Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ako javis da tatin sin ne igra dolazim

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Igrace kao i u Istanbulu i u Zagrebu, dodji u Parter b, ostavicu ti mesto.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ako javis da tatin sin ne igra dolazim

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Sa tatinim sinom ili bez njega, moj sin i ja ćemo preći 200km da podržimo Zvezdu.

      Comment


      • Originally posted by Momir View Post
        Sa tatinim sinom ili bez njega, moj sin i ja ćemo preći 200km da podržimo Zvezdu.
        Bravo, a iskreno mislim i ne zajebavam se, mislim da ce biti puno i da ce se traziti karta vise.I ima malo veze i sa proslogodisnjom finanlnom serijom jer ce nam ostati vecita nepoznanica da li bi i kako zavrsila peta utakmica u Pioniru posle svega vidjenog u Podgorici. O novoj doselekciji, upucanim parama u roster, stvarno nikakvi Filipi ili Keselji ne mogu biti izgovor da se ne dodje.

        Ako Laza dolazi onda nikakav drugi poziv za navijace nije potreban.
        Jos kada bi LosmiSk dosao, spekatkl u najavi.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Zato sto ne mozemo kao Bokan da dovede Cola za 300 k do kraja sezone ili da plati Bitadzea 100k platu i 300 k Misku.

          KKP ne sme vise nijedan kiks da napravi ako vec su i oni sami uknjizili dva planirana poraza (kod nas i domacini Futuri). Ne gine im ako ima pravde jedna utakmica bez publike zbog sinocnjeg prekida, tako da oni jesu najveci kandidati za 4 mesto, ali nije jos sve gotovo i da su bas toliko sigurni.
          Da su dobili sinoc otisli bi na trece mesto.
          Ništa dok Kuper ne potvrdi cifre.Da je kojim slučajem došao u kkcz , ne sumnjam da bi potvrdio ...ako ne bi i dodao neki evro[emoji41]


          Što se Mege i četvrtog mesta tiče , možda im se posreći i konačno dobiju kkcz u poslednjem kolu [emoji848]


          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Igrace kao i u Istanbulu i u Zagrebu, dodji u Parter b, ostavicu ti mesto.
            Ocu u lozu sa Covicem[emoji16]
            Zavrsi mi to

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ako drmnemo buducnost, bilo bi lepo pomoci cedeviti da se dokopa tog drugog mesta, 1 poraz gore dole, pa da i megi pripomognemo na kraju

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ocu u lozu sa Covicem[emoji16]
                Zavrsi mi to

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Ajde sa mnom onda, white loza

                I Sarac, ako saznas kada se pustaju karte, javi ovde da bih rekao ortaku da prvog dana prodaje bude prvi na blagajni i izvadi mi dve karte.
                Hvala

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Ajde sa mnom onda, white loza

                  I Sarac, ako saznas kada se pustaju karte, javi ovde da bih rekao ortaku da prvog dana prodaje bude prvi na blagajni i izvadi mi dve karte.
                  Hvala
                  Jel Covic sedi pored? Ako ne idem sa Sarcem[emoji23]
                  Bice puna hala sigurno.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ocu u lozu sa Covicem[emoji16]
                    Zavrsi mi to

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Jel Covic sedi pored? Ako ne idem sa Sarcem[emoji23]
                    Bice puna hala sigurno.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    U najavi

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Jel Covic sedi pored? Ako ne idem sa Sarcem[emoji23]
                      Bice puna hala sigurno.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Možda se zbog važnosti utakmice spusti do naše kupe ...taman ispred Šarca

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Možda se zbog važnosti utakmice spusti do naše kupe ...taman ispred Šarca
                        Laza likes this.

