Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podrška do kraja,pa šta bude biće. . . Ja sam navijao za Ced da nam padne u polufinalu ali jbg

    Comment


    • Ma ok, pašće nam u finalu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Jbt, gledam reprizu...ladno su 4 sekunde pocele da teku posle 3 i 4 driblinga Marinkovica , na pola terena..cak je vreme isteklo i pre nego sto je sutnuo na kos ...

        Ovo u zivotu nisam video :-D

        Comment


        • Originally posted by Drakarys View Post
          Jbt, gledam reprizu...ladno su 4 sekunde pocele da teku posle 3 i 4 driblinga Marinkovica , na pola terena..cak je vreme isteklo i pre nego sto je sutnuo na kos ...

          Ovo u zivotu nisam video :-D
          Vrijeme je krenulo odmah od 4.9sec koliko je bilo na semaforu, grafika je mozda malo kasnila koju stotinku. Uzivo je bilo ok

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Vrijeme je krenulo odmah od 4.9sec koliko je bilo na semaforu, grafika je mozda malo kasnila koju stotinku. Uzivo je bilo ok
            Hau jes nou.

            https://prnt.sc/msp5pq
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • toga ce tek biti u polufinalu navikavajte se ...treba biti 30 % bolji da bi se pobedilo ...a to nije lako rodjaci !

              Comment


              • mislim da je velika greska drzati Dobrica na tribinama ,Davidivca ne forsirati na poziciji br 1 kad god je to moguce ,Simanu drzati na klupi sada kad je poceo da daje znake zivota....smanjio bi Beronu minutazu iz prostog razloga sto covek ne moze da sacuva nikoga ama bas nikoga ,gori je od Covica u odbrani ..ne Filipa nego NEbojse!!!

                Comment


                • Sta fali Davidovcu na keca? Mozda je malo atipicno, ali najpouzdaniji je tu, ako zanemaris Renglanda.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Sta fali Davidovcu na keca? Mozda je malo atipicno, ali najpouzdaniji je tu, ako zanemaris Renglanda.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    to sam hteo da kazem ...mozda sam napisao malo cudno ..treba da igra!

                    Comment


                    • Davidovac je ubedljivo najkorisniji sa loptom u rukama to je ocigledno. Zna iskreirati a zna i svom stilu izvuci neke poene. U odbrani je Rodman za Filipa.

                      Jos jedno, Nenadic. Covek je za tri godine neverovatno napredovao. Prosle godine u Fmp je odigrao vrhunsku sezonu, nadao sam se nekom epilogu Guduric, Dobric kad ono sipak. On je u Fmp za razliku od pomenute dvojice igru gradio na ulazu, nekim sutevima sa polu-distance i stvarno sam mislio da bi kroz utakmice u Zvezdi postao bitniji faktor.

                      Opet, ako imas Bilija, Lazu, Davidovca, Dobrica, Stratosa, Radanova zasto si ga doveo iz Fmp? Da ne igra? I kao slag na tortu, pozicije 2/3 dovedi i Riversa. Jebe lud zbunjenog.
                      Last edited by From downtown; 05-03-19, 10:32.

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Sta fali Davidovcu na keca? Mozda je malo atipicno, ali najpouzdaniji je tu, ako zanemaris Renglanda.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Fali mu što nije visok 176 cm, nema salce na stomaku, bradu, a uz sve to nije ni ćelav.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Bas bih voleo da vidim petorku Davidovac- Rivers- Lazic - Faje - Odzo

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Davidovac, Nenadic, Dobric, Simanic i Ristic.
                            Vs
                            Dzoni, Pop, Suad, Danilo, Zoki Nikolicc

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Bas bih voleo da vidim petorku Davidovac- Rivers- Lazic - Faje - Odzo

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Ko da koš ćelava mu keva.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • a može i ona Milanova "one on one"

                                Krmak-Beron-Dobrić-Strato-Cirb...

                                ...ko odbrani nešto brkata mu tetka.

                                Comment

                                Working...
                                X