kup.

                              Comment


                              • Cestitke za ovakvu pobjedu. Igrom slucaja zakasnio sam da odgledam prvo poluvrijeme i zao mi je bas sto nisam to vidio. Dobiti nekoga sa 40 razlike za 20min je znak opasne igre. Po meni, Nenadic je prilican upgrade u odnosu na Covica juniora, makar u odbrani, kako individualnoj tako i timskoj.

                                Comment

                                Working...
                                X