Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako bih voleo da si u pravu, Doelman je igračni i po, klasa na četvorci kao što je Roč na kecu. E sada, da li je potpuno nespreman, zaboravio da igra košarku... Videćemo.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Neka mi neko kaze samo na cemu gradi taj optimizam za kraj? Futura nas je lagano tukla 2 puta,do sutra da se igralo mi ne bi okrenuli,svima su vam u glavi po aba lige iz proslih sezona...jedino sto veze ovu Zvezdu sa tom koja je mlela su ime,covic i nesa ilic...sve je novo trener,strucni stab,kondicioni trener,igraci...kostur tima je rasturen,selekcija je odvratno napravljena...imamo 2 igraca i ostale polovnjake i to je to...nikakav balans ili su mladi i neiskusni ili jednom nogom u penziji...plus trener koji veze sa vezom nema,a nema ni iskustva

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Naši penzioneri neće moći da iznesu plejof. Izgledaće ko što su izgledali večeras u utakmicama koje se lome. Budućnost je dovel a najbolju četvorku u takmičenju, mi ako ostanemo na Bejlici i Jankoviću šanse za osvajanje titule nam se drastično smanjuju, uz činjenicu da nećemo imati domaći teren u finalu.

        Ako nam se uopšte igra EL, mora se dovesti kršten igrač u sledeća dva dana - to je bukvalno investicija za EL iduće godine i to tako treba posmatrati.
        Nema nista od toga, da li si realan? Da ima nesto do sada bi se emisari razglasili, negde bi procurelo. Uz to, niko normalan ne dovodi igrace sada. Ali to je prica, strpite se, cekamo last cut i ostalo. Super, ali onda daj garancije da ce se taj igrac dovesti, nemoj da zavlacis ljude.
        Doellman naravno nije vise igrac kao sto je bio, ali ce dobro doci Buducnosti. Nama se bre Iverson u vise navrata predstavljao kao spas sezone, a on u nista boljem stanju nije.
        Tek ce sledece sezone biti problem sa centrima. Tu su Ojo, Lessort, Jovanovic, Jankovic, Ristic ako dodje, a odbrane picka ni od traga i niko tu nije za prvu opciju.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Navedeni su sasvim dovoljni za EC, jer ćemo to igrati ako sve ostane kako jeste.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Navedeni su sasvim dovoljni za EC, jer ćemo to igrati ako sve ostane kako jeste.
            Neka i nije sramota ni to igrati. Mi bi za ABA ligu mogli da se borimo i sa jeftinijom verzijom tima, na primer Goss na pleju, davanje vise sansi Jovanovicu i Jankovicu i tada bi i moglo da se kaze da je to neki novi ciklus. Umesto toga, igraju Roch, Feldeine, Bjelica i Antic sa manje - vise velikim ugovorima, ne mozes onda reci, pusti EL niz vodu, daj da igramo 4 ozbiljna meca do plej ofa. Onda se preslo na ni tamo - ni vamo poslovanje. Niti imamo fokus na evroligaskim mecevima, niti imamo roster za borbu kao prosle sezone, niti razvijamo buducnost tima.

            Ne zna se sta je gore - da li mirenje sa tim da svake sezone koristimo evroligu kao pripremu za ABA i dobijamo manje - vise jeftinije i losije sastave ili da se lazemo kako ce to od sledece sezone da bude bolje. E pa, ko ostaje sledece sezone:

            Roch, Radicevic, Ennis
            Feldiene, Davidovac
            Dangubic, Lazic, Dobric
            Bjelica, Jankovic
            Antic, Lessort, Jovanovic

            Boldovani ostaju. Znaci, opet menjaj petorku i trazi 4-5 nosilaca u nikad losijoj ponudi plemejkera i centara. Pritom, nama treba prvi centar, to ne moze da bude za sada Lessort, ali ni Ojo ni Ristic. Treba nam prva cetvorka, da li to moze da bude Jankovic? Sta cemo sa 1-2? Opet gomilamo solidne igrace, a nosioca ni na vidiku.

            Cilj kluba je morao biti ili pravljenje nosilaca za narednu sezonu ili kompetitivnost u evroligi. Znaci, ako postoji sansa za prolaz dalje, Cedevita se zanemaruje, moramo dobiti Efes i Himki. A ne ovako, da izgledamo kao vreca za busenje, da nam Himki u losoj formi i Efes koji je promenio pola tima rutinski drze casove kosarke.

            Takodje, recept za uspeh mora biti povratak na principe jake odbrane, hrkljusa kako neko rece. Ja ne znam ni sto je Lazic ostao, da gleda kako mu saigraci ne igraju odbranu? Moralo se sve uraditi da se zadrzi Kuzmic, na primer. Trogodisnji ugovor je potpisan za sta? Da bi, ako ga niko nece, kao sto Bjelicu a.k.a. gospodara zicera niko nece morali da isplacujemo i u narednoj sezoni?!

            Igrac mora da bude ili superstar, ili ultratalentovan ili odlican odbranbeni igrac. Kod nas ovo zadovoljava Roch, donekle Feldeine (za nase prilike), Antic, Lazic i Dangubic.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Od samog starta moralo je biti jasno da okosnica tima koja u proseku ima 33 godine ne može da iznese oba takmičenja u punom obimu i tu je napravljen osnovni zajeb koji je praktično nemoguće rešiti bez prekompozicije tima. Sad je dogorelo do noktiju, ostala su dva dana da se pokuša sa očajničkim merama. To što se tiče ove sezone. Za dalje - opet Jovo nanovo.

              Edit: Radičević je tu na tri godine...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • I onda sinoć vidim ovo

                skoro da se stvarno desilo...

                I to je zasenilo sve loše što nam se sinoć desilo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Delim misljenje sa tobom , iskreno sam se nadao da ce ovo mesto biti normalnije gde ce normalno da se pise
                  ali ne ovde se pise sve i