Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Opomenut i on, i ostali - za sada se nije nastavilo.
    U postu iznad tvog , imaš gomilu kvalifikacija , koji se nikako ne mogu kvalifikovati kao pristojan način obraćanja drugim forumašima ali nije bitno . Ima puno stvari koje zameram vama grobarima ali i stvari koje su za svako poštovanje . Odnos prema zaslužnim ljudima za uspeh vašeg kluba je nešto što neki moji cigani NIKAD neće razumeti.
    Mogao bi do sutra da nabrajam , ko je sve "pljuvan" od strane mojih cigana ali nema svrhe . Kad se ponovo uspostavi "normalan " poredak stvari u srpskoj košarci onda će biti kasno i neće tako smešno delovati pominjanje "a gde smo bili pre 2011-te".
    Jedino što molim "kritičare" Čovića , Alimpijevića ,Pere...da nama koji ne bi da ih kritikujemo, dozvole da i dalje smatramo Dejana Radonjića najboljim trenerom u istoriji KKCZ. Nije Deja zaslužio da ga koristite kao štit za "pljuvanje" po Čoviću...
    Ako ga poštujete kao što ga ja poštujem , pročitajte njegov intervju Vicu još nekoliko puta ...puno je odgovora tamo

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Mozda ovo sto se desilo moze da ima i neki pozitivan efekat... mislim na "neprijatnost"
      Ne znam da li si bio ozbiljan u vezi sa neprijatnoscu kojoj su bili izlozeni.
      Na stranu Covicev monolog, na stranu retorika, ali patetisanje tipa eto bio mi rodjendan detetu pre 2 dana, evo mom je danas i ja...
      Vi ste drugari (pre)placeni za posao koji obavljate. To se odnosi na vecinu profi sportista. I sta, treba da mi vas je zao. Zasto je uopste i organizovanja konferencija za stampu? Sta smo culi, a da vec nismo znali (osim da Roch igra za mnogo manje od 500k, ko hoce da veruje)? Sto ste morali da dolazite? Sto niste rekli Covicu, ne mogu, dete mi slavi rodjendan, a pri tome je receno da su svi igraci tamo i da mogu da daju izjavu ako je potrebno. Kapiram da je bio neki trening, ili okupljanje.
      I ja sam puno rodjendana svoje dece propustio, za neke nisam bio ni par hiljada km blizu... i sta? Manje ja njih volim, manje oni mene??
      Uz sve Coviceve bravure, ovo mi je bilo ipak najupecatljivije.
      Last edited by Grof; 27-02-18, 11:16.

      Comment


      • Ocigledno patetisanje, ali je sigurno da je sve ovo zajedno bilo zesce cimanje za njih...neprijatnost jeste kada citas po tabloidima da je jedan kolega naplaveo drugog i sad to moras da demantujes. Kad bi igrali bolje toga ne bi bilo jer niko u tu pricu ne bi poverovao....stoga cenim da ce se truditi vise od sada

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ocigledno patetisanje, ali je sigurno da je sve ovo zajedno bilo zesce cimanje za njih...neprijatnost jeste kada citas po tabloidima da je jedan kolega naplaveo drugog i sad to moras da demantujes. Kad bi igrali bolje toga ne bi bilo jer niko u tu pricu ne bi poverovao....stoga cenim da ce se truditi vise od sada
          Najveca patetika u svemu tome je "eto, slavio sam rodjendan detetu, a moram da odgovaram ovde na pitanja". Alo, da igras kako bi trebalo, niko te ne bi prozivao i ne vadi se na decu za to!
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ceniš da bi novinarska fukara manje izmišljala da dobro igraju ?

            Comment


            • Kad se dobro igra ljudi oce da citaju kome treba dici spomenik....a kad se gubi, e onda se trazi dobrovoljac za giljotinu. Ponuda prati traznju

              Comment


              • Isaac Humphries novi igrac FMP-a.Igrao za Kentaki, nije izabran na draftu, do sad je bio u Australiji i bio ruki godine.

                Comment


                • Karte za Unikahu od sutra .Prilično jeftinije nego do sada . Momcima treba podrška a valja i Nedovića pozdraviti . Ko voli da grdi i mrzi tu je i bivši kapiten kkp

                  https://t.co/Q2ugdblUhf

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ceniš da bi novinarska fukara manje izmišljala da dobro igraju ?
                    Verovatno. Ovak osetili krv, pa....

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Karte za Unikahu od sutra .Prilično jeftinije nego do sada . Momcima treba podrška a valja i Nedovića pozdraviti . Ko voli da grdi i mrzi tu je i bivši kapiten kkp

                      https://t.co/Q2ugdblUhf
                      Sa ovakvom igrom i to je mnogo.

                      Comment


                      • http://www.euroleague.net/news/i/8kd...a-mts-belgrade

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Sa ovakvom igrom i to je mnogo.
                          Isao sam da gledam sa sezonskom i Drcu i ekipu,pa ne vidim zasto ne bih gledao sada lidera ABA lige i ekipu koja je dobila Real u Madridu,Barsu,Makabi i konacno Oly ove sezone,bez obzira na trenutnu igru

                          Comment


                          • Treba zaista napuniti Pionir.
                            Evo i karte su pristupacne.

                            Comment


                            • Ma nece ljudi, smucilo im se...ranije su cak i dolazili zaljubljenici u kosarku da vide lepu igru, sada ni toga nema....bice 3-4000 ljudi, ako i toliko bude

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Ma nece ljudi, smucilo im se...ranije su cak i dolazili zaljubljenici u kosarku da vide lepu igru, sada ni toga nema....bice 3-4000 ljudi, ako i toliko bude
                                Bravo za komentar.Ne smem ni da zamislim kako ce Nedovic da prolazi kroz nasu odbranu, samo da ne bude preko 20 razlike.
                                Last edited by Manda77; 28-02-18, 00:29.

                                Comment

                                Working...
                                X