Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako vidim, Simanic je konacno dobio ulogu u timu i precizno radi sta mu je receno a zahvaljujuci svom talentu i radu, dostavlja i vise od ocekivanog. Decko ima 20g i moze samo bolje i vise kako se uloga bude mjenjala. Volio bih da pogledam tekmu vidim po statistici da je Ragland priredio show

    Comment


    • Grupa je ranije poznata: Unicaja, Valencia i Limoges. Prvo kolo kuci sa Francuzima, drugo gostovanje u Malagi, pa onda dva puta sa Valenciom. Partizan je dobio dosta laksu grupu, AS Monaco, Alba i Rytas. Sa tom grupom se inace ukrstamo.

      Cedevita sa Unicsom, Andorrom i Zenitom, prolazna grupa, ali je taj klub sam sebe unistio ove sezone.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Grupa nam je teska, tako da videcemo da li je uopste fokus na borbi za prolaz, vrv mi i Spanci odlucuhemo za top 8.

        Comment


        • 1.коло (2.1.2019)
          Црвена звезда – Лимож
          2.коло (9.1.2019)
          Уникаха – Црвена звезда
          3.коло (16.1.2019)
          Валенсија – Црвена звезда
          4.коло (23.1.2019)
          Црвена звезда – Валенсија
          5.коло (30.1.2019)
          Лимож – Црвена звезда
          6.коло (6.2.2019)
          Црвена звезда – Уникаха

          Comment


          • Ja mislim da smo bolji od oba Španca. Mada čeka se da se Valensija podigne posle malo lošijeg starta sezone.

            Unikahu sam gledao protiv Mornara, slična ekipa kao u EL samo što nema Nemanje otprilike. Unikahu gazimo oba puta, Valensiju i ne znam baš.

            Limož je najtanji.

            A što se fokusa tiče cenim da će svi u klubu gledati da odigramo na najvišem mogućem nivou.

            Comment


            • Mozemo i uzeti bar jedan brejk u prvom krugu.
              Mislim da cemo lakse sa Unikahom izlaziti na kraj.

              Comment


              • Pitanje je da li ćemo dobiti bilo koga u novoj grupi, ako se FC oporavi.

                Comment


                • Nama igra potpuno ali potpuno zavisi od Reglanda. Cim je on napolju vide se zute minute bez obzira da li ga menja Nenadic ili Covic. Stim sto Nenadic odigra bolju rolu u odbrani a vidi se da se muci sa ball handlingom kada ga stisnu protivnicki bekovi. Ajde da vidimo sta ce uraditi Buducnost od pojacanja pa da li cemo i onda biti bez odgovora. O Misku sve najgore.

                  Comment


                  • Kao i do sada, svako pojacanje o kome je razmisljao Tomic,doslo je bez najave. Valjalo bi jedno bozicno isnenadjenje u vidu PG.

                    Comment


                    • Ljudi sto se pojacanja tice samo:


                      https://www.youtube.com/watch?v=-VgJyyZUkP0

                      Comment


                      • Ne secam se da je Misko kod nas dok smo igrali EL ovako razigravao svoje najbolje igrace za NBA. Jokic je otisao direktno, a i ko da je Buducnost jedini klub gde je mogao da ga posalje (Darusafaka, Gran Canaria), pogotovo jer im je vec poslao Omica kao to pojacanje na centru. Deluje kao da po svaku cenu ne odustaju, sve dok ne dobiju formulu po kojoj ce na terenu biti bolji od nas... koliko li samo to kosta.

                        Comment


                        • Sa nasim kvalitetnim pojacanjem na poziciji plejmejkera moze konkurencija da se pojacava do sutra, mi se pitamo. Kakav Bitadze, kakav Noris Kol, kakvi Evansi, bakraci...
                          Last edited by Storm; 20-12-18, 11:05.

                          Comment


                          • Da stim sto je kod njih Bitadze vec potpisao, Kol samo sto nije a kod nas ni najmanje naznake da ce biti pojacanja, a kamoli da ce to biti neki kvalitetni.

                            Comment


                            • Plus sto cemo dodatno da ih pojacamo kad se oporavi prdivoje!

                              Comment


                              • Pa njima je dogorelo. Ugrozeno im je cak i 2. mesto u ABA i prednost domaceg terena u 1/2. Mi smo skoro, pa obezbedili 1. mesto. Mozemo opusteno da cekamo pojacanje jos metar dana.

                                Comment

                                Working...
                                X