Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Pa dobro ko je on? Ako je masne pare doneo moze li se znati ko je i cime se bavi?
    Krkovic, iz Kule. 2011 usao u klub, bio clan UO. Doveo sponzorstvo, pomogao finansijski. Mozda je bio naivan pa pomislio da se neko sjetio toga sto je podrzao klub pa naivno pomislio plateci 10k za mjesto da je mozda njegovo.

    Comment


    • sada stisati strasti ,na miru sacekati protivnika i sa 120% uci u te duele koji nam odredjuju sudbinu kluba u narednim godinama....

      Comment


      • Ili je bio naivan ili bahat cim je zbog sedenja u crvenoj fotelji usao u tucu. U toj situaciji jedina razlika izmedju njega i glumca je ta sto je on izvukao deblji kraj.

        Comment


        • Ajde drvii o tome na Pomračenju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Poenta cele price je pristup, zelja, borba, koncentracija.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Samo sam svratio da vas pizdravim u Fićino i moje ime. Radujte se pojedini prolasku ako imate obraza.

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Samo sam svratio da vas pizdravim u Fićino i moje ime. Radujte se pojedini prolasku ako imate obraza.
                O tebe nista bolje ocekivali nismo

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Mozda je od jednom postao jak jer je iza njega stajao jedan od vodja koji gle cuda ne dolazi na utakmice, bojkotuje ABA ligu??????

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Ako misliš na Vučkovića oni su samo u istom trenutku ušli u Pionir. Vučković je otiš'o na tribinu sa svojim pajtosima, jedan od njih je vodio navijanje. Inače, Kalinić jeste plašljivac ili narodski rečeno pičketina. Negde na ulici bi podvio rep i pobeg'o, ovde se osetio moćnim jer se ovaj lik gotovo nije ni branio a i jedan od obezbeđenja ga je držao sve vreme dok ga je ovaj mlatio. Ko neki klinci se popičkali oko sedenja, verovatno je bilo i raznoraznih psovki. U svakom slučaju zakon treba sprovoditi i u ovom slučaju, da su u pitanju ljudi koji nisu javne ličnosti već bi bili uhapšeni.

                  Comment


                  • Samo da pozdravim kolegu @ Dekarda i da izrazim zadovoljstvo sto smo se slucajno sreli na tribini i proveli odlicno subotno popodne u ulici Zdravka Celara, ( zlobnici bi rekli Stefana Supanca a tamo cemo u petak ).

                    Sto se tice same utakmice ne bih puno pisao, mislim da je vec sve ispisano , ostvarile si se sve crne slutnje svih koji su govorili da ce Trinkijeri da oduva pocetnika, da ce Lendejl da oduva nase spore cetnre i da nema sta da trazimo sa midjetom na playu protiv njihove odbrane a da ne pricamo koliko smo suplji pozadi sa midzetom na parketu.

                    Zeleo bih isto tako da pozdravim trenera KKP koji je naseg midzeta nazvao pravim imenom javno jer sto bi on njemu tepao drugacije od ostalih navijaca kluba koji ga nazivaju i gorim imenom od onog kako ga je nazvao u liver prenosu na tv sa nacionalnom frenkvenciom.

                    Nadam se samo da otac midzeta nece reogovati i braniti cast svog sina sa nekom medijskom harangom protiv trenera KKP jer on je samo iskoristio nadimak FC3 koji su mu dodeli navijaci kluba za koga nastupa, Nema ljutis

                    Sto se tice incidenta oko mesta u courtside, zabole me bas , dva sata sam gledao u teren i moglo je izvan hale da padnu i 3 atomske bombe na tri razlicite strane sveta ne bih me potreslo uopste.

                    Ali po mojim nekim informacija, ne znam zasto su Kalinic i Radojicic dobili tu crvenu fotelju, da li je to bila marketinska fora, jer znam da je IDea to praktikovala u EL da dva njihova navijaca koji kupe neke IDEa proizvoda lutrijom dobiju ta mesta i bilo je par puta prosle sezone.

                    Ono sto sam cuo da taj lik koji je usao u sukob sa Kalinicem je imao svoje mesto pored te fotelje, lepo obelezeno svojim brojem ( ne znam da li ima sezonsku za courtside ili je platio 5.000 din), ali da je dosao ranije i seo u tu fotelju. Dir Marketinga kada je video da dolaze Kalinici i Radoijcic da zauzmu svoja mesta zamolio je doticnog da predje na svoje mesto a da je fotelja vec namenjenja njima,
                    Tu su pala neka ubedjivanja, i da je gdin uhvatio Marka za vrat i nabo ga glavom, onda je tu Kalinic utrcao i doslo je do onoga sto je preneto. Ne opravdam postupak nijednog ni drugog ni treceg,ali ko god je bio u hali sinoc mogao je da oseti kakva je tenzija bila na tribinama sve do pocetka.

