Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj da kažem da se Simana lagano integriše u roster. Nenadić nije baš blizu. Radanov i Ristić imaju malo minuta da bi se bilo šta komentarisalo. Deluje da su njih dvojica najdalje od tog nekog seniorskog nivoa koji je potreban za Zvezdu. Davidovac se lagano vraća u ritam, ako ne bude povreda, ne sumnjam da će već za mesec dana biti legitiman igrač u rotaciji. Što se Dobrića tiče, nemam pojma šta se dešava i gde je čovek nestao. On je pred sezonu bio najbliži prvoj postavi, valjda će sve leći na mesto, on nam je jedan od ključnih mladih igrača. Generalno, bolje je pre nego mesec-dva, ali to i dalje nije dovoljno da bi napali ABA. Ostaje da se nadamo da će se trend nastaviti i da ima dovoljno vremena da dobijemo još mladih igrača koji mogu biti faktor kada je najvažnije.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Pa njima je dogorelo. Ugrozeno im je cak i 2. mesto u ABA i prednost domaceg terena u 1/2. Mi smo skoro, pa obezbedili 1. mesto. Mozemo opusteno da cekamo pojacanje jos metar dana.
      Sutra se završava za prelaske između Aba timova a poslednji rok za potpis novih igrača je 15.2

      Comment


      • Posle pojacanja u Titogradu, i ocekivanih igraca u Partizanu a izgleda da ce i Cedevita dovesti jos jednog ne verujem da su nasi ludi da sa istim sastavom nastavimo sezonu, svi idu na sve ili nista nadam se da cemo i mi .

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Sutra se završava za prelaske između Aba timova a poslednji rok za potpis novih igrača je 15.2
          Pa upravo to. Ako se nema para za Zver, sacekas kraj januara i platis Zver 3-4 meseca. Februar i mart za uigravanje, a april za ka*anje konkurencije.

          Comment


          • NIKO SE NECE DOVODITI

            Comment


            • Zao mi je sto to cujem.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Cim se Covic povredio i ispao iz tima konkurencija se usrala pa dovodi pojacanja. Znaju oni da im je Covic kao drugi plej najvece pojacanje u borbi za trofeje.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Cim se Covic povredio i ispao iz tima konkurencija se usrala pa dovodi pojacanja. Znaju oni da im je Covic kao drugi plej najvece pojacanje u borbi za trofeje.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Kao da ce Covic biti odsutan do aprila. Vraca se on svojim redovnim aktivnostima (sabotiranju odbrane i tapkanju pa predaji prvom pored sebe) vec posle NG. Planski su dovedeni stranci na pozicijama 2 i 3 gde imamo 5 igraca, a samo jedan gde nemamo nijednog, sad trpimo.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Budućnost nakon ispadanja iz EL teško može računati na veće izgaranje stranaca u borbi za ABA titulu. Đikić je hteo ili ne, na početku sezone dozvolio ogroman broj izolacija u napadu jer nije imao nikakvu kontrolu nad njima.

                    Bitadze ovim prelaskom postaje znatno vidljiviji na tržištu ali sigurno ne sa istim učinkom i minutažom koja mu je u Megi obezbedila zavidne statse. Očekuju ga uglavnom snažniji i kvalitetniji protivnici na njegovoj poziciji u duplo zahtevnijem rasporedu utakmica, duga putovanja i visoka očekivanja. Sigurno će ovaj potez pored potencijalnih promotivnih i sigurnih finansijskih benefita sa druge strane znatno usporiti njegov razvoj jer umesto kontrolisane sredine i levela takmičenja u kojem može ozbiljno da radi na slabostima i podizanju samopouzdanja njega sada očekuje r'n'r i heavy metal...ali dečkonja je još neko vreme tinejdžer tako da generalno - nema strašno, samo da ga ne lome mangupi.
                    Last edited by Wingwalker; 20-12-18, 16:30.

                    Comment



                    • "Nalazimo se u grupi koja je praktično evroligaška. Ne samo zbog imena, već i zbog činjenice da su svi kao i Crvena zvezda u bliskoj prošlosti igrali Evroligu, klubovi sa tradicijom, i koji su dobro odigrali prvu fazu takmičenja. Odlične ekipe, i ono što je sigurno da nas očekuje šest jakih utakmica u drugoj fazi. Međutim, ovo je izazov za ekipu Crvene zvezde. Atraktivna grupa, kvalitetni protivnici, i drago mi je što će publika u Beogradu, naši navijači videti jake, dobre takmičarske utakmice u dvorani 'Aleksandar Nikolić'", istakao je Tomić
                      "Očekuje nas meč protiv ekipe Cibone, koja je u dobroj formi, pobedili su Budućnost prošle nedelje i ovoj utakmici moramo da priđemo sa maksimalnim oprezom prema kvalitetnom rivalu. U pitanju je čvrsta, homogena ekipa, u kojoj se nalazi nekoliko vrlo iskusnih igrača, koji znaju da preuzimaju odgovornost kada je potrebno. Zato kao što uvek kažem, moramo da odigramo agresivno, da primenimo plan koji smo napravili u svlačionici i u pripremi utakmice jer želimo da dođemo do još jedne pobede. Imamo i problema sa sitnim povredama nekolicine igrača, pa ću o konačnom sastavu koji će igrati u Zagrebu odlučiti neposredno pred utakmicu", naglasio je Tomić.
                      Tomić o grupi u Top16 i o gostovanju Ciboni

