Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi se zajebao Teodosic da dodje na par meseci[emoji16]

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ne bi se zajebao Teodosic da dodje na par meseci[emoji16]

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Ide u Anadolu Efes - bezobrazna ponuda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ide u Anadolu Efes - bezobrazna ponuda.
        Nek mu ponude da kod nas igra dzabe. De ces bezobrazniju ponudu[emoji16]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          U Covic eri samo su dva igraca su produzili tako ugovore tokom sezone, Nelson i Djenka, ako ne racunamo Simona koji je bio na dvomesecnom ugovoru.
          Doduse i Marcus je bio usmeno dogoveren produzetak ali push defekt je ucinilo svoje da dodje kasnije.
          Tvom avataru je isto tako ponudjen trogodisnji ugovor u toku prvenstva pa znamo kako se to zavrsilo. Ja se slazem sa tobom da bi sada svi potpisali u ovo vreme prosle godine produzetke saradnje sa Rochestijem, Feldinom pa mozda i sa Perom jer su u ovo vreme igrali vrhunski.
          To je mac sa dve ostrice, da li cemo ostvariti cilj ove sezone, kakvi su njihovi planovi, Ragland i Beron po statistici igraju svoje najbolje sezone, mada se slazem sa tobom , ova dvojica su mi prvi pik i bilo bi super da oni ostanu, ali......... Stratos, Faye tesko da ce i oni a i mi imati interes u njhovim godinama da igraju ako Bog da EL sledece sezone.
          Ni Pera ni feldin nisu u ovo vreme (bar meni) bili super. Odigrali su povemeno dobro ali ništa specijalno, Roč - da.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Zasto mi tokom sezone ne produzavamo ugovore sa igracima koji su ostavili dobar utisak, nego cekamo da im istekne ugovor i da im neki klub, posle dobre sezone, ponudi vise nego sto smo mi u stanju da platimo?
            Ja bi odmah ponudio ugovor za sledecu sezonu Reglandu, Fajeu, Baronu i Perperoglu, a imam utisak da po starom "dobrom" obicaju ni jednog necemo uspeti da zadrzimo.
            Nije mala stvar ubosti takva 4 igraca u odnosu cene i kvaliteta igara koje pruzaju. Videti na primeru Buducnost kako se prosipaju pare bez ikakvog rezultata, plana i koncepcije
            Da protuzimo Stratosa koji ce uskoro 35 napuniti sa onakvim atleticizmom i Faye-a sa 34 tada?

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              U Covic eri samo su dva igraca su produzili tako ugovore tokom sezone, Nelson i Djenka, ako ne racunamo Simona koji je bio na dvomesecnom ugovoru.
              Doduse i Marcus je bio usmeno dogoveren produzetak ali push defekt je ucinilo svoje da dodje kasnije.
              Tvom avataru je isto tako ponudjen trogodisnji ugovor u toku prvenstva pa znamo kako se to zavrsilo. Ja se slazem sa tobom da bi sada svi potpisali u ovo vreme prosle godine produzetke saradnje sa Rochestijem, Feldinom pa mozda i sa Perom jer su u ovo vreme igrali vrhunski.
              To je mac sa dve ostrice, da li cemo ostvariti cilj ove sezone, kakvi su njihovi planovi, Ragland i Beron po statistici igraju svoje najbolje sezone, mada se slazem sa tobom , ova dvojica su mi prvi pik i bilo bi super da oni ostanu, ali......... Stratos, Faye tesko da ce i oni a i mi imati interes u njhovim godinama da igraju ako Bog da EL sledece sezone.
              Regland je potpisao na +1, tako da mislim da ce ostati, ako igramo EL 99% hoce, ubedjen sam.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Nek mu ponude da kod nas igra dzabe. De ces bezobrazniju ponudu[emoji16]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Hahahha... Dobar.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ne bi se zajebao Teodosic da dodje na par meseci[emoji16]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Jbg neko je sasa pavlovic, igor rakocevic, a neko cupavi govnarko...malo mu para, uzeo el, igrao nba plus tu uzeo kesa, ali jbg... Govno ce uvek biti govno i mnogo mi bese drago kad su ga pogodili casom u areni

