Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Skoro da sam siguran da će takva opcija da bude naša realnost ali tamo negde već u drugoj polovini Decembra će biti jasno i veseljaku Tomiću i malenom talentovanom pleju a i tatici te će brže bolje da zivkaju Zalizanog i Raškovića kako bi ispeglali brljotinu.
    Moguće odstupanje kroz iznenadno angažovanje Juniora u nikad jačoj Mađarskoj ligi...
    Ne bih voleo da smo u pravu svi koji mislimo tako, ali nema šanse da potpišu mališu, plus da dovedu još dva kvalitetna pleja, od kojih barem jedan mora da bude domaći. Tako da.. Realnost je upravo ovo što si napisao. Već viđeno.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ne bih voleo da smo u pravu svi koji mislimo tako, ali nema šanse da potpišu mališu, plus da dovedu još dva kvalitetna pleja, od kojih barem jedan mora da bude domaći. Tako da.. Realnost je upravo ovo što si napisao. Već viđeno.
      Misliš na titulu?

      Comment


      • Šarac , koliki je naš deo[emoji1]


        https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...174051840?s=19

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Kako mi je drago zbog ovog decka! Nase dete! Ponos!

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Šarac , koliki je naš deo[emoji1]


            https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...174051840?s=19

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            20 %

            Transfer je bio 1.000.000 eur plus 20 % od sledece prodaje.

            Comment


            • Bravo Gudura

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Rocestiu rodjendan, uh kako ga je bilo lijepo gledati. Nek je srecno Guduri a i nama, taman jedan carter let da platimo.

                Comment


                • Posto se svima cestita, mora onda i njemu.
                  Srecan rodjendan Dr Covicu, nasem najuspesnijem predsedniku ikada i da nas jos dugo vodi.
                  Za brata Guduru puno srce.

                  Comment


                  • Dule Veteran [emoji1][emoji1][emoji1]

                    https://twitter.com/Veteran1970/stat...204514816?s=19

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Svaki potez koji ste napravili u prelaznom roku je pravi. Svaka cast Tomicu

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Ja vam kažem da džaba krečite i da će tatin debeljan da bude opcija 2 na pleju.
                        to je fiktivno jer ako dovedes Djenku i Beron koji ti ostaje plus Davidovac onda ti je jasno koliko ce minuta imati na pleju u EL Filip

                        Comment


                        • Racunajuci samo meceve u El, Zvezda je kao domacin u Areni odigrala 25 meceva. Na tih 25 meceva pobedili smo samo 11x uz 14 poraza.

                          U Pioniru smo domacini bili 33x. Skor u Pioniru je 26w, uz samo 7 poraza.

                          U Areni prosecno postizemo 72, 68 poena po mecu, u Pioniru 82,87 poena.

                          Mrzelo me je da izvlacim tacnu statistiku ali Radonjic je na gostujucim terenima imao oko 30% pobeda, sto je tek nesto losiji skor nego u "domacoj" Areni.

                          Ove sezone sigurno u gostima necemo umati 30% pobeda a domacini cemo biti u Areni
                          Last edited by Antona; 05-07-19, 13:50.

                          Comment


                          • https://www.eurohoops.net/en/tradema...nsfers-2019/9/
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Racunajuci samo meceve u El, Zvezda je kao domacin u Areni odigrala 25 meceva. Na tih 25 meceva pobedili smo samo 11x uz 14 poraza.

                              U Pioniru smo domacini bili 33x. Skor u Pioniru je 26w, uz samo 7 poraza.

                              U Areni prosecno postizemo 72, 68 poena po mecu, u Pioniru 82,87 poena.

                              Mrzelo me je da izvlacim tacnu statistiku ali Radonjic je na gostujucim terenima imao oko 30% pobeda, sto je tek nesto losiji skor nego u "domacoj" Areni.

                              Ove sezone sigurno u gostima necemo umati 30% pobeda a domacini cemo biti u Areni
                              Ovo tije pitanje oces u grad ili ces da ostanes u selu...Radonja nije imao tim, pravio ga je za male pare..ovde sad imas timcinu, tako da faktor Pionira nece biti toliko bitan za domace pobede..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Racunajuci samo meceve u El, Zvezda je kao domacin u Areni odigrala 25 meceva. Na tih 25 meceva pobedili smo samo 11x uz 14 poraza.

                                U Pioniru smo domacini bili 33x. Skor u Pioniru je 26w, uz samo 7 poraza.

                                U Areni prosecno postizemo 72, 68 poena po mecu, u Pioniru 82,87 poena.

                                Mrzelo me je da izvlacim tacnu statistiku ali Radonjic je na gostujucim terenima imao oko 30% pobeda, sto je tek nesto losiji skor nego u "domacoj" Areni.

                                Ove sezone sigurno u gostima necemo umati 30% pobeda a domacini cemo biti u Areni
                                Svi vise volimo Pionir, a sto se iz ove statistike vidi da je tako i kod igraca. Bolje igramo u Pioniru a protivnik losije, sto je faktor glasnoce i blizine navijaca.

                                Comment

                                Working...
                                X