Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Prvo, ne gledam Meridijan niti se kladim po nasim kladionicama, tako da to stvarno ne pratim i ovo jesam gledao pet minuta,a siguran sam da je Sarac odgledao celu emisiju ili mu je Ficko prepricao pa nije ni morao da gleda.

    Nisam gledao jer imam ponavljam mnogo korisnijih stvari u zivotu da radim nego da tako gubim vreme.
    Opet moram da te podsetim da FC niti je moj drug, niti ga poznajem a i moze sin da mi bude, u mojim godinama je tesko naci prijatelja ili druga a da je godiste Filipa Covica i da ja provodim vreme sa njim ili obratno.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Iz Fmpa u KKCZ : Lazic, Guduric, Dobric, Davidovac, Lazarevic,Apic, Nenadic, Ojo, Radanov,Borisa, (FC3 ne racunam). Ukupno 10 igraca je uspelo da se izbori za minutazu u KKCZ iz tog Fmpa, Koliko je iz razvojnog tima Barselona B u istom periodu dobilo minute i bilo kakvu ulogu u Barsa A?

      Iz Fmpa mozemo i racunati i indirektnu korist od Boldena u vidu zelenih novcanica, Covek je imao zelju NBA, ostvario ju je na njegovu srecu samo sto je trenutno u G ligi ali i to je za ljude.

      Pa nama trenutno 7 igraca cini bivski FMP, da se Lazarevic nije povredio, verujem da bi i on bio u timu umesto Lazica, ne razumem onda poentu prebacivanja igraca iz Fmpa u KKCZ ako je Covic zeli da ima rezervni polozaj i da pravi odstupnicu su Seslijom i Stojacicem.

      O ciframa i parama koje su uzete od Teodosica, Raduljice, Macvana i ostalih iz Fmpa pre KKCZ ne bih ovom prilikom, verujem da ima jos forumasa koji su upoznati koliko su to cifre bile, a koliko se sada "uzima" za transfere.
      upravo tako ...Dodao bi Ercega ,Jestreatijevica ,Bulatovica ,Radmanovica ....pola reprezentacije je doslo iz Fmp ...puno to znaci za nasu kosarku ali naravno uvek ima dezurnih kriticara ,hejtera i mutivoda ...ne valja im nista i nikad

      Comment


      • Iz te grupe izbaciti Gudurica, Dobrica, Radanova i Simanica posto su to nasa deca mimo svega bili smao na pozajmica tamo, kad se to razdvoji dodjes do tuznog bilansa..Radmanovica nam je ukrao tako da se ne bih time hvalio...

        Sarac, pa ti si u kontaktu sa njim, ako niste drugovi, dobro poznanici, tako si ti bar rekao da si se dopisivao sa njim...ja se ne dopisujem sa svakim jbga

        Baza FMP-a nije losa, ali su im sada uloge minorne..zna se od koga sve zavisi..daj boze da se poboljsa stanje ali doprinos domacih je nula, da se uz to uzme da smo mislili neki, da ce ove godine,sezone igrati sve domaci... Cak ni u FMP-u ovi nisu imali ne znam kakvu ulogu..Ojo, Dobric i Guduric da, samo ova dva zadnja su nasa mimo FMP-a...itd..

        FMP je dobra stvar ako se razvija nesto, eto Rit ode, nema tu sad nista da se probere za nas, eventualno moj ljubimac Apic, ali videcemo sta ce biti sa njim...meni i nije bitno dal je iz FMP-a ili iz npr Krke dok god moze od njega biti nesto itd...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Iz te grupe izbaciti Gudurica, Dobrica, Radanova i Simanica posto su to nasa deca mimo svega bili smao na pozajmica tamo, kad se to razdvoji dodjes do tuznog bilansa..Radmanovica nam je ukrao tako da se ne bih time hvalio...

