Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Dal Odzo bi levoruk?

    Samo da mu pipnem 00
    Koti je napravio nesportsku (druga slika) to je klasican primer nesportskog faula ali ne i sudijama...ide rukom i telom u protivnika bez naamere da ide na loptu.
    Last edited by nebitan; 14-04-19, 08:03.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • D4DRXFPU0AANwqL.jpg

      Obratiti paznju na udaljenost sudije od igraca koji je skoro celom nogom van terena

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        [ATTACH=CONFIG]16570[/ATTACH]

        Obratiti paznju na udaljenost sudije od igraca koji je skoro celom nogom van terena
        Sudija nije obratio pažnju na nogu Džeksona, jer mu je iz publike sisata plavuša namignula, pa se okrenuo udesno.

        Comment


        • Danas igrati kao da je nula nula, publika da bude ista i da bude vetar u ledja i treba ocekivati 2-0 i onda rastereceno dole...Zavisice dosta od procenta suta spolja, ko i koliko ubaci...i naravno dal cemo opet uspeti da izbacimo Bitadzea, njihova odbrana bez njega ali i Klarka Earla je losa...Te njihove defanzivce puniti faulovima oni ako nas ne spuste ispod 80p nemaju sta da traze...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Danas igrati kao da je nula nula, publika da bude ista i da bude vetar u ledja i treba ocekivati 2-0 i onda rastereceno dole...Zavisice dosta od procenta suta spolja, ko i koliko ubaci...i naravno dal cemo opet uspeti da izbacimo Bitadzea, njihova odbrana bez njega ali i Klarka Earla je losa...Te njihove defanzivce puniti faulovima oni ako nas ne spuste ispod 80p nemaju sta da traze...
            Ne stedi glas veceras[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              [ATTACH=CONFIG]16570[/ATTACH]

              Obratiti paznju na udaljenost sudije od igraca koji je skoro celom nogom van terena
              Mislim da je Džekson stao na liniju tek kad je izbacio loptu. Ovde je optička varka jer lopta ide ka kameri pa deluje kao da mu je još na ruci. A bio je aut jer je lopta pala van terena pa je onda pokupio. Bar mi se tako čini.

              Comment


              • Spreciti ofanzivni skok Buducosti. Imali su ih 14 u petak. 14 napada nije malo.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Darkko View Post
                  Mislim da je Džekson stao na liniju tek kad je izbacio loptu. Ovde je optička varka jer lopta ide ka kameri pa deluje kao da mu je još na ruci.
                  Evo ja koji sam poštenjačina moram reći da si u pravu. Izbacio je prvo loptu pa onda nagazio liniju. Ovde je sve čisto.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Sudija nije obratio pažnju na nogu Džeksona, jer mu je iz publike sisata plavuša namignula, pa se okrenuo udesno.
                    Zato su posle trazili da se izbace iz prvih redova.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Veceras kao i u celoj seriji odlucuje sut za tri ko bude vise ubacio njegova pobjeda nema tu mnogo mudrolije.
                      Naravno vidimo se veceras sa sve ovom psecom avetinjom koju cu samo pokazati sudijama tek toliko da znaju sta ih ceka ako budu krali.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Veceras kao i u celoj seriji odlucuje sut za tri ko bude vise ubacio njegova pobjeda nema tu mnogo mudrolije.
                        Naravno vidimo se veceras sa sve ovom psecom avetinjom koju cu samo pokazati sudijama tek toliko da znaju sta ih ceka ako budu krali.
                        Ajk lomi seriju u nasu korist.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Zar već ne vodimo 1:0?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Koti je napravio nesportsku (druga slika) to je klasican primer nesportskog faula ali ne i sudijama...ide rukom i telom u protivnika bez naamere da ide na loptu.
                            U ovom slucaju je namjera ili ne nebutna stvar. Poenta je cist put ka kosu i faul nakon izgubljene lopte = namjeran. Sa ovom trojicom veceras, kladim se da ce napraviti opasan skandal da ce doci do prekida ako nas budu krali.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ne stedi glas veceras[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Ja ga juce nisam stedeo....tamo gde treba. Da odem ja znam sta bih rekao i radio, ne bih jajario kao ti na drustvenim mrezama.. Tu se "malo" razlikujemo..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                U ovom slucaju je namjera ili ne nebutna stvar. Poenta je cist put ka kosu i faul nakon izgubljene lopte = namjeran. Sa ovom trojicom veceras, kladim se da ce napraviti opasan skandal da ce doci do prekida ako nas budu krali.
                                Uzdam se u razum sudija a takodje se nadam da ce navijaci samo verbalno da maltretiraju sudije uz poruku: Ices u gepek a mozda te strefi i hepek...juricete Ajk a to je bolje nego da te jure Ojo i Majk!

                                Ima i za Jaska, pomirljiva:
                                Ustase i cetnici to su srca dva, ljubili se grlili se sve do Blajburga...
                                Last edited by nebitan; 14-04-19, 11:38.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X