Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde mi fejlujemo u radu sa mladima. Kako je doslo do toga da paunovic od treceg igraca u generaciji dodje do 4 poena po utakmici a trifunovic odmah uz rame sa petrusevim i pecarskim? Nisam gledao utakmice pisem na osnovu statistike ako je neko gledao voleo bih da cujem

    Comment


    • Paunovic je primer loseg rada sa mladim igracima, manjka vizije i projektovanja buduce uloge. Gledajuci njegovu visinu i gradju, on je morao da se razvija u nekog kombo beka, jer za to ima odlicne fizikalije. Naravno, kada vidis njegov katastrofalni sut i ispodprosecan ball handling, postaje jasno da nema adekvatan skillset za kombo beka i onda jedino preostaje da igra neko krilo, gde vec nema nikakvu prednost u fizikalijama, cak je i inferioran. Meni je uvek interesantno kako americki igraci napreduju u tim nekim godinama, cesto i potpuno transformisu svoju igru da bi mogli da imaju profi karijeru, dok naseg klinca kada gledas sa 22 godine, uglavnom ima iste mane koje je imao i sa 18. Cast izuzecima naravno, mada bukvalno jedini koji mi pada na pamet je recimo Dobric, on je i zadrzao neke kvalitete koje je imao kao junior i ispravio odredjene mane.

      Comment


      • Gledao sam drugo poluvreme i lopta je uglavnom bila kod Trifunovića i išla je na Petruševa ili Pecarskog, znači gro poena smo davali iz reketa. Kada je na terenu bio Ilić sa Petruševim završavao je Petrušev ili Trifa, Paun je u glavnom bio u korneru. U nekim trenucima sam pomislio da im je Bućan zaabranio da gledaju koš (Paun i Ilić).
        Ako budmo nastavili ovako da igramo samo na centremislim da neće biti dobro, čak nas nije hteo i sa poludistance šut. Paun je tek u zadnjih 2 minuta imao više loptu ali je u ovoj rpki sveden na pomoćno osoblje (bar na ovoj utakmici)
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Gresis Ganac, nije on sveden na pomocno osoblje, nego ne moze vola da ubode. Uzeo je 23 suta iz igre na dve utakmice, to je vise i od Petruseva i od Pecarskog, problem je sto je pogodio samo 4... Trojku se boji da sutne, sa poludistance baca cigle, ne moze vise ni na obrucu da zavrsi, bacanja 2/6... Verovatno ce se koliko toliko popraviti kako turnir bude odmicao, al' ovo za sada izgleda katastrofalno.

          Comment


          • Mi smo i osvojili medalju i to zlatnu na igru na centre.Bukvalno se nista nije promenilo sa tog turnira. Koristimo ono sto nam je prednost i to je to. Mada protiv ovakvih repki bi morali da sirimo. Ocito kao i uvek je rezultat pre izbacivanje talenata. Dzaba centrima kad u seniorskoj kosarci to ne mogu da rade. Paunovic je ok igrac, bice igrac kluba..kao Lazic, Dobric itd..taj neki fazon..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne gledam ovo prvenstvo, gledao sam prošlogodišnje i opservacije Lošmija i Ganca su tačne, netipično postavkom igre na dva P tornja smo dobili taj turnir. Tu su se sporadično uključivali Paunović, potom i Trifunović.
              Što se tiče Paunovića kao njegovu glavnu falinku sam video šut spolja, a od pozitivnih stvari veoma brz prvi korak i odličan pregled igre za poziciju koju pokriva a to je 2, koja rezultuje lepim brojem asistencija.
              Kažem, nisam gledao ovo prvenstvo moguće da je sada pao u formi, ali igra praktično sa istim igračima, isti je trener, ne verujem da igraju sad drugačije.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Tomic kaze 2-3 pojacanja. Braun je vec stigao, znaci plej i centar i cao.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Tomic kaze 2-3 pojacanja. Braun je vec stigao, znaci plej i centar i cao.
                  To o 2-3 pojacanja je verovatno povezano i sa onim delom gde kaze da zele zadrzati sto vise igraca iz upravo zavrsene sezone. Pa mislim da ta 2-3 pojacanja (kao sto kazes Braun, plej i centar) ide verovatno uz ostanak ili Perperoglua ili Riversa (a moguce i obojice). Ako ne ostane npr. Rivers verujem da ce se traziti jos jedan bek (neki 2-1 kombo moguce, vecina zeli istog igraca na toj poziciji ).

                  Comment


                  • Kako mu je ono prosle sezone izgledalo dobro kad smo se raspali u evropi a sada nas ceka jos jace takmicenje? Nijedno pitanje za evrokup, ovaj novinar treba da se samoubije.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac
                      I ja se slazem, hocemo u EL sa istim igracima koji su se raspali u EC jer smo bili prvi favoriti tog istog,, sta ima veze sto bi se finale EC igralo u nedelji kada se igra finale ABA LIGE. Ispao si iz daljeg tamicenje ne namerno nego primljenim kosem u poslednjem napadu od pobednika tog istog takmicenja. Sta bi dalje bilo to niko ne zna, na kraju je ostvareno ono sto je donelo vise radosti svim navijacima nego da smo dosli do tog istog finala i izgubili i pri tom ne uzeli i ABA ligu. Da li bi navijaci bili tada zadovoljni sto smo se isprsili u Evropi kao nekada sto smo uspeli da dodjemo do polufinala EC i na kraju uzeli muda marjanova i u ABA i u KLS zbog te iste EC.
                      Koliko to klubova ima u Evropi koji su uzeli sve trofeje u takmicenjima u kojima su ucestvovali, ima li jedna ekipa da objedinila sve titule . CSKA mozda?

                      Ocigledno da svi ovi igraci koji ostaju i sledece sezone za EL zbog istog rezultata u EC nemaju kvalitet za EL, a pri tom smo dobili 6 puta ucesnika te iste EL koji su i tamo skidali neke skalpove a medju njima i aktuelnog prvaka EL onda je verovatno resenje bilo da se ceo roster zameni novim igracima verujem?

                      Znaci teraj sve iz tima jer niko nema EL kvalitet i daj sada ove mamojebce EL kvaliteta, Browna smo doveli , ali cekaj on dve godine nije igrao, teraj to u FMP da vidimo da li moze, daj da vidimo sta jos imamo od imena EL kvaliteta? MIrotic, HIgins, Uertel, Rodrigez? Koliko mi to igraca imamo El kvaltiteta nama dostupnih a da kazes ej on je sigurica da necemo pogresiti.

                      U pravu si da je mogao da ga pita ali nije ali niko se vise i ne seca tog takmicenja i ne vidim da je sezona bas toliko neuspesna zbog ne uzimanje i tog trofeja, a bilo smo jedan od 5 favorita kazu ............... kladionice.
                      Sarac ne razumem te. Imam utisak da svaki post koji se ne slaze sa tvojim misljenjem svhatas kao napad na tebe.
                      Covek je izneo misljenje nema potrebe da na ovako cinican nacin odgovaras.
                      Nego daj ime pleja bre

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Previše nervoze kao posledica nedostatka informacija. Malo bi trebalo svi da se relaksiramo, imam utisak da stručni štab i uprava vuče prave poteze. Sad oko priče za 2,3 pojačanja nešto mi to ne izgleda verovatno, Ojo nije kvalitet za EL, ni kao backup, Filip može samo u ABA i KLS, Ristić, Nenadić i Radanov nemaju šta da traže u EL Zvezdi takođe, tako da je pre reč o 4,5 igrača.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ojo će biti prijatno iznenadjenje u El! Za ostalo se slažem!

                          Comment


                          • Nama i treba jos tri pojačanja,dva pleja i centar,naravno ako ostanu Perper i Rivers. . . Kuzmić.Jović i rezervni plej po meni završavaju posao

                            Comment


                            • Ja vam kažem da džaba krečite i da će tatin debeljan da bude opcija 2 na pleju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Ja vam kažem da džaba krečite i da će tatin debeljan da bude opcija 2 na pleju.
                                Skoro da sam siguran da će takva opcija da bude naša realnost ali tamo negde već u drugoj polovini Decembra će biti jasno i veseljaku Tomiću i malenom talentovanom pleju a i tatici te će brže bolje da zivkaju Zalizanog i Raškovića kako bi ispeglali brljotinu.
                                Moguće odstupanje kroz iznenadno angažovanje Juniora u nikad jačoj Mađarskoj ligi...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X