Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejo na konferenciji: kontrolejšn

    Comment


    • Zasluženo!
      Laso da uči od Atamana kako se prave specijali za pobedu jer skandalozno postavio zadnji napad.
      Morala je Zvezda rešiti ovo bez trzavice.
      Sad vam dolazi Barsa pa idete Efesu u Istanbul.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Bravo momci . Velika pobeda . Ne mogu da opisem koliko sam srecan. Ucinili ste me ponosnim na vas. Odlicno pripremljen mec. Bravo Radonja !

        Comment


        • Madridjani su trebali odustati kad je lazic dao lefi floter? Walden nikako ne pustati kad treba siguran prenos lopte

          Comment


          • Nadam se da će Kolom naučiti šta raditi kad ga udvajaju.

            Svako udvajanje je njegova izgubljena lopta.

            Comment


            • Kolom kriminalan. Malo je falilo da nas proda.

              Comment


              • Zasluzena pobeda veceras u Madridu, koncentrisani celu utakmicu i sa odlicnim sutem bez koga ne bi pobedili sigurno ali igra i zalaganje veceras su zasluzili da udju sutevi.

                Comment


                • Ovo je timska pobeda. Kolom i Davidovac losi, ali dobro. Kuzmic veceras u odbrani kao u srecna vremena. Lazic isto, utakmica kao nekad. I naravno, MVP Dobric. Svaka cast! Od stranaca pored Waldena pohvalio bih i Rita.

                  Comment


                  • Posle sedme pobede cifra je ripnula na 280 'iljade evrića.

                    Comment


                    • Uz pomenute Voldena, Kuzmića, Dobrića koji je odigrao utamicu karijere u EL verovatno, ja bih istakao i Rita. Odličan je bio danas.

                      I još jednom je potvrdio da treba da igra ispred Simanića, bar će se radovati kada pobedimo.

                      Comment


                      • Radonjizam pobeda klasicna ... usrali smo se zadnju cetvrtinu od pobede al karma je bila na nasoj strani zasluzeno ... kad se Jordan vrati bice lakse, posebno za ove zavrsnice... deluje da Radonja nece dovoditi pleja i da veruje Waldenu na kecu... steta sto Kuzmicu ne uspeva da iskontrolise lopte kod pnr dodavanja

                        Comment


                        • Ovo je bre recept. Pun napad + tvrdo u odbrani! Ne moze Zvezda da igra brzu kosarku protiv ovakvih ekipa. Ovo je jedini recept i drzati ga se ubuduce.

                          Comment


                          • Dejo Mađija!!!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Zasto je Radonjic na klupi zaboravio Hola, Uskokovica nema svrhe pominjati?

                              Opet se glupira sa Kolomom i zamalo da nas to opet kosta pobede....

                              Comment


                              • Super pobeda, želeo sam je u svetlu traženih 20:0, sada su dobili kebap. Volden i Dobrić su u obrani često ispadali (zaspali) kasnili...Radonjić je grešku pravio kada je na Deka stavio Radanova a pre toga nižeg igrača, tek sa DeDom je to bilo ok.
                                Tavares ima nestvarno duge ruke. Nesimpatični Rudi ako ga ostaviš malo samog kažnjava.
                                Lazi nije trebalo ono podvlačenje i nameštanje Rudija (jako mi je nesimpatičan lik ali je faul glup i neoprean). Volden je kombo ali ima problema sa prevođenjem lopte, to mora Ra da odradi sa nekim specijalom.
                                Ono što sam video jeste da smo počeli da igramo akcije ali to još uvvek nije uigrano perfektno pa su kretnje u sekvencama ali dobro, biće to bolje.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X