Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    znači Filip i pod temperaturom mora da igra...tačnije i ako mu neko razbije glavu igraće sa čalmom, ako mu polome nos igraće sa onom maskom...kako li smo uopšte uspevali da se saberemo bez njega dok je godinama gubio vreme u nižerazrednom efempe-u ? Kvalitet na kraju uvek ispliva.

    Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
    Originally posted by Czbg9 View Post
    Nzm kako smo uspeli da osvajamo titule one bez njega, nismo ni svesni bili sta propustamo

    Smatram da će ovo ostati jedna od večnih misterija univerzuma, koje nikad neće biti rešene, poput tamne materije ili tajne Atlantide.


    PS

    Ovo drugo dvoje možda i hoće.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Sad tek shvatam Ficinu zrtvu.
      E moj Tomicu

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Dobro je da nije imao upalu besike - terao bi ga Tomic u pelenama da igra.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Tako su i Micica napadali, pa eo vidji [emoji16]
          Pustite ljude da rade svoj posao [emoji16]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Dva moderatora i dva trol posta. Dobro, znamo da brinete za nas, ali pustite pricu.Idete ovim redom kako ste izbacili postove, jedan po jedan...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Dva moderatora i dva trol posta. Dobro, znamo da brinete za nas, ali pustite pricu.Idete ovim redom kako ste izbacili postove, jedan po jedan...


              Crni se oblaci nadvijaju nad tvojom sudbinom.....
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sad bas citam na FB neke komentare o Covicu i ne mogu da verujem.Tipa, nije on najgori, nije u njemu problem, decko se bori, kad bi se svi borili kao on. Sa tim da recimo 65% ljudi u SRB navija za Zvezdu a isti taj broj glasa za ovu vladu, dolazimo do jasnog resenja da nema tu mnogo pameti a ni kosarkaskog znanja. E sad zasto je to tako..To je tako zato sto bi svi voleli da su tatini sinovi, zato sto su svi nesposbni da u zivotu zarade bilo sta, vec traze precicu i u njemu vide tu precicu sa kojom se negde nadaju da bi i oni mogli proci tako.

                Znam da sam dosadan, ali mora tako. Dok se nas malo bori protiv ovih anomalija imao sanse.Ne oni sto ga ''kude'' a u nekom RL nemaju pojma ili su pak botovi sendvicari koji maju neku car.

                Mi smo veliki klub, zbog tradicije, zbog toga sto kao drzava imamo 2 kluba a u svim sportovima se ulaze eventualno u 4-5 klubova pa to izgleda kao da ovi u klubu znaju sta da rade. Imali smo coveka, ljudinu,stvaraoca i na kraju smo ostali bez njega ,sa ovim nakaznim sistemom vrednosti koji sam nebojsa covic u 2019 godini jos drzi na snazi a narod tj navijaci klicu tome.

                Pazite, prosek od 4k ljudi npr u Pioniru i da niko ne kaze, alo bre Coki ne moze to tako.Vec tapsu a na drugoj strani se bore protiv toga ali u politici.Meni je to sramno. Ovo treba ponavljati non stop, ne samo danas, ili dok je Coki tu, Vec kroz celu istoriju kako sene sme ponasati i raditi u sportu. Nije ovo prva stvar, bio je tu selektor Petkovic, Gasicev sin itd...zna mali nesto kosarke, ''bori'' se itd...ali ovo je klasicni nepotizam, najgore u celoj prici sto se to opravdava i sto sam ubedjen vecina se pronalazi sa njim i njegovom neposbnoscu za samostanim zivotom i da se ide precicama..tu ne treba zaboraviti ni Alimpijevica, ni Cokijevog zeta onog prvog, a i ove ostale koji su unutra verovatno su slicni..Zamislite kako bi jaki bili kad bi tu bili ljudi struke,znanja i postenja..

                Svaki dan, svake godine ovo treba ponavljati!!! Napred Zvezdo!!!!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Tako su i Micica napadali, pa eo vidji [emoji16]
                  Pustite ljude da rade svoj posao [emoji16]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Porediš Vasu Micića i Filipa Čovića? Molim te reci da se zajebavaš, ne mogu Filip i Vasa u istu rečenicu ni za period kada je bio u Zvezdi i kada su ga forumaši terali iz kluba (i sam sam takav bio) a da ne pominjemo trenutni kvalitet.
                  Vasa je uvek bio talenat a Filip ne bi imao prilike da se bavi profi košarkom da mu tata nije bio predsednik FMP i kasnije (sada) Crvene zvezde.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    .... Sa tim da recimo 65% ljudi u SRB navija za Zvezdu a isti taj broj glasa za ovu vladu, dolazimo do jasnog resenja da nema tu mnogo pameti a ni kosarkaskog znanja. ...!
                    Gluplja generalizacija odavno nije izrecena.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Moderatori kada pišu (čitaj troluju) na temi KK CZv:
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Gluplja generalizacija odavno nije izrecena.
                        Naprotiv ovo je jos mekano. Nije to generalizacija vec sustina.Prosle godine su nas ubedjivali da je DA tu zbog vestina a ne zbog necega drugog. Ove da je fc slicno...To moze da popusi samo glup covek..Moze to da se nekom ne svidi,ali to je tako!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Porediš Vasu Micića i Filipa Čovića? Molim te reci da se zajebavaš, ne mogu Filip i Vasa u istu rečenicu ni za period kada je bio u Zvezdi i kada su ga forumaši terali iz kluba (i sam sam takav bio) a da ne pominjemo trenutni kvalitet.
                          Vasa je uvek bio talenat a Filip ne bi imao prilike da se bavi profi košarkom da mu tata nije bio predsednik FMP i kasnije (sada) Crvene zvezde.
                          O Boze, dje vam je nestao smisao za humor? [emoji16]
                          Samo smo se nadovezali na prethodne saljive postove, nemojte da se sikiriki.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Nije to poređenje igrača, nego pokazivanje karaktera internet navijača i skroz je pogođeno. Vasa je bio pljuvan svugde i to isključivo od tih tzv. navijača Zvezde, da bi dečko u svakom klubu gde je igrao dokazao svoju klasu.
                            Slična priča je bila i sa Radonjom, Woltersom i još gomilom igrača. To je priča o tim navijačima, njihovoj zaslepljenosti, neznanju a s druge strane neopisivom željom da sve to iskažu milion puta na milion mesta.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nije to poređenje igrača, nego pokazivanje karaktera internet navijača i skroz je pogođeno. Vasa je bio pljuvan svugde i to isključivo od tih tzv. navijača Zvezde, da bi dečko u svakom klubu gde je igrao dokazao svoju klasu.
                              Slična priča je bila i sa Radonjom, Woltersom i još gomilom igrača. To je priča o tim navijačima, njihovoj zaslepljenosti, neznanju a s druge strane neopisivom željom da sve to iskažu milion puta na milion mesta.

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                I grobari su isti u tom pogledu. Vanja, Landale, Paige, Gagić samo ove sezone... svi prošli kroz toplog zeca.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X