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Jbg neko je sasa pavlovic, igor rakocevic, a neko cupavi govnarko...malo mu para, uzeo el, igrao nba plus tu uzeo kesa, ali jbg... Govno ce uvek biti govno i mnogo mi bese drago kad su ga pogodili casom u areni
                    Au, kolko si ti isfrustriran.
                    Ne znam, ali ne znam zasto je Teodosic zasluzio uvrede.
                    Slicna prica i kao za Jokica.
                    Svaki jebeni covek na ovoj planeti ima pravo da radi sta zeli, ja ne znam sta je sa vama ljudi...
                    Za tu reprezentaciju prvo ja se nikada ne bih odazvao, znaci levo jaje bi mi zavibriralo na poziv, ali zato se Joka pljuje.
                    Neka samo gura decko, sto se mene tice ne mora nikada da igra, ja mu zelim dobru karijeru i zdravlje, kao i Teu.

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Jbg neko je sasa pavlovic, igor rakocevic, a neko cupavi govnarko...malo mu para, uzeo el, igrao nba plus tu uzeo kesa, ali jbg... Govno ce uvek biti govno i mnogo mi bese drago kad su ga pogodili casom u areni
                      Objasnices nam za mesec dana cime je Teodosic zasluzio ovakve epitete. Sto je mnogo - mnogo je.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ide u Anadolu Efes - bezobrazna ponuda.
                        Vasilie se oduševio...

                        Comment


                        • Sto se tice produzavanja ugovora, ako Regland u narednih mesec-mesec i po nastavi sa ovakvim partijama, morali bi da mu ponudimo produzetak saradnje, pa ako prihvati - sjajno, ako ne prihvati - nema ljutnje. Sanse da nadjemo boljeg/kompletnijeg igraca postoje, ali po mom misljenju uopste nisu tako velike, on bas drzi visok nivo igre, jasan je lider ove ekipe, daje veliki doprinos i kao skorer i kao plejmejker, dobro kontrolise tempo, jeste nizak, al' je cvrst, jedino sto gubi dosta lopti i sto je neretko skretnicar u odbrani, ali ni to nije nesto dramaticno, imajuci u vidu sta sve donosi. Plus je u najboljim igrackim godinama.

                          Beron igra odlicno, procenti su mu bolesno dobri, al' za mene je on i dalje cist luksuz za timove poput naseg, koji konstantno kubure sa nedostatkom kreatora. Lepo je imati i tako cistog sutera u rosteru, narocito kada ovako pogadja, ali je jos bolje imati dvojicu kompatiblinih plejmejkera koji mogu igrati zajedno u petorci. Posebno imajuci u vidu Beronove fizikalije i cinjenicu da je prilicno jednodimenzionalan. Dakle, ne bih imao nista protiv ni da ostane, al' mi ne bi bio visoko na listi prioriteta.

                          Faje jeste mator, al' je zategnut kao sajla, nije neki spektakularan igrac, al' radi dobar posao u odbrani i skoku, pogadja trojke u pristojnim procentima, energican je i ne kosta puno. Ako Borisa nastavi da napreduje i do kraja sezone se profilise kao startna cetvorka, ja bih gledao i Senegalca da zadrzim, retko zahvalan igrac za te pare.

                          Perperoglu i Cirbes me pojacano nerviraju, pa bolje da ih ovom prilikom ne komentarisem. Al' da ne bih voleo da ih gledam i naredne sezone - ne bih.

                          Comment


                          • Regland je potpisao 1+1 ugovor.

                            Comment


                            • Al' ne znaci da je team option, stavise, ubedjen sam da nije. Zato bi valjalo ponuditi produzetak pre zavrsetka sezone, kao recimo Dzenkinsu koji je isto imao +1 i vec smo ga krajem januara produzili. Vece su nam sanse tada, nego kada dodje leto i kada se pojave i drugi zainteresovani klubovi.

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                Al' ne znaci da je team option, stavise, ubedjen sam da nije. Zato bi valjalo ponuditi produzetak pre zavrsetka sezone, kao recimo Dzenkinsu koji je isto imao +1 i vec smo ga krajem januara produzili. Vece su nam sanse tada, nego kada dodje leto i kada se pojave i drugi zainteresovani klubovi.
                                Djenka je dobio produzetak ugovora par dana posle cuvene utakmice sa Budjavima u Areni.

                                Comment

                                Working...
                                X