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Zasto mi tokom sezone ne produzavamo ugovore sa igracima koji su ostavili dobar utisak, nego cekamo da im istekne ugovor i da im neki klub, posle dobre sezone, ponudi vise nego sto smo mi u stanju da platimo?
                          Ja bi odmah ponudio ugovor za sledecu sezonu Reglandu, Fajeu, Baronu i Perperoglu, a imam utisak da po starom "dobrom" obicaju ni jednog necemo uspeti da zadrzimo.
                          Nije mala stvar ubosti takva 4 igraca u odnosu cene i kvaliteta igara koje pruzaju. Videti na primeru Buducnost kako se prosipaju pare bez ikakvog rezultata, plana i koncepcije
                          Last edited by Antona; 23-12-18, 15:17.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Jel Covic sedi pored? Ako ne idem sa Sarcem[emoji23]
                            Bice puna hala sigurno.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Bio sam dva puta gore i nikada vise, morao bi da udjes umesto Bekjareva a to je nemoguca misija, a i rizikujes na poluvremenu da ti zastane kikiriku u grlu kada bi ti NC izvukao sve twitove i upise na forumu protiv FC3. Lepo te zamaskiram kod mene na tribini i mirna Backa.

                            Nema sta da vam javljam za karte, bice na sajtu objava, svakako se karte mogu kupiti na Eventimu, ne znam ko jos ide i kupuje karte na blagajni Pionira. Svaka iole veca pumpa OMVa ima eventim pored onih standardnih u Delti, Dom Omladine i Usca.

                            Pocelo je mnogo da se siri twiterom i forumima kako je Faye nesto nezadovaljan i da ce biti zamena Faye/ Luka Mitrovic. Sto bi rekao NC sve to dolazi iz Banovic Strahinje ulice. Glupost najobicnija.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Zasto mi tokom sezone ne produzavamo ugovore sa igracima koji su ostavili dobar utisak, nego cekamo da im istekne ugovor i da im neki klub, posle dobre sezone, ponudi vise nego sto smo mi u stanju da platimo?
                              Ja bi odmah ponudio ugovor za sledecu sezonu Reglandu, Fajeu, Baronu i Perperoglu, a imam utisak da po starom "dobrom" obicaju ni jednog necemo uspeti da zadrzimo.
                              Nije mala stvar ubosti takva 4 igraca u odnosu cene i kvaliteta igara koje pruzaju. Videti na primeru Buducnost kako se prosipaju pare bez ikakvog rezultata, plana i koncepcije
                              U Covic eri samo su dva igraca su produzili tako ugovore tokom sezone, Nelson i Djenka, ako ne racunamo Simona koji je bio na dvomesecnom ugovoru.
                              Doduse i Marcus je bio usmeno dogoveren produzetak ali push defekt je ucinilo svoje da dodje kasnije.
                              Tvom avataru je isto tako ponudjen trogodisnji ugovor u toku prvenstva pa znamo kako se to zavrsilo. Ja se slazem sa tobom da bi sada svi potpisali u ovo vreme prosle godine produzetke saradnje sa Rochestijem, Feldinom pa mozda i sa Perom jer su u ovo vreme igrali vrhunski.
                              To je mac sa dve ostrice, da li cemo ostvariti cilj ove sezone, kakvi su njihovi planovi, Ragland i Beron po statistici igraju svoje najbolje sezone, mada se slazem sa tobom , ova dvojica su mi prvi pik i bilo bi super da oni ostanu, ali......... Stratos, Faye tesko da ce i oni a i mi imati interes u njhovim godinama da igraju ako Bog da EL sledece sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Ako drmnemo buducnost, bilo bi lepo pomoci cedeviti da se dokopa tog drugog mesta, 1 poraz gore dole, pa da i megi pripomognemo na kraju
                                To se nece desiti, ali ako bi "morali" da nekome pomognemo ja bih svakako to ucinio unutar nase "kuce". Jedini klub koji mozda moze da ugrozi KKP to famozno 4 mesto je FMP gledajuci raspored jednog i drugog kluba i protivnika. Kvalitet Fmp je daleko od tog 4 mesta ali ne treba zaboraviti da je poslednje kolo u Zelezniku sa KKP.

                                Comment

                                Working...
                                X