                      Comment


                      • I tako...godina prođe, plej ne dođe.
                        Trešnjica na vrhu šlaga bi bilo dovođenje pleja koji bi kada uđe nastavio ritam tima koji je imao sa Džoom, ako ne bude te trešnjice bojim se raspada oko KRK.
                        Ne mogu da verujem da struka ne vidi ono što prosečan forumaš vidi a to je koliko je štetan na igru tima trenutni drugi plej. Da li je to stara srpska boljka - inat?
                        Izuzetno je bilo lepo gledati tim gde nema Juniora, gd odbranu mnogo bolje zategnemo i nema konstantnog mismeča...ali sada je jasno: zašto, sve što je lepo ima kraj kao što kaže u pesmi Oliver.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          I tako...godina prođe, plej ne dođe.
                          Trešnjica na vrhu šlaga bi bilo dovođenje pleja koji bi kada uđe nastavio ritam tima koji je imao sa Džoom, ako ne bude te trešnjice bojim se raspada oko KRK.
                          Ne mogu da verujem da struka ne vidi ono što prosečan forumaš vidi a to je koliko je štetan na igru tima trenutni drugi plej. Da li je to stara srpska boljka - inat?
                          Izuzetno je bilo lepo gledati tim gde nema Juniora, gd odbranu mnogo bolje zategnemo i nema konstantnog mismeča...ali sada je jasno: zašto, sve što je lepo ima kraj kao što kaže u pesmi Oliver.

                          Možda ja vidim , ono što bi voleo da vidim a nije realnost ali sam sebe ubedio da će to pitanje rezrvnog pleja Tomić rešavati unutar sadašnjeg rostera Sa Nenadićem , kombinacijom Nenadič -Beron i Nenadić -DD. Ima dosta utakmica do marta da to profunkcioniše daleko bolje nego sada.

                          Meni je trenutno veći problem status Dobrića

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Možda ja vidim , ono što bi voleo da vidim a nije realnost ali sam sebe ubedio da će to pitanje rezrvnog pleja Tomić rešavati unutar sadašnjeg rostera Sa Nenadićem , kombinacijom Nenadič -Beron i Nenadić -DD. Ima dosta utakmica do marta da to profunkcioniše daleko bolje nego sada.

                            Meni je trenutno veći problem status Dobrića
                            Sve je to lepo što si napisao i ima toga, pa napisao sam da mi baš lepo izgledamo dok nam je nominalno drug plej na listi bolesnih&povređenih, iako po nekad škripi u napadu (i to je sve ređe) u odbrani izgledamo mnogo bolje. Ono čega se ja bojim jeste da se povratkom junoše vraćamo na horor partiture.
                            Dobrić aka Gvozdeni je nešto u nemilosti Tomića, ako je to vaspitna uz ne vraćanje junoše ja bih razumeo i podržao trenera ali ako je to samo šiljenje na Dobriću a sinko će čim poželi opet zaigrati ja ne mogu ni da opravdam a samim tim i trener gubi (u mojim očima) iako sam kontempacijom do sada pokušao da opravdam poteze Tomića.
                            **njam ja onako, za svoju dušu...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Sve je to lepo što si napisao i ima toga, pa napisao sam da mi baš lepo izgledamo dok nam je nominalno drug plej na listi bolesnih&povređenih, iako po nekad škripi u napadu (i to je sve ređe) u odbrani izgledamo mnogo bolje. Ono čega se ja bojim jeste da se povratkom junoše vraćamo na horor partiture.
                              Dobrić aka Gvozdeni je nešto u nemilosti Tomića, ako je to vaspitna uz ne vraćanje junoše ja bih razumeo i podržao trenera ali ako je to samo šiljenje na Dobriću a sinko će čim poželi opet zaigrati ja ne mogu ni da opravdam a samim tim i trener gubi (u mojim očima) iako sam kontempacijom do sada pokušao da opravdam poteze Tomića.
                              **njam ja onako, za svoju dušu...
                              Nemam neki odgovor , osim da je Filip u svim dosadašnjim važnim utakmicama , bio poprilično skrajnut . Ili je igrao malo ili nije uopšte.

                              Moj utisak je da je Tomić jako posvećen da reši problem drugog pleja sa Nenadićem i kombinacijama koje sam već naveo

                              Brzo će utakmice sa Budućnošću i utakmice u EK.Videćemo kakav plan ima Tomić jer to su ozbiljne utakmice.

                              Poverenje u Borišu već daje rezultate a ni ovo sa Nenadićem nije toliko loše koliko ljudi kukaju.

                              Ponavljam , ovo sa Ogijem mi je potpuno nejasno

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                NIKO SE NECE DOVODITI
                                Ja bih bio zadovoljan i sa odlaskom naseg omalenog levog smetala. Dolazak je samo ‘tresnjica na vrhu slaga’ kao sto rece Ganac.

                                Comment

                                Working...
                                X