          Sarac, pa ti si u kontaktu sa njim, ako niste drugovi, dobro poznanici, tako si ti bar rekao da si se dopisivao sa njim...ja se ne dopisujem sa svakim jbga

          Baza FMP-a nije losa, ali su im sada uloge minorne..zna se od koga sve zavisi..daj boze da se poboljsa stanje ali doprinos domacih je nula, da se uz to uzme da smo mislili neki, da ce ove godine,sezone igrati sve domaci... Cak ni u FMP-u ovi nisu imali ne znam kakvu ulogu..Ojo, Dobric i Guduric da, samo ova dva zadnja su nasa mimo FMP-a...itd..

          FMP je dobra stvar ako se razvija nesto, eto Rit ode, nema tu sad nista da se probere za nas, eventualno moj ljubimac Apic, ali videcemo sta ce biti sa njim...meni i nije bitno dal je iz FMP-a ili iz npr Krke dok god moze od njega biti nesto itd...



          Nisam se ja dopisivao niti imam njegov tlf, drugi je padez da sam video prepisku oko njegovog odlaska iz KKCZ .

          Navedi mi samo jednog igraca u poslednjih 7 godina koji je mogao direktno iz juniora da uskoci u prvi tim i pruzi partije kvaliteta onoga sto su doneli posle staziranja u FMPu.

          Gde pise da Rit ode? Otisao je Diresa koji je dosao sa povredom kicme (diskusa), koji nisu videli na pregledu, niti je imao problema pri dolasku, sjebao je to u septembru u Kanadi.

          Ovde da postavis anketu da li Apic ima kvalitet za KKCZ bio bi verovatno usamljen da moze da igra u KKCZ na nivou ovoga sto pruzaju trenutne 5ice.

          Mi kao navijaci imamo problem sa FMPom jer bi hteli da igraju samo deca, a ne pitamo se koliko to dece iz naseg juniorskog pogona ima kvaliteta da igra aba 1 ligu. Da li smatras da neki nas juniorski tim pojacan sa dva ili tri stranca za stan i hranu i neku bednu hranarinu ( kao ovaj sto je dosao danas) mogu da ostanu u aba ligi?
          Kao da bi taj Bolden, Rit, Ojo ili vec neki novi doci da igraju samo Aba2 ligu ili KLS? Da li Fmp juri rezultat, pa moze se reci Da jer je to sportski, ali budzetom i platom tih igraca tamo ne mogu biti konkurenti za najvisi plasman.

          Nemanja Krstic je npr napustio FMP ove godine i otisao u NPazar da igra za 800 eur, a covek je bio reprezentativac Srbije kod Dude.
          Last edited by Šarac; 04-12-18, 17:07.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post


            Nisam se ja dopisivao niti imam njegov tlf, drugi je padez da sam video prepisku oko njegovog odlaska iz KKCZ .

            Navedi mi samo jednog igraca u poslednjih 7 godina koji je mogao direktno iz juniora da uskoci u prvi tim i pruzi partije kvaliteta onoga sto su doneli posle staziranja u FMPu.

            Gde pise da Rit ode? Otisao je Diresa koji je dosao sa povredom kicme (diskusa), koji nisu videli na pregledu, niti je imao problema pri dolasku, sjebao je to u septembru u Kanadi.

            Ovde da postavis anketu da li Apic ima kvalitet za KKCZ bio bi verovatno usamljen da moze da igra u KKCZ na nivou ovoga sto pruzaju trenutne 5ice.

            Mi kao navijaci imamo problem sa FMPom jer bi hteli da igraju samo deca, a ne pitamo se koliko to dece iz naseg juniorskog pogona ima kvaliteta da igra aba 1 ligu. Da li smatras da neki nas juniorski tim pojacan sa dva ili tri stranca za stan i hranu i neku bednu hranarinu ( kao ovaj sto je dosao danas) mogu da ostanu u aba ligi?
            Kao da bi taj Bolden, Rit, Ojo ili vec neki novi doci da igraju samo Aba2 ligu ili KLS? Da li Fmp juri rezultat, pa moze se reci Da jer je to sportski, ali budzetom i platom tih igraca tamo ne mogu biti konkurenti za najvisi plasman.