                    Nasi se bore da barem jednu utakmicu igramo u Pioniru od dve jer su futsal i rukomet uzeli termine prvih utakmica. Koga ce pokusati da pomere ne znam ali po svemu sudeci ako bude Cedevita autobus 55 i 88 za neke navijace, postoji ideja da se ako prodje Buducnost da se igra u Areni ali mislim da je to skupa varijanta jer bi bukvalno bili gosti kao domacini. Jer Arena ne da termine bez para, a to je sigurno 4 puna dana sto je oko 100.000 eur i imali bi mozda samo jedan trening tamo. U Zelezniku vec koliko sutra ujutro mogu da pocnu sa treninzima, cuo sam da ce NC da da popust KKCz za zakup ovih 7 dana.
                    Last edited by Šarac; 07-04-19, 16:00.

                    Comment


                    • Dobro je da si se vratio Sarac. Tu je dosao ova Haine pre malo da napravi teren. Hvala na pozdravima, bili su uzvraceni
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Samo sam svratio da vas pizdravim u Fićino i moje ime. Radujte se pojedini prolasku ako imate obraza.
                        Nema potrebe da svraćaš. Nije nam potrebna tvoja negativna energija.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Dobro je da si se vratio Sarac. Tu je dosao ova Haine pre malo da napravi teren. Hvala na pozdravima, bili su uzvraceni
                          Pusti njega, kao da su ukupno tri izgubljene lopte na sve tri utakmice, i ukupno 24 astt neki razlog da se pojavi ovde da se seiri posle toliko vremena. Ima onaj jebeni twiter i neka hvali svoj avatar do mile volje, ne treba jos dodatno i ovde rusiti idilu i unositi nemir o igracu koji ne zasluzuje da igra u KKCZ. To sto ga usralo u ove tri utakmice je vise splet srecnih okolnosti jer moralo je doci do izrazaja to sto igra samo zato sto je sin predsednika , i sto najskuplji trener u istoriji na ovim prostorima se vise bavio medijima nego igracima iz suprotnog tabora. Rezultat od 78-43 na 5 minuta do kraja je dokaz koliko se Trinkijeri bavio nama. Imas 4 beka i nijedan od njih ne urade nista a svi smo ovde pisali da kada ga budu stegli da nece uspeti ni loptu da prevede preko centra. Samo da je Trinki svratio ovde vec bi bio u finalu.
                          Svi znamo da smo za iste te pare mogli da dovedemo i Pefija i da bi te brojke bile bolje ali avaj, ne da AV vise para i ovo sinoc mu nije bas bilo po volji, drugacije scenario napravljen kod njega u kabinetu tj NNedica, ali lopta je okrugla pa ponekada odskoci u pogresnom smeru.
                          Last edited by Šarac; 07-04-19, 16:49.

                          Comment


                          • Pa prosli smo partizane 2 1..to je radio i sa FMP...Dobiti ovaj partizan nije istorijski uspeh, vec titula. Mogli smo dalje i u EC, uzeti kup itd..ali ako uzmu ABA sve se potire.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Pusti njega, kao da su ukupno tri izgubljene lopte na sve tri utakmice, i ukupno 24 astt neki razlog da se pojavi ovde da se seiri posle toliko vremena. Ima onaj jebeni twiter i neka hvali svoj avatar do mile volje, ne treba jos dodatno i ovde rusiti idilu i unositi nemir o igracu koji ne zasluzuje da igra u KKCZ. To sto ga usralo u ove tri utakmice je vise splet srecnih okolnosti jer moralo je doci do izrazaja to sto igra samo zato sto je sin predsednika , i sto najskuplji trener u istoriji na ovim prostorima se vise bavio medijima nego igracima iz suprotnog tabora. Zato je iskoristio svojih 5 minuta na 5 minuta do kraja da tog igraca i nazove pravim imenom. Imas 4 beka i nijedan od njih ne urade nista a svi smo ovde pisali da kada ga budu stegli da nece uspeti ni loptu da prevede preko centra. Samo da je Trinki svratio ovde vec bi bio u finalu.
                              Svi znamo da smo za iste te pare mogli da dovedemo i Pefija i da bi te brojke bile bolje ali avaj, ne da AV vise para i ovo sinoc mu nije bas bilo po volji, drugacije scenario napravljen kod njega u kabinetu tj NNedica, ali lopta je okrugla pa ponekada oskoci u pogresnom smeru.
                              Covic igra jer mu je tata predsednik. Pomiri se sa tim.



                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ja sam ubeđen da je Filip Milanova želja. Odnosno, posle ovih partija posle Partizana 100% sam siguran.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X