Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja da se pitam rastao bih se sa covicem, keseljom, odzom i fajeom, mada bi i radanov mogao u fmp...doveo bih kreativnog pleja, neku cetvorku tipa kevin dzouns da po potrebi moze i na 5 da ode kada picimo smol bol i jednog kombo beka kao sto je djenka...

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Ja da se pitam rastao bih se sa covicem, keseljom, odzom i fajeom, mada bi i radanov mogao u fmp...doveo bih kreativnog pleja, neku cetvorku tipa kevin dzouns da po potrebi moze i na 5 da ode kada picimo smol bol i jednog kombo beka kao sto je djenka...
      Vlažni snovi. Probudiš se, vidiš pao ti jastuk, upališ TV i vidiš mališu kako daje izjavu da će sledeće sezone da bude bolje.

      Comment


      • Bilo bi lepo za promenu dovesti nekog ko ima šut za tri 40+% i centra koji je upotrebljiv i van reketa i koji sam ume da iskreira poene, zagradi se i zaštiti obruč.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Bilo bi lepo za promenu dovesti nekog ko ima šut za tri 40+% i centra koji je upotrebljiv i van reketa i koji sam ume da iskreira poene, zagradi se i zaštiti obruč.
          Takvog imas samo u NBA za ovih 40% suta totalno nam je nepotrebno..treba nam neko ko zna da probije i ide jako do samog kraja..to uopste nemamo, sutere imamo i previse...treba nam neko ko razbija odbranu i pravi visak..nesto kao Admiral taj fazon...mi smo bezopasni ispod kosa sem centara..niko tu ne zna da ode do kraja..tj nema tu sigurnost u probijanju..prvog reda itd...centra takvog tesko nadjemo mada nije nemoguce...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mislim da je resenje dati Filipu vise minuta na parketu a navijacima brosure,, de smo bili 2011te,,

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Takvog imas samo u NBA za ovih 40% suta totalno nam je nepotrebno..treba nam neko ko zna da probije i ide jako do samog kraja..to uopste nemamo, sutere imamo i previse...treba nam neko ko razbija odbranu i pravi visak..nesto kao Admiral taj fazon...mi smo bezopasni ispod kosa sem centara..niko tu ne zna da ode do kraja..tj nema tu sigurnost u probijanju..prvog reda itd...centra takvog tesko nadjemo mada nije nemoguce...
              I Ragland I Baron su igrači koje karakteriše probojnost, Ragland je za nijansu probojniji a Baron za dve nijanse precizniji, ali opet nedovoljno. Verovatno bi bili precizniji obojica kad bi imali pravu pretnju u froncourtu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Beron probojan? Pa tesko bas, regland da

                Comment


                • Pavijeva analiza nedostataka naše igre. Ima delova sa kojim se slažem 100% kao što je nedovoljno kretanje igrača bez lopte u napadu, što sam i sam podvlačio i to kad smo drali sve po spisku (znaju pojedinci[emoji41]), a malo mi se čini da precenjuje centre koje imamo i previše ih potencira. Ipak dosta zanimljivih opažanja, lepo se potrudio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jos uvek nista nije izgubljeno ,Radanov treba u Fmp svakako,Nenadić takodje,fali plej kvalitetan da se malo razmrda ekipa,totalno su pali psihički

                    Comment


                    • Za sada imamo preslikanu proslu sezonu. Potpuno gubljenje kontrole nad timom, jedna arogancija Tomica, stranci koje boli kurac, domaci igraci koji nisu napredovali ni milimetar osim Simanica, jebeni Covic i Keselj..


                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ako filip ostane u Zvezdi, Zvezda trofeja ove sezone neće videti. Ojo je još prezelen za neku ozbiljniju košarku.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Džaba tupimo, neke stvari su očigledne, ali će se teško bilo šta promeniti.

                          Comment


                          • Nista se promeniti nece. Zivi bili pa videli

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Jos uvek nista nije izgubljeno ,Radanov treba u Fmp svakako,Nenadić takodje,fali plej kvalitetan da se malo razmrda ekipa,totalno su pali psihički
                              Ne znam koliko je izvodljivo da se potpiše Keifer Sykes iz Avelina. Pratim ih ove sezone, na početku su baš obećavali sa pojačanjima (Cole, Nichols, Caleb Green, kasnije Patrick Young) ali se gazda malo preračunao pa je usled finansijske krize morao da napravi neke rezove. Bilo je priče da je i izašao pred igrače i rekao da ko nema strpljenja i razumevanja za nastalu situaciju da može da pronađe drugi angažman (što je Cole i uradio).
                              Reč je o vrlo eksplozivnom plejmejkeru koji podjednako dobro napada koš i pogađa šuteve sa distance (znači može i za 2 i za 3 ali i jako do samog kraja), u novonastaloj situaciji mu nije problem da igra ni 35+ minuta po meču (protiv Banvita igrao svih 40). Sličan je dosta Norris Coleu s tim što nema taj pedigre i mislim da bi bio dostupan da pređe u Zvezdu što bi mu svakako bio iskorak u karijeri.
                              Nisam upućen u detalje njegovog ugovora, da li je dostupan igrač za neke naše standarde ali bih jako voleo da ga vidim u crveno-belom dresu jednog dana.

                              Edit: mala dopuna što se tiče njegovih partija

                              vs Cremona 36 min 28p 6a 5s
                              @ Banvit 40 min 43p 7a 4s
                              @ Cantu 34 min 19p 19as
                              vs Murcia 37min 15p 5a
                              vs Pistoia 28min 23p
                              @ Anwil 34 min 13p 6as 4s
                              vs Milano 36 min 31p 7a 4sk (pobeda!)

                              I da ne nabrajam dalje, zaista ima impresivnih partija koga zanima može da pogleda.
                              Last edited by poacher; 30-01-19, 21:09.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Mrzi te da tražišpo Yu tubetu...zato evo:

                                enjoy.
                                hvala ganac...

                                Comment

                                Working...
                                X