Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drakarys View Post
    Auuu, jedva se Buducnost izbori sa nama za Bitadzea...za malo :-D
    Ko se to sa kim borio za Bitadzea.


    Da li si upoznat koliko je taj trade kostao i samo napisi ko se to jos borio za Bitadzea pa ga Futura uzela.

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Ако се овако настави, полуфинале играмо са Футуром или Мегом!
      Партизан нема шта да тражи даље.
      гробари имају три победе мање од Меге, а последње коло играју са Звездом, која мођже да бира с ким ће у ПО.
      Kako sa Futurom? I kako Partizan ima 3 pobede manje?

      Partizan ako dobije Megu u Pioniru (cuj mene, ako ...) imace samo pobedu manje od njih. Vece sanse ima FMP da bude 4. od Mege.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ko se to sa kim borio za Bitadzea.


        Da li si upoznat koliko je taj trade kostao i samo napisi ko se to jos borio za Bitadzea pa ga Futura uzela.
        Tako kaže predsednik KKB Doduše , pomenuo je i kkp

        Nije bilo lako dovesti Bitadzea u konkurenciji Zvezde i Partizana, ali smo uspeli”, dodao je Bokan.
        Last edited by Samo Zvezda; 22-12-18, 22:35.

        Comment


        • Pa ne vjerujem da bi mi uzeli gruzijca kod ziva Ristica Zirbesa i Oja... Mada kako znamo da gomilamo na jednoj a sepamo na drugoj poziciji ne bi me zacudilo ni da je istina.
          Serem i ja, lupamo po 20 razlike sve redom bez poraza u ABA, EC promjenjivo do lose sa skracenom rotacijom ali ide na bolje.
          Last edited by Victor BG; 22-12-18, 23:29.

          Comment


          • Ma bre ironican je lik

            Comment


            • Nisam prizeljkivao grobare u polufinalu. Zelja mi je bila da oni odu na Buducnost i zasto ne da ih ne iznenade.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nisam prizeljkivao grobare u polufinalu. Zelja mi je bila da oni odu na Buducnost i zasto ne da ih ne iznenade.
                Bilo bi ‘opasno’ da grobari imaju prednost domaceg terena i igraju pred svojim navijacima. Ovako su benigni potpuno. Pre finala nece biti mnogo stresa. A u finalu ako ostanemo sa ovim rosterom, bice napeto i cupavo.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ko se to sa kim borio za Bitadzea.


                  Da li si upoznat koliko je taj trade kostao i samo napisi ko se to jos borio za Bitadzea pa ga Futura uzela.
                  Sarac, kada se pustaju karte za Futuru u prodaju?

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Sarac, kada se pustaju karte za Futuru u prodaju?
                    U ponedeljak , polusezonske[emoji3]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Sarac, kada se pustaju karte za Futuru u prodaju?
                      verovatno sledece nedelje, nemam pojma, sto mislis da ce biti neka navala? Pa kako da bude navala kada Faye nije primio platu i odlazi , Dobric je u outu, a Fc3 i Keselj u 12. Ko ima zelju da dodje to da gleda. Novogodisnji praznici, bice dobro ako bude i 2.000.
                      Bice otvaranja kapija i hvatanja za ruke ljude u Zdravka Celara da se ugreju malo u Pioniru.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ko se to sa kim borio za Bitadzea.


                        Da li si upoznat koliko je taj trade kostao i samo napisi ko se to jos borio za Bitadzea pa ga Futura uzela.
                        Cika Bokan tako kaze

                        Ni meni se ne svidja sto cemo igrati sa komsijama, ali ako ovako budu igrali i u plejofu nece biti problema.
                        Ono sinoc sto sam malo gledao je katastrofa, niti sta mogu da pogode , niti sta mogu da odbrane.
                        Mada pretpostavljam da ce do plejofa uz jos nekoliko pojacanja bolje izgledati.

                        A sto se nas tice, mi ovde mozemo da cutimo samo i palimo svece u zdravlje Reglanda.
                        Ne znam samo u cemu je fora pa je toliko ocigeldno da iz uprave ili Tomic, jednostavno ne zele da dovedu pleja...iako je jasno svima na planeti da je potreban ko leba!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          verovatno sledece nedelje, nemam pojma, sto mislis da ce biti neka navala? Pa kako da bude navala kada Faye nije primio platu i odlazi , Dobric je u outu, a Fc3 i Keselj u 12. Ko ima zelju da dodje to da gleda. Novogodisnji praznici, bice dobro ako bude i 2.000.
                          Bice otvaranja kapija i hvatanja za ruke ljude u Zdravka Celara da se ugreju malo u Pioniru.
                          Bice puna hala
                          Aj u 100 marki

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Bice puna hala
                            Aj u 100 marki

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Mnogo je kume, jos ako se ti prevaris i prekrsish obecanje da nece te videti Pionir, pa nece imati gde igla da padne.

                            Comment


                            • Originally posted by Drakarys View Post
                              Cika Bokan tako kaze

                              Ni meni se ne svidja sto cemo igrati sa komsijama, ali ako ovako budu igrali i u plejofu nece biti problema.
                              Ono sinoc sto sam malo gledao je katastrofa, niti sta mogu da pogode , niti sta mogu da odbrane.
                              Mada pretpostavljam da ce do plejofa uz jos nekoliko pojacanja bolje izgledati.

                              A sto se nas tice, mi ovde mozemo da cutimo samo i palimo svece u zdravlje Reglanda.
                              Ne znam samo u cemu je fora pa je toliko ocigeldno da iz uprave ili Tomic, jednostavno ne zele da dovedu pleja...iako je jasno svima na planeti da je potreban ko leba!
                              Zato sto ne mozemo kao Bokan da dovede Cola za 300 k do kraja sezone ili da plati Bitadzea 100k platu i 300 k Misku.

                              KKP ne sme vise nijedan kiks da napravi ako vec su i oni sami uknjizili dva planirana poraza (kod nas i domacini Futuri). Ne gine im ako ima pravde jedna utakmica bez publike zbog sinocnjeg prekida, tako da oni jesu najveci kandidati za 4 mesto, ali nije jos sve gotovo i da su bas toliko sigurni.
                              Da su dobili sinoc otisli bi na trece mesto.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Mnogo je kume, jos ako se ti prevaris i prekrsish obecanje da nece te videti Pionir, pa nece imati gde igla da padne.
                                Ako javis da tatin sin ne igra dolazim

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X