Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebalo je pri nerešnom rezultatu, našoj lopti na minut pre kraja pokušati ne dati loptu protivniku u ruke. Znam da mnogo tražim.

    Takođe cenim da je titula ABA lige vrednija od 2x37k.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Da su Markusa udvajali i sekundarni defanzivac u piku ga pratio kao Rocestog, mislim da bi Markus svaki mec imao 15 asistencija....

      On je jednostavno nestao sa terena vise puta kada se lomilo upravo u finalnoj seriji, ne samo taj zadnji mec....

      Tih 37k apsolutno nista ne znaci, sem lozenja NC da su to ne znam kakve pare...Markus kako je punio hale ne moze zameniti nista a tu je bilo mnogo vise love nego tih famoznih da kazes 11x 37, sto je 400k....da ne govorim o titulama i skidanja Saolin Dulenceta sa trona...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Trebalo je pri nerešnom rezultatu, našoj lopti na minut pre kraja pokušati ne dati loptu protivniku u ruke. Znam da mnogo tražim.

        Takođe cenim da je titula ABA lige vrednija od 2x37k.
        2x37k je samo za ova dva primera koja sam naveo, u svih 11 pobeda imaš pun njegov doprinos, tako da je 11x37k, a celokupan budžet ABA lige je 1,8 miliona € za nagrade i troškove svih klubova i to je povećan tri puta otkako je preuzeta od Sidra.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • MWill je asistent, unosio je magiju u igru...nebrojeno puta su negove asistencije završavale u onim EL pregledima i potezima kola (o ABA ligi je izlišno pisati) i tek je ako iscrpi mogućnosti za asistencijom uzimao šut. Ročesti nasuprot njemu prvo gleda da šutne a asistenciju pokušava kao posledicu toga što nije izgradio poziciju za šut. Nakon saradnje sa MWillom je Jović "progledao" te i on dosta toga pokazao dodavanjima kroz reket ali su za to zaslužni i saigrači koji su IMALI kretnju a nisu izigravali STOLICE, te su asistencije bile pravovremene. (opet sam došao do trenera i stručnog štaba kao osnovni problem ovog tima...pitanje je šta se i kako na treningu radilo)
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            MWill je asistent, unosio je magiju u igru...nebrojeno puta su negove asistencije završavale u onim EL pregledima i potezima kola (o ABA ligi je izlišno pisati) i tek je ako iscrpi mogućnosti za asistencijom uzimao šut. Ročesti nasuprot njemu prvo gleda da šutne a asistenciju pokušava kao posledicu toga što nije izgradio poziciju za šut. Nakon saradnje sa MWillom je Jović "progledao" te i on dosta toga pokazao dodavanjima kroz reket ali su za to zaslužni i saigrači koji su IMALI kretnju a nisu izigravali STOLICE, te su asistencije bile pravovremene. (opet sam došao do trenera i stručnog štaba kao osnovni problem ovog tima...pitanje je šta se i kako na treningu radilo)
            Je l bi mogao da mi ne kradeš misli ubuduće?

            Comment


            • Jel neko gledao Jovica pre Zvezde?

              Comment


              • Jesam , ja sam ga gledao u Radnickom , sjecam da je izlazio iz neke povrede , bio je rezerva onom Marinovicu, i znam da sam tada pomislio, ovaj momak bi se super uklopio (misleci na KKB) i nije mi bilo iznenadjenje kada ga je radonjic doveo. Naravno nije ga doveo da odmah u prvoj sezoni bude vodja, ali svakako je bio hrabar potez.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Je l bi mogao da mi ne kradeš misli ubuduće?
                  960x522_20-1380707804-Moze_sajt.jpg
                  Može
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Jel neko gledao Jovica pre Zvezde?
                    Uglavnom ovo što napisa Nemam ti kad plus da je tada bio još veći ciglar te je Mutinjo preferirao više Ćapina pa zatim i Marinovića.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Jel neko gledao Jovica pre Zvezde?
                      Da, uglavnom je grejao klupu kod Mute. Nije školovani, već priučeni plej. Veliki zvezdaš, jednom čak i kažnjen, jer je javno podržao Zvezdu, dok je igrao za Radnički. Srećom, bio je zamena jednom od najlucidnijih plejmejkera koji je ikada igrao na našim terenima, pa je sada važna karika u Bajernu i reprezentaciji. Dovoljno?

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Uglavnom ovo što napisa Nemam ti kad plus da je tada bio još veći ciglar te je Mutinjo preferirao više Ćapina pa zatim i Marinovića.
                        Није више преферирао њих, него је Јовић имао проблеме с повредама. Лично Мутињо је утицао на Салета да води и Јовића на светско првенство, што је изазвало чуђење у јавности. У Звезди се није размишљало о Јовићу пре светског првенства, иако је играч био месецима без клуба, а Звезди је фалио резервни плеј.

                        Comment


                        • Ne mogu sad da se sjetim zasto sam to pomislio tada za Jovica, sta je bilo u pitanju, znam da sam tada Radnicki gledao vise nego sto bih inace. Uglavnom, slican osjecaj imam i za malog Uskokovica iz fmp-a, naravno koji ima potpuno druge kvalitete od Jovica.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Da, uglavnom je grejao klupu kod Mute. Nije školovani, već priučeni plej. Veliki zvezdaš, jednom čak i kažnjen, jer je javno podržao Zvezdu, dok je igrao za Radnički. Srećom, bio je zamena jednom od najlucidnijih plejmejkera koji je ikada igrao na našim terenima, pa je sada važna karika u Bajernu i reprezentaciji. Dovoljno?
                            Izgubio kapitensku traku kao kaznu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ne znam da li ste svesni da se osecaj za asistencije - ne moze nauciti. To ili imas ili nemas. Mozes samo da pokupis neke fazone jos u mladjim uzrastima ali dzabe sve to ako nemas talenat. Jovicu je oduvek najveci problem bio sut i to je ispeglao poslednje dve sezone u Zvezdi i popravio je ulaz. Nije on grejao klupu kod Mute vec je imao slicnu minutazu kao sto je imao u prvim sezonama u Zvezdi, i taj isti Muta ga je uveo u reprezentaciju......sigurno ne zato sto je los i zamena nekom drugom.
                              Tako da tu pricu da je naucio da asistira od Markusa ne mogu ni priblizno da se slozim. To nema veze sa vezom.
                              Da je dobio vecu minutazu od Markusa (ili Markus prebacen na dvojku) moje duboko ubedjenje je da bi Zvezda ostvarila bolji rezultat u Evropi.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Није више преферирао њих, него је Јовић имао проблеме с повредама. Лично Мутињо је утицао на Салета да води и Јовића на светско првенство, што је изазвало чуђење у јавности. У Звезди се није размишљало о Јовићу пре светског првенства, иако је играч био месецима без клуба, а Звезди је фалио резервни плеј.
                                To...

                                Comment

                                Working...
                                X