Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nije mali tatin debilko pokusao da iznudi onaj faul u napadu od Renfroa mi bi sad uzeli kup. Decko je tezak debil i ne mogu da verujem da misli za sebe da ima mesta u Zvezdi. Retardirani patuljak

    Comment


    • Skandal

      Comment


      • ljudi sta cemo sa faulom renfroa u napadu kada je daao poslednju 3? faul berona je bio, ali kad je neko nekad svirao nesto na sekund do kraja? ja ne pamtim

        Comment


        • aba je prioritet ..neka se stisnu i ako to uzmu kls ne moraju ni da igraju ....

          Comment


          • Cenim da je Tomić najgluplje stvorenje koje se bavilo košarkom u istoriji ljudskog roda.



            Njemu ubacivanje na sekund do kraja brani centar, a protivničkog centra brani drugi najniži igrač na terenu.



            Kakav jebeni kreten.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • A sta ste ocekivali? Moralo je ovako da Vucic ne bi zvao Ostoju

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Da nije mali tatin debilko pokusao da iznudi onaj faul u napadu od Renfroa mi bi sad uzeli kup. Decko je tezak debil i ne mogu da verujem da misli za sebe da ima mesta u Zvezdi. Retardirani patuljak
                Karma je kučka. Uvek bila. A tek će da bude.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by ivica14 View Post
                  ljudi sta cemo sa faulom renfroa u napadu kada je daao poslednju 3? faul berona je bio, ali kad je neko nekad svirao nesto na sekund do kraja? ja ne pamtim
                  Cist faul Berona,a ono je klasican floping kod trojke Renfroa,nisu sudije krive sto je Tomic kreten drzao Davidovca celu zadnju cetvrtinu na klupi,Cirbesa na kraju ubacio a igrali mu Covic,Keselj,Ristic

                  Comment


                  • Apsolutno je bio faul i Renfroa...mi moramo da se potrudimo da u ovakvim utakmicama ne dodjemo u situaciju da sudije odlucuju...nas pogurati nece sigurno...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ni f od faula.

                      ovo se ne svira nikada
                      А њима се свира већ 2. пут (Морнар у Пиониру)

                      Да не тражим свој пост од пре пар дана и да се не цитирам али прошла сезона и ова су пресликане.
                      Само што смо прошле сезоне имали јако добра имена попут Фелдина, Рочестија, Ениса, па је и постојала нада да и поред неискусног тренера можемо да извучемо неки резултат.
                      Овај меч је показао шта можемо да очекујемо у борби за трофеј АБА лиге, бесомучно шутирање по систему АПП (ако прође прође).
                      Утисак вечери - Томић црта акцију за последњи напад и ставља Човића за извођача аута - Филип му одговара "Не могу ја ако стави неког високог не могу да пребацим."

                      Comment


                      • Diletantizam ovog trenera (ne želim ime da mu napišem više nikad)
                        se meri veličinom univerzuma.

                        Comment


                        • Faul je bio, al smo odigrali katastrofa.
                          Ne dobija se mec tako sto u samo jednoj cetvrtini pogadja Davidovac, a u sledecoj Baron... ostali ne postoje, ni t od timske niti ikakve igre.
                          Sto izvadio Davidovca do kraja uopste?
                          Smesno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Tomicu mars iz Zvezde

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Pacove u rupu! Mrs iz svetinje govnaru odvratni! I povedi svoja dva debila u liku i delu Filipa i Keselja!

                              Comment


                              • Znaci na 20 sekundi ne svira faul renfroa u napadu ali svira na sekund ksd njima odgovara, skandal teski, ocekivano mora da se vrati deo ulozenog.

                                Comment

                                Working...
                                X