Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Đenka neće otići sigurno.

    Mislim da će on mnogo vremena provoditi i na kecu.

    Dobri će najverovatnije izvisiti.
    To bi jos imalo i najvise smisla. Mislim na Djenkino provodjenje na kecu, a to sto radimo sa nasim domacim igracima je katastrofa....
    Nismo ni jednog novog izbacili a vozimo se vec 3 sezone sa Dobricem, Simanicem i Davidovcem gde se samo kod ovog poslednjeg vidi neki pomak.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Kakve veze imaju pozicije Dobrica i FC3?

      Dobric koliko god ga mi svi voleli ne moze se pohvaliti nekim kvalitetnim partijama ove ssezone, bilo u napadu ili odbrani.

      Panter ne moze biti in a FC3 out jer nikakve veze nemaju. Mogao si napisati Kuridza in Covic out.

      Ja pisem odavno, FC3 ce ostati u timu da ne znam sta da se desi.

      Samo je pitanje da li ce doci do masovnih sece sezonskih, masovnih demonstracija ispred skupstine grada, demonstracija na kalemegdanu ili masovnog histerisanja po forumima. Rezultat je isti.

      Naslov u Blicu ti sve govori svi smo filip filip je nas.

      To su sve poltroni, danas jure kineze po kineskoj pijaci da potvrde da nam PreCednik zna kineski, iza stoje trzisni inspektori i cik pokusaj da ne potvrdis da mu je izogovor kao da je rodjen na 1 km od kineskog zida. I vi bi sada da neko na KZS postavi pitanje Shakoti zasto smo doveli beka sutera a treba nam organizator. ili je sjajna partija protiv amatera ucvrstila tu poziciju . Kakve god partije da pruzi on tu ostaje. Svi ostali neka gule kolena.
      Samo zbog boldovanog odgovaram na ovu notornu neistinu, treba da vam bude jasno da je rođen 1km od trga Tjenanmen i govori mandarinski kineski a ti potenciraš tamo neke seljačke dijalekte koje ni Kinezi koji govore mandarinskim ne razumeju.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Gde se igra Zvezda - Bajern 02.01.? Pionir ili Arena?

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Gde se igra Zvezda - Bajern 02.01.? Pionir ili Arena?
          Fmp Arena, samo oni koji se zakunu i poljube FC3 sliku mogu uci, ostali zvizdaci i mamojebaci sa foruma nisu pozeljni.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Fmp Arena, samo oni koji se zakunu i poljube FC3 sliku mogu uci, ostali zvizdaci i mamojebaci sa foruma nisu pozeljni.
            U Železniku igramo?

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              U Železniku igramo?
              Hahaha hah ko da ne znaš Sarca, lozi te. Mada moze on da se zajebava, ono što je napisao, nije svestan, vrlo lako može postati istina.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Hahaha hah ko da ne znaš Sarca, lozi te. Mada moze on da se zajebava, ono što je napisao, nije svestan, vrlo lako može postati istina.
                Ma u žurbi sam ne udubljujem se. Možda budem za praznike u BG pa gledam da iskoristim priliku i da pogledam nekuu utakmicu. A po netu jos nema info oko karata, sve mi izbacuje za fudbal Zvezda Bajern.
                Prošle godine sam tako gledao Budućnost u Pioniru pre NG.

                Comment


                • Originally posted by poacher View Post
                  Ma u žurbi sam ne udubljujem se. Možda budem za praznike u BG pa gledam da iskoristim priliku i da pogledam nekuu utakmicu. A po netu jos nema info oko karata, sve mi izbacuje za fudbal Zvezda Bajern.
                  Prošle godine sam tako gledao Budućnost u Pioniru pre NG.
                  Arena ili FMP arena, Pionir je zabranjen sto se tice DJordija.

                  @ VICTOR ne kvari zurku

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Arena ili FMP arena, Pionir je zabranjen sto se tice DJordija.

                    @ VICTOR ne kvari zurku
                    Zahvaljujem!

