Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Eh, a valjale su sudije u cuvenoj "5na3" utakmici kada ni po koju cenu nije smeo da se svira prekrsaj Bogdanu, jer bi mu to bila 5. licna i samim tim bi se utakmica morala prekinuti i odigrati ponovo. Ko ono bese profitirao iz te "pljacke"?
    Oh, wait!
    Karma is a bitch.
    U toj utakmici ima toliko nemorala od strane trenera Partizana da je to po malo bezveze pominjati jer namera da opstruišu igru nedozvoljenim sredstvima a opet legalno zbog šupljih pravila (kao i ono o povlačenju tima sa terena par minuta kraće od dozvoljenog) Suviše se bio zaigrao i dobio je na kraju šta je zaslužio. Osim toga i navijače su tada isterali sa tribina a opet je parter bio neprijateljski prema igračima Zvezde kao i izjava tog istog Bogdana o igranju/ne igranju u reprezentaciji.
    Pošto verujem da je on dobar čkode, zaključujem da ga je trener instruisao.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
      Koliko ja znam, utakmica se ne prekida kad ostanu dva igraca jedne ekipe na terenu, nego samo jedan. Dvojica su, naime, potrebna za izvodjenje lopte...

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
        Ponavljanje utakmice? Otkud ti to???

        Osim toga, ako se ne varam, bila je tu opsta tuca (Milutinov i Admiral zapoceli). Ili ja gresim? Bilo kako bilo, nema tu nikakvog ponavljanja utakmice. Kad bi tako bilo, onda bi svaka ekipa kad vidi da gubi utakmicu, brzo pravila faulove da bi se utakmica ponovila...

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ne blamiraj se...To kao u fubalu dobiju 4-5 crvenih i igra se opet...Mislim sta ti pises nema smisla..hahah..

          Gubis 20 razlike na HT, finale...7 mec..pravis samo greske licne i ponavlja se mec hahahahahahaha
          U fudbalu se prekida, ako se ne varam, kad ostanes sa manje od 7 igraca. Mislim...

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Koliko ja znam, utakmica se ne prekida kad ostanu dva igraca jedne ekipe na terenu, nego samo jedan. Dvojica su, naime, potrebna za izvodjenje lopte...
            Ja nisam siguran kakva su pravila u takvim situacijama, ali verujem tebi, jer mi se čini da si sudija. Elem, ne znam samo kako ste došli ponovo do te utakmice, tog mračnog košarkaškog doba, kad aje Partizan morao da bude šampion i učesnik EL i ostale ružne stvari koje nema svrhe nabrajati. Verovatno mislite da je Simonoviću bilo svejedno da se popne na tribine pod pritiskom krimosa-šipkaša i da podigne ukradeni pehar. Ma kako da ne. Ne ponovilo se.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne blamiraj se...To kao u fubalu dobiju 4-5 crvenih i igra se opet...Mislim sta ti pises nema smisla..hahah..

              Gubis 20 razlike na HT, finale...7 mec..pravis samo greske licne i ponavlja se mec hahahahahahaha
              Čl. 21 Utakmica izgubljena bez završetka igre
              21.1PraviloEkipa gubi utakmicu bez završetka igre, ako u toku igre na terenu za igru ima manje od 2 igrača spremna za igru.

              21.2Kazna
              21.2.1Ako je u vođstvu ekipa koja dobija utakmicu, ostaje da važi rezultat koji je bio u trenutku zaustavljanja igre. Ako ekipa koja dobija utakmicu nije u vođstvu, rezultat se upisuje kao 2 prema 0 u njenu korist. Osim toga, ekipa koja gubi utakmicu bez završetka igre dobija 1 bod u plasmanu.
              21.2.2U meču koji se igra na ukupan broj poena (zbirni rezultat) u 2 utakmice (kod kuće i u gostima), ekipa koja bez završetka igre izgubi prvu ili drugu utakmicu, gubi i čitav meč ‘‘bez završetka igre"
              http://www.kss.rs/wp-content/uploads...-igre-2014.pdf

              " I rece Kronos Losmiju - CITAJ"
              Last edited by kronostime; 06-02-19, 14:21.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pa sta tu pise da se ponavlja mec...Ti si napisao da se ponavlja mec...o isuse covek se sve vise i zakopava se...prekida se mec i to nije upitno..upitno je to da si napisao da se mec ponavlja..STO je prijetelju glupost epskih razmera...Se slazes ili ne?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • A gde ti je tu da se ponavlja meč

                  Comment


                  • Ma znao sam da je lik otisao da trazi pravila po netu a nije ih znao dok je pisao..Zamisli igras i pocnes da gubis i pravis smao faulove i tako se mec ponavlja..ne treba VAM SUDIJA VEC ZDRAVO I NORMALNO REZONOVANJE...haha ali kojije BOG Kronos ako se budes nastavio ukopavati toliko izaces tacno u Peking..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • "Ako ekipa koja dobija utakmicu nije u vođstvu, rezultat se upisuje kao 2 prema 0 u njenu korist."

                      pa dal ovo ima šanse da se desi, sve i da ostanu LeBron i Marjanović protiv druge petorke Olimpie.
                      Last edited by Wingwalker; 06-02-19, 14:42.

                      Comment


                      • moram priznat da je ovo post godine na forumu

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          "Ako ekipa koja dobija utakmicu nije u vođstvu, rezultat se upisuje kao 2 prema 0 u njenu korist."

                          pa dal ovo ima šanse da se desi, sve i da ostanu LeBron i Marjanović protiv druge petorke Olimpie.
                          Moze, ako vodis pre nekog sranja 30 razlike i onda se to desi npr...na to se mislilo...Dobro, znaci to je to..komsija ode na sluzbeni put...Ja odoh da prosetam psa
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            moram priznat da je ovo post godine na forumu
                            priznaj da si na trenutak probao da vizualizuješ taj spektakl...
                            Last edited by Wingwalker; 06-02-19, 14:46.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
                                Gasi mesalicu, motaj kablove
                                [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]
                                Gasi forum

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X