            Nemanja Krstic je npr napustio FMP ove godine i otisao u NPazar da igra za 800 eur, a covek je bio reprezentativac Srbije kod Dude.
            1. Napisao si, mada nebitno..

            2. Fora jeste da nije FMP igrac..mogao je tako bilo gde...cak su oni igrali KLS sa FMP- dva najbolja igraca su igrali KLS tako da im nista ne fali i da igraju ABA dva ligu itd...ili bar da im mi ne dajemo pare...tu je Bog sami zna kakav lopovluk. Da ne pricam o tome sto jedan budzet, jedna liga, dva kluba...FMP ne treba da igraju sva deca,ali se deci moraju dati minuti i sansa..Ko je imao minute uspeo je u CZ, ko nije nije ni u CZ, normalno...Moras biti nosilac FMP-a ako hoces u CZ..

            3.Apic je bolji od Ristica, ai od ova dva samo sto nije taj tip centra, sa malo rada sa dobrim trenerom ( citaj Dejom ) imalo bi nesto od njega..Tomic to ne zna, izlizace ove strance i to je to,sta mu Bog da..Zirbes je smesan, odnos cene kvaliteta..Ristic tanko..Ojo je Ojo...njega ne racunam

            Koga briga bre za Oja, Rita,Boldena...predsednik treba da obezbedi pare od sponora da klubv funkcionise, od karata,tv prava itd./...a ne da prodaje igrace..jbte nama Svi ti bolji igrali sezonu ..cim neko da dinar..vise oni ih prodaju..jbm ti to ja..

            Coviceva brilijantnost je u tome sto je bio blizak vlasti u 4-5 perioda, tu je bio dobar i sa svojim klubovima...imas jednu drzavui,jedan grad..jedan klub..nekad bio kkp,sad je kkcz..ali pre je bar bilo nesto u Vosi,Hemofarmu i KG...sramotno sta se radi u nasoj klubskoj kosarci...

            Nemanja Krstic..igrao u Austriji itd..propao je bas itd...

            Pricamo kako nema para...nabrojte samo igrace zadnje dve godine ko je prosao u KKCZ..onda nabrojte strance zadnjih xx godina..trpa se brdo para..sad je krenulo i u kkp..pere se lova,rade masine..bar da nismo licemeri pa da pricamo kako je tesko..i kako nema para...ali eto..

            Onda neko dodje i kuka nad sudbinom...realno smo samo za gore..nikako za bolje..prodali bi obraz i dupe jako jeftino...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              1. Napisao si, mada nebitno..

              2. Fora jeste da nije FMP igrac..mogao je tako bilo gde...cak su oni igrali KLS sa FMP- dva najbolja igraca su igrali KLS tako da im nista ne fali i da igraju ABA dva ligu itd...ili bar da im mi ne dajemo pare...tu je Bog sami zna kakav lopovluk. Da ne pricam o tome sto jedan budzet, jedna liga, dva kluba...FMP ne treba da igraju sva deca,ali se deci moraju dati minuti i sansa..Ko je imao minute uspeo je u CZ, ko nije nije ni u CZ, normalno...Moras biti nosilac FMP-a ako hoces u CZ..

              3.Apic je bolji od Ristica, ai od ova dva samo sto nije taj tip centra, sa malo rada sa dobrim trenerom ( citaj Dejom ) imalo bi nesto od njega..Tomic to ne zna, izlizace ove strance i to je to,sta mu Bog da..Zirbes je smesan, odnos cene kvaliteta..Ristic tanko..Ojo je Ojo...njega ne racunam

              Koga briga bre za Oja, Rita,Boldena...predsednik treba da obezbedi pare od sponora da klubv funkcionise, od karata,tv prava itd./...a ne da prodaje igrace..jbte nama Svi ti bolji igrali sezonu ..cim neko da dinar..vise oni ih prodaju..jbm ti to ja..

