Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Nekad se zapitam da li stvarno zelim da uzmemo ABA ligu.
    Prvo , necemo je uzeti onda ce Filip biti dobar za EK, ako uzmemo nekim cudom onda ce biti vidis da moze i El sa Filipom. Ja mislim samo da ne zasluzujemo zbog svega navedenog, ne mogu reci da to ne zelim, Zvezda ispred svakog pojedinca u klubu ali da budemo realni da nam igraci poput Dobrica, Davidovca, Nenadica, Radanova ne igraju a Vojvoda i Filip igraju...Filipa ne mozemo prodati ni u Karpos Sokoli a Keselja ni u Svetog Djordja. Umesto da ove mladje razigravamo pa da nesto zadrzimo, nesto prodamo, ne imamo ovu dvojicu. Tako da, ponovicu, voleo bih da igramo El, ali kosmicka pravda i ta sranja.
    Last edited by From downtown; 05-03-19, 23:04.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Rivers nije u prvoj postavi još uvek, a nakon partije u derbiju pitanje je kada i da li će i biti.
      U modernoj košarci ne postoje podele na prvu i drugu petorku, već se igrači menjaju u skladu sa taktikom i protivnikom.
      Što se tiče proporcije domaćih igrača i stranaca tu je najbolji odgovor dao Mirko Pavlović u poslednjoj emisiji U obruču, kada je rekao da nije za forsiranje domaćih igrača po svaku cenu, i da svaki profesionalni klub treba da gleda svoj interes, a ne da razigrava igrače za reprezentaciju sa čime se ja u potpunosti slažem. Ako domaći igrač po kvalitetu zaslužuje da bude u rosteru nikakav problem, ali ne može da bude deo tima samo zato što je domaći igrač.
      Cuj u modernoj kosarci nema podele na prvu i drugu petorku. Veze sa zivotom nema. Naravno da ima. Pitaj nekog igraca i trenera da li mu je bitna prva petorks ili pak ove iz NBA. Ziv nisam da vidim Dursntulu kako ulazi sa klupe zsto sto donodlsi poene. Dobro je pa citiras Mirka Svemirka. Mi kao zivimo od prodaje igraca, koga ces tacno prodati sada? Mmmm?

      Poslednja recenica tek nema smisla. Filip like this 😎
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Cuj u modernoj kosarci nema podele na prvu i drugu petorku. Veze sa zivotom nema. Naravno da ima. Pitaj nekog igraca i trenera da li mu je bitna prva petorks ili pak ove iz NBA. Ziv nisam da vidim Dursntulu kako ulazi sa klupe zsto sto donodlsi poene. Dobro je pa citiras Mirka Svemirka. Mi kao zivimo od prodaje igraca, koga ces tacno prodati sada? Mmmm?

        Poslednja recenica tek nema smisla. Filip like this [emoji41]
        Nema prve i druge petorke u smislu da jedna izađe a druga uđe u igru. Postoje starteri a i to se menja zbog povreda i forme igrača.
        "Ne živimo" od prodaje igrača već od države, to što smo u jednom trenutku bili primorani da prodano 2/3 rostera (ostala su samo 4 igrača za narednu sezonu ako se ne varam) pokazuje kako smo mi "miljenici" države, "državni bankomat" i slične gluposti.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nema prve i druge petorke u smislu da jedna izađe a druga uđe u igru. Postoje starteri a i to se menja zbog povreda i forme igrača.
          "Ne živimo" od prodaje igrača već od države, to što smo u jednom trenutku bili primorani da prodano 2/3 rostera (ostala su samo 4 igrača za narednu sezonu ako se ne varam) pokazuje kako smo mi "miljenici" države, "državni bankomat" i slične gluposti.
          To su reci NC da zivimo i od toga, ne moze drzava da ti daje 10m, kao eto vam igrajte se..Drugo niko nije mislio bukvalno prva i druga petorka..i naravno da se menja do forme..niko nije lud da mu max igra igrac kojij e van svake forme..I kako nismo miljenici drzave, ko je kupio ove silne strance? i od cega ako nije od drzave?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Imamo dva kola da Rivers pohvata ekipu i trenerove zamisli, rezultat nebitan u potpunosti, tri nedelhe do plej ofa i pitanja da li mozemo mi to?.

            Comment


            • Rivers doveden kasno,bez potrebe
              Drzavni bankomat crno bele boje radi punom parom ali i pored toga je sramota od njih ispasti

              Comment


              • Rivers je već sad više nego solidan u defanzivi, i kao takav može da posluži kao Lebrankova zamena što je i bila početna zamisao. U ofanzivi je blagi očaj, ali se nadam da je to bilo zbog psihološkog pritiska, derbi definitivno nije utakmica za debi bilo kog igrača.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Riversa kada neko pomene uvek se setim ovoga. Legendarno

                  Comment


                  • Meni ovde baš ništa nije smešno. Zapravo je i pohvala za defanzivca koliko je skoncentrisan na svog igrača.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pisao sam o Riversu, do detalja tacan skauting i u poslednje dvije utakmice u Italiji moze da se vidi njegova forma i sav arsenal u napadu i odbrani.
                      Rekao sam da jedino moze pomoci da spusti pas na C gdje imamo problem i dobar u p&r.
                      Defanziva, dobar, trudi se, ali daleko od Lazica.
                      Nisam siguran koliko nam je gorilo na njegovoj poziciji ali da je pojacanje pa jeste, iskustvom prije svega.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Rivers je već sad više nego solidan u defanzivi, i kao takav može da posluži kao Lebrankova zamena što je i bila početna zamisao. U ofanzivi je blagi očaj, ali se nadam da je to bilo zbog psihološkog pritiska, derbi definitivno nije utakmica za debi bilo kog igrača.
                        ... A kad se pomene Zirbes



                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nažalost...velika je verovatnoća da je Cirbonja ovako zapušten a prepun masnoće i kurcobolje
                          otprilike završio sa isporučivanjem ozbiljnije statistike na ovom nivou.
                          Ovo u derbiju je bilo mučno za gledati.

                          Comment


                          • najvise od svih je Zirbes razocarao ...a najgore od svega je sto moze da igra odlicno samo kada hoce ,ako je posvecen treningu i ako mu je glava 100% na terenu ...a ne po splavovima

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              najvise od svih je Zirbes razocarao ...a najgore od svega je sto moze da igra odlicno samo kada hoce ,ako je posvecen treningu i ako mu je glava 100% na terenu ...a ne po splavovima
                              Onda se postavlja pitanje cija je to krivica? Nisam siguran da je samo Cirbesova.
                              I na polju fizicke spreme smo zestoko podbacili. Izgledamo ocajno. Pojedincima je,, dusa u nosu,, posle 5 minuta, traze izmenu.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Onda se postavlja pitanje cija je to krivica? Nisam siguran da je samo Cirbesova.
                                I na polju fizicke spreme smo zestoko podbacili. Izgledamo ocajno. Pojedincima je,, dusa u nosu,, posle 5 minuta, traze izmenu.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Mozes li navesti te pojedince osim Zirbesa ( nije u pitanju fizicka sprema vec nesto sasvim trece) i mozda Davidovca jer on nikada u karijeri nije ni izgledao kao da ce da eksplodira od hitrine na terenu, koji to igraci izgledaju ocajno na terenu po pitanju kondicije? Potvrdi to nekim primerima da ne ostane sljajmara tek tako ispaljena. Odgledao sam sve utakmice pa mozda te detalje nisam primetio.

                                Da te podsetim , za kondiciju je zaduzen Lukman a ne Tomic.

                                Comment

                                Working...
                                X