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nije brale, posle kise ide sunce...bolje kisa sad a na kraju sunce..za nase dobro. Ljudi navijaju za Zvezdu zbog trofeja, da nije tako oko Hobbita se ne bi prepirali. Nisu dzabe nasi junaci imali parolu ''Bolje grob nego rob''.
                      Pa ti prvi ne navijaš za Bayern zbog trofeja. BBL trofej ič ne služi, kupljeno je mesto u EL na dve godine. S druge strane, ABA trofej je dosad donosio prohodnost u EL i zna se ko je peti put učesnik u poslednjih šest godina, ko zna, možda će i nadalje biti bitan taj trofej.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Kakve veze imaju pozicije Dobrica i FC3?

                        Dobric koliko god ga mi svi voleli ne moze se pohvaliti nekim kvalitetnim partijama ove ssezone, bilo u napadu ili odbrani.

                        Panter ne moze biti in a FC3 out jer nikakve veze nemaju. Mogao si napisati Kuridza in Covic out.

                        Ja pisem odavno, FC3 ce ostati u timu da ne znam sta da se desi.

                        Samo je pitanje da li ce doci do masovnih sece sezonskih, masovnih demonstracija ispred skupstine grada, demonstracija na kalemegdanu ili masovnog histerisanja po forumima. Rezultat je isti.

                        Naslov u Blicu ti sve govori svi smo filip filip je nas.

                        To su sve poltroni, danas jure kineze po kineskoj pijaci da potvrde da nam PreCednik zna kineski, iza stoje trzisni inspektori i cik pokusaj da ne potvrdis da mu je izogovor kao da je rodjen na 1 km od kineskog zida. I vi bi sada da neko na KZS postavi pitanje Shakoti zasto smo doveli beka sutera a treba nam organizator. ili je sjajna partija protiv amatera ucvrstila tu poziciju . Kakve god partije da pruzi on tu ostaje. Svi ostali neka gule kolena.
                        Punter nije plej i zato je doveden da neko od spoljne linije ostane bez minuta posto ce nam ovaj jelte doneti jedno 15+ poena po utakmici, to je ta racunica. Naravno da rekreativac nece ostati bez minuta i nazalost platice neko ko ne treba, a to da li i koliko lose Dobric igra ove sezone veze sa zivotom nema posto najgori igrac ove sezone i dalje igra i ne gubi minutazu (sem kad toliko ide na nerve publici koja zvizdi pa ga "trener" onda prisilno ne vraca u igru).

                        Ali dobro da si mi/nam to objasnio nismo mi to znali.

                        Comment


                        • Panter u Olyu 17 posto za 3 i 40 posto za 2 mislite o tome.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Panter u Olyu 17 posto za 3 i 40 posto za 2 mislite o tome.
                            Djenka u Himkiju 45 % za tri u dve EL sezone , Djenka kod nas u 15 kolu pogodi prvu trojku, 5% sut za tri. Mislite o tome.

                            Koliko jos slucajeva mozemo izvaditi. da ima % suta preko 40 % svakako ne bi ni napustio OLy niti bi iko razmisljao o njemu kao sto letos ako smo i mozda mogli da ga dovedemo doveo ga jaci klub od imena i finansija.

                            Kao da je prvi igrac koji se raspao u novoj ekipi, mozemo opet da na primeru Djenke u Armaniju, Quincija i Zirbesa u Makabiju itd.

                            Comment


                            • Imao je on u Grčkoj 43% i 40% za 3 i u Poljskoj skoro 40%.

                              U lošoj je formi, užasni procenti šuta al kod nas možda živne i značajno popravi procente.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Imao je on u Grčkoj 43% i 40% za 3 i u Poljskoj skoro 40%.

                                U lošoj je formi, užasni procenti šuta al kod nas možda živne i značajno popravi procente.
                                Evo da sada pitas forumase ovde na kom % suta za 3 je Beron u EL ( bez da gledaju zvanicnu statistiku) dobio bi odgovor da je negde oko 30 % , da ne moze okean da pogodi, da je EL visi nivo za njega, a on sutira 41.2 %.!!!!


                                19 igraca imamo vec registrovano za ABA ligu, znaci mozemo jos jednog, daj jos na poziji 3 ili 4 jos jednog pa da i teoretski zatvorimo poziciju 1 da niko nece doci. Ovako jos moze da tinja nada, ali i ja sam se nadao da ce me Andjelina Dzoli zvati jednog dana. Nada jos uvek postoji ali kako vreme prolazi sve manje.

                                Comment

                                Working...
                                X