              Coviceva brilijantnost je u tome sto je bio blizak vlasti u 4-5 perioda, tu je bio dobar i sa svojim klubovima...imas jednu drzavui,jedan grad..jedan klub..nekad bio kkp,sad je kkcz..ali pre je bar bilo nesto u Vosi,Hemofarmu i KG...sramotno sta se radi u nasoj klubskoj kosarci...

              Nemanja Krstic..igrao u Austriji itd..propao je bas itd...

              Pricamo kako nema para...nabrojte samo igrace zadnje dve godine ko je prosao u KKCZ..onda nabrojte strance zadnjih xx godina..trpa se brdo para..sad je krenulo i u kkp..pere se lova,rade masine..bar da nismo licemeri pa da pricamo kako je tesko..i kako nema para...ali eto..

              Onda neko dodje i kuka nad sudbinom...realno smo samo za gore..nikako za bolje..prodali bi obraz i dupe jako jeftino...

              Na pauzi sam mogu kratko da odgovorim, o pitanjima klubova koji ni u svojim mestima ne mogu da obezbede finansiranje stvarno ne mogu. Nisam ja kriv sto Novi Sad kao grad ne moze iz budzeta da odvoji za jedan ABA klub, ili sto se nijedan privatnik nije uhvatio za dzep da finansira Vojvodinu i napravi profit. Sta je za Matijevica, Kostica da odvoji 1 mil godisnje za kkklub posto imas teoriju da se od kosarke moze zaraditi.

              BOBI,Kalina, Jovic,Guduric,Kuzmic,Simonovic, Vasa od domacih su igraci koji su sem Kaline odigrali vise od dve sezone kod nas i otisli u bogatije i bolje klubove i time sebi obezbedili mnogo bolje ugovore za sebe i za svoje porodice. Nijedan igrac od gore pomenutih ne bi za zivota zaradio igrajuci samo u KKCZ u odnosu na ono sto ce zaraditi u klubovima u kojima igraju.
              Stalno se vracamo na isto, ti stalno prosipas tezu kako je nas klub kriv sto ne moze gore pomenutim igracima da obezbedi ugovore da ostanu ovde da igraju i da uzivaju u prozivanju njihovih navijaca da su luzeri, bezmudasi ili ti golmani, halfovi ili da im se broje dani do isteka kratkorocnog ugovora.


              Onog trenutka kada Terza sa njegovim prihodima bude mogao da dovede Nemanju Matica iz Manchestera, ili Tadica iz Ajaxa, tada ces moci i nekoga iz kluba kakav je KKCZ da prozivas kako dozvoljava da mu jedan Bobi igra par sekundi u NBA kada je mogao ovde da se razigrava ali avaj, nesposobna uprava ne moze tu sitninu da mu obezbedi.

              O Djenki, QM, Zirbesu, i ugovorima za koje su igrali kod nas i ciframa koji su uzeli posle nas, nema potrebe da pisemo jer se vrtimo u krug.

              Comment


              • Jedino Jovic je odradio full i za Bobija se ne moze nista reci. Kako Zalgiris zadrzi Javtokasa, Ulanovasa, Jankunasa, Milaknisa i trenera itd..plus strance. E to je klub, koji i ulozi a ne samo proda..Sto se tice NS je sve stvar politike i nicega vise..apsolutno samo politicko pitanje..i to je 100% Os da igras EL i da samo prodajes..gde to ima..Prosto moras naci lovu..nije nas kostao Gudura milion vec 100k..itd..sve se moze jbga..kad se hoce..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Previše površno i izvan konteksta posmatraš stvari. U Litvaniji košarka nema konkurenciju u nijednom drugom sportu pa je sa 15 miliona € + ulaganje u infrastrukturu moguće sve to napraviti, a to su za fudbal nikakve pare, FK CZ je, na primer, ove godine prihodovala preko 20 miliona € i logično je da će svako radije uložiti tamo gde se obrće 20x veći novac. S druge strane, Žordi još uvek nije uspeo da napravi od EL profitabilno takmičenje, i sada SVIH 16, a od sledeće godine 18 gube novac samo je pitanje koliko. Većina to može da izdrži, a nekoliko klubova, među kojima je i Zvezda ne može.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Jedino Jovic je odradio full i za Bobija se ne moze nista reci. Kako Zalgiris zadrzi Javtokasa, Ulanovasa, Jankunasa, Milaknisa i trenera itd..plus strance. E to je klub, koji i ulozi a ne samo proda..Sto se tice NS je sve stvar politike i nicega vise..apsolutno samo politicko pitanje..i to je 100% Os da igras EL i da samo prodajes..gde to ima..Prosto moras naci lovu..nije nas kostao Gudura milion vec 100k..itd..sve se moze jbga..kad se hoce..

