Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ali da niko u štabu nije smeo da pita:

    " Izvinite šefe...a šta ako pas krene ka Lendejlu ."

    i da su mukice skupile hrabrosti, dobili bi odgovor:

    " ...to Vam je rešeno, tue Bili...dajte nešto teže. "
    Last edited by Wingwalker; 17-02-19, 22:34.

    Comment


    • Eve ovako nikako da se smirim pod jedan sudije su nas pokrale to je evidentno..
      Pod dva vec drugu sezonu KK CRVENU ZVEZDU vode treneri koji se uce na nama koda smo Zdravlje Leskovac to je nedopustivo.
      Pod tri lepo sam upozoravao da od kad je Radonja otiso mi nemamo igru.
      Pod cetri Tomicu neznalice mrs iz ZVEZDE to je preveliki klub za tebe.
      Pod pet od kad je Radonjic otisao pri samom pominjanju komsija mi skidamo gace ko i pre njegovog dolaska mi se jednostavno njih bojimo.
      Bilo je tu jos mnogo nedostataka ali vecinu ste pobrojali mozda jedino da dodam da od Stratosa vise stete nego koristi veceras.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        Imao sam svojevremeno jednom glupog nemačkog ovčara
        za koga potpisujem da bi bolje postavio odbranu zadnjeg napada.

        razumem da igrači ne smeju da dovode u pitanje odluke trenera,
        ali očigledno i niko u štabu ne sme da kaže: " Izvini šefe...da razmislimo još jednom."

        spominje analize utakmica...
        pa njemu će budaletini do kraja sezone Kešelj da se preždere minuta mladih igrača...
        i opet će bek da markira centra pod košem u zadnjoj odbrani...
        i opet će onoj mučenoj tabli biti najsmešnije šta crta dunster.
        Ejjjjj breeee Cirbes ometa izvodjenje auta a Beron cuva centra ispod kosa na 4s do kraja. Kolikav debil treba da budes da takvu odbranu postavis[emoji33][emoji106][emoji106][emoji106]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Stoti put i poslednji.
          Mi ne treba da se vadimo na sudijske odluke.
          Sve i da smo pobedili onim trojkama, to je zabrinjavajuće.
          Stoti put, mi igramo bez ikakve strategije.
          Peglaj trojke pa kako bude.
          Tako igraju seoske ekipe.
          Tako je prvi kvoter igrao i Sveti Đorđe iz Žitišta protiv FMP u prvoj utakmici na Kupu.
          Pogodili 7 trojki u tom kvoteru.

          Tom "strategijom" smo se doguzeljali do finala Kupa.
          U poslednjoj četvrtinu, u polufinalu, smo ubacili sve što smo mogli iza linije 6.75.
          Mi nemamo strategiju, nemamo osnovni plan, nemamo rezervni plan.
          Pored svega toga imamo samo jedan poraz u ABA ligi.
          Neverovatno.

          Prošla sezona je krenula nizbrdo upravo tokom Kupa Koraća.
          Da bi ove sezone izbegli nešto slično, za prvu ruku je potrebno
          da bar ovaj smetenjak sa klupe dobrovoljno pobegne u zaborav.

          Comment


          • Tezak skandal,ali smo i sami krivi sto smo izasli uopste sa dorucka na finale,svi se hvatate za taj faul u zadnjoj sekundi a 36 sekundi do kraja Renfro faulira Covica i ovaj ne svira, svi kukate na Tomica na igrace a ne vidite nista iza zida, sudjenje je tendeciozno a vi i dalje krivite svoje zato sto nema para za bolje igrace dok drugi dovode po 20 njih.

            Comment


            • Sad je nekako najbolji tajming za promjenu trenera sad kad je reprezentativna pauza.
              I ta pravila KSS kao 4 stranca pa koliko Fener ima Turaka u ekipi mislim koje su to price.
              Ne znam mislim ja bi posle svega dobro razmislio isplati li se igrati KLS pa eto im nek osvajaju ali u tom cirkusu ne treba ucestvovati i davati povoda nekome da se nasladjuje.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                ...svi kukate na Tomica na igrace a ne vidite nista iza zida, sudjenje je tendeciozno a vi i dalje krivite svoje zato sto nema para za bolje igrace dok drugi dovode po 20 njih.
                nama do Riversa niko nije trebao...da ga sada ne tupimo.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ejjjjj breeee Cirbes ometa izvodjenje auta a Beron cuva centra ispod kosa na 4s do kraja. Kolikav debil treba da budes da takvu odbranu postavis[emoji33][emoji106][emoji106][emoji106]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Nije 4'' već 1,1'' do kraja, ogromna greška trenera i stručnog štaba.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zaista mislim ono sto sam napisao pre neki dan, ako ne osvojis ABA a osvojis kup ili kls kao da pad es na popravnom a hvalis se peticom iz muzickog.
                    Poenta da sa ovakvom igrom,pristupom, skautingom i odlukama trenera, nemas nikakve sanse za ABA.
                    Sta je lijek ne znam, da znam bio bih trener. Al nemoj me silovati a ubjedjivati da vodimo ljubav, ovo treba nazvati pravim imenom a to je LOSE!

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Tezak skandal,ali smo i sami krivi sto smo izasli uopste sa dorucka na finale,svi se hvatate za taj faul u zadnjoj sekundi a 36 sekundi do kraja Renfro faulira Covica i ovaj ne svira, svi kukate na Tomica na igrace a ne vidite nista iza zida, sudjenje je tendeciozno a vi i dalje krivite svoje zato sto nema para za bolje igrace dok drugi dovode po 20 njih.
                      Kako ima za 3 centra, 4 cetvorke, Riversa ali ne i za rezervog pleja???

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Funkcioneri KSS sa sve vladajucom strukturom u drzavi silje kurac na jednom kosarkaskom klubu ZASTOOOO???????????

                        Comment


                        • Covic vrlo vesto dao alibi Tomicu za kriminalnu igru. Satro ne daju igraci i trener izjave[emoji23][emoji23][emoji23]

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • nisam živ do sutra i Nebojšinog "živ dran...neodran" saopštenja.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Sad je nekako najbolji tajming za promjenu trenera sad kad je reprezentativna pauza.
                              I ta pravila KSS kao 4 stranca pa koliko Fener ima Turaka u ekipi mislim koje su to price.
                              Ne znam mislim ja bi posle svega dobro razmislio isplati li se igrati KLS pa eto im nek osvajaju ali u tom cirkusu ne treba ucestvovati i davati povoda nekome da se nasladjuje.
                              Svestan si da pričaš o KLS koju vodi Deleon koji otprilike viri iz Čovićevog džepa?


                              Druga stvar, vidim da je gomila ljudi ovde ubeđena da ste pokradeni. Zaista je došlo vreme kada se ozbiljno treba zabrinuti za Srbiju i ljude koji žive u njoj.

                              Comment


                              • Treba razmisliti zaista o igranju Kls a prosto oni imaju tu svoje ljude decenijama , dva coveka u savezu koja slave sa njima jel to nepristrasnost?. Sad krenuti da ih dobijemo u Aba ligi i pod navodnicima izaberemo za protivnika u polufinalu, ako uspemo da ih izbacimo u plej ofu i pokvari planove za Evroligu kup im nece puno znaciti.

                                Comment

                                Working...
                                X