Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Nije to patka ja sam pisao o tome pre godinu dana i malo jače kad me popljuvalo 95% forumaša zvezdaša. Nema tu patki. Čović im se zamerio jer je pohlepan, braća su i bila u klubu nego su hteli njega da sklone a on nije hteo da ide.
    Pohlepan on, pohlepna braća a Zvezda moneta...
    Originally posted by Antona View Post
    Secam se da se u tom peridu pisalo po forumima, ako necete Covica doci ce vam Vesic u klub
    I Vesić bude pored Čovića, ko tu koga hefta? Izgleda da oni heftaju narod (u ovom slučaju navijače).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Zavrtanje slavine kod bilo kog od dva najveća kluba bi bio ekstremno glup politički potez jer izaziva bes kod navijača, a bes navijača jednako je bes glasača, tako da se to neće desiti ni ubuduće sve dok klubovima bude upravljala država.
      Kojih navijača? Onih organizovanih? Pa njih drže pod kontrolom...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Antona
        Tacno tako. Pa su shvatii da ne mogu na taj nacin da ga smene i odustali su.
        Troluj malo nekog drugog
        Očigledno nisi razumeo, a takođe baš i ne znaš šta znači trolovanje.
        Nisam ja rekao da on nije napravio neku vrstu dila sa njima kako bi nastavio da radi započeto pre njih. S druge strane, ko god misli da je samo dovoljno sunuti kintu da bi klub uspešno funkcionisao neka pogleda KKB i njihovu golgotu u ovogodišnjoj EL.
        Ili Makabi godinama pre i posle uzete EL. Armani, Efes ima takvih slučajeva koliko hoćeš. Oni su toga donekle svesni pa imaju opravdanu bojazan da bi preuzimanjem kluba imali više štete nego koristi.
        Ali, to svakako ne znači da ne bi mnogi od njih voleli da mu vide leđa i da dođu umesto njega, ali tek nakon što potpuno uprska. Na njihovu žalost, to se ne događa zato što Čović zna kako se radi taj posao jer ga radi skoro trideset godina.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Očigledno nisi razumeo, a takođe baš i ne znaš šta znači trolovanje.
          Nisam ja rekao da on nije napravio neku vrstu dila sa njima kako bi nastavio da radi započeto pre njih. S druge strane, ko god misli da je samo dovoljno sunuti kintu da bi klub uspešno funkcionisao neka pogleda KKB i njihovu golgotu u ovogodišnjoj EL.
          Ili Makabi godinama pre i posle uzete EL. Armani, Efes ima takvih slučajeva koliko hoćeš. Oni su toga donekle svesni pa imaju opravdanu bojazan da bi preuzimanjem kluba imali više štete nego koristi.
          Ali, to svakako ne znači da ne bi mnogi od njih voleli da mu vide leđa i da dođu umesto njega, ali tek nakon što potpuno uprska. Na njihovu žalost, to se ne događa zato što Čović zna kako se radi taj posao jer ga radi skoro trideset godina.
          Znaci pokusali su da preuzmu klub i izbace Covica ali su se uplasili da nece umeti da rade posao tako dobro kao Covic pa su odustali?

          Comment


          • Sve je jasno napisano.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pozdrav narode! Nije me bilo dugo, isprecile se neke privatno/poslovne stvari Nadam se da cemo se druziti cesce sada.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Pozdrav narode! Nije me bilo dugo, isprecile se neke privatno/poslovne stvari Nadam se da cemo se druziti cesce sada.
                Dobrodosao nazad...

                Covic je vuciceva pudlica..i radi kako mu se kaze..jbga prestigao ga u hijararhiji..

                Stavili 3m u tim..i nema pomoc drzave..mislim sta vi pisite..

                Many nije vezano za tebe ...dobrodosao jos jednom..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Sve je jasno napisano.
                  Nije jasno napisano zato sto smo poceli pricu tako sto ste vi tvrdili da su braca pokusala da preuzmu klub a ja tvrdim da se to nikad nije desilo.
                  Prvo si napisao kako nisu smeli klubu da zavrnu slavinu zato sto bi to bilo kontraproduktivno kod navijaca, a poslednja teorija ti je da cekaju da potpuno uprska. To je i normalno da kad Covic bas usere da ga treba najuriti. Nece valjda dozivotno.

                  Znaci oni su samo pomisljali na preuzimanje kluba ali kad su se preracunali shvatili su da nije jos trenutak.

                  Nista ne razumem i dalje, kako znas da su uopste pokusali?
                  Last edited by Antona; 15-02-19, 15:41.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dobrodosao nazad...

                    Covic je vuciceva pudlica..i radi kako mu se kaze..jbga prestigao ga u hijararhiji..

                    Stavili 3m u tim..i nema pomoc drzave..mislim sta vi pisite..

                    Many nije vezano za tebe ...dobrodosao jos jednom..
                    Hahhaha, tebra pratio sam tekme i desavanja nema potrebe za update. Nama je sezona bila gotova u Novembru.

                    Comment


                    • Dobro dosao Many. Kao sto vidis guslamo po starom

                      Comment


                      • I dok vi pricate o Covicu, Teu, bla bla, Partizan je trazio finale da se igra u pet,nasi su se zalili.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Dobro dosao Many. Kao sto vidis guslamo po starom
                          Nisam ni sumnjao.

                          Nek mi da neko over/under na koliko puta su LosmiSK i dekkard banovani u mom odsustvu

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Nisam ni sumnjao.

                            Nek mi da neko over/under na koliko puta su LosmiSK i dekkard banovani u mom odsustvu
                            Sirotinjski, ne znam dal su dvocifreni

                            Comment


                            • nedovoljno puta...

                              Comment


                              • Vratio se Manny, dobrodošao! Je l ovo najava još nekih povrataka?

                                Comment

                                Working...
                                X