                    Imaju 15 miliona garantovani budzet sa naglaskom garantovani,imaju 15,265 gledalaca na svakoj utakmici sa placenim ulaznicama, nemaju suparnicki klub koji je ce da kuka kako se vrshi aparthejd pa mu obezbedi EL trenera a muceni Zalgiris mora da se zlopati sa Sarasom i njegovih 800 k po sezoni.
                    Uostalom Bayern nema tih problema pa je tema zamrla tamo ocigledno.

                    Comment


                    • Znas ti gde su oni bili pre 7g npr..Ti stvarno mislis da cela drzava trpa pare u Zalgiris..Si video hale ostalih timova i budzete. Imali su budzet prosle godine 8-9m igrali f4..Sta pises ti..animirali su gledaoce sami..bez politike, bez sinova i tatinih sinova..Tako se klub sam vazdigo..Poprilicno tanko gledas i znas prilike u Litvaniji zadnjih 10ak godina..tako i Gazda razmislja sada....

                      Da te ne znam malo duze, mozda bi ti i poverovao o ovim "novim" stavovima..

                      Znaci mi nemamo love..oni su prepuni, nas ne voli drzava a njima daju sve..hehe..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Kao i uvek istina je negde u preseku (skupova) ova dva posta...ima i jednog i drugog.
                        Kod kk CZv se osetio pad tog pozitivnog vajba jos za Radonjica (poslednja sezona)...imali smo i mi budzete 6 miliona (do duse za nas i fmp kao i vracanje dugova)...nismo iskoristili svoju priliku i sada cemo da tavorimo kao osrednji EC klub sa tendencijom pada kvaliteta ali i broja navijaca
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Smorili ste vise sa ovom pricom, iskreno.

                          Comment


                          • Ajde Losmi ne gnjavi vise. I ptice na grani znaju koliko je Litvanija bogatija drzava od Srbije, koliki BDP imaju i kupovnu moc stanovnistva, a pritom jedino ulazu u kosarku dok su u ostalim sportovima mrtvi...

                            Eno imas fenomenalne hale u Hrvatskoj, ulozila ti drzava.....pa opet corak. Zvrje prazne i zovu ih promasenim investicijama.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ajde Losmi ne gnjavi vise. I ptice na grani znaju koliko je Litvanija bogatija drzava od Srbije, koliki BDP imaju i kupovnu moc stanovnistva, a pritom jedino ulazu u kosarku dok su u ostalim sportovima mrtvi...

                              Eno imas fenomenalne hale u Hrvatskoj, ulozila ti drzava.....pa opet corak. Zvrje prazne i zovu ih promasenim investicijama.
                              Selektore..nisam ni ocekivao da ces se sloziti sa mnom..u Cro je ista bagra kao i ovde..tu cinjenicu si zaboravio..Litvanija bogata zemlja..ali Zalgiris je privatan klub..itd..Zamisli kod nas dodje neki milioner...da 6m..pa udje grad..pa drzava kaze evo vam carter..pa napunis hale itd..Mi sve sto znamo reci..bedni smo i nemamo para..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sarac, kako je odigrao ovaj amer protiv nas?

                                Comment

                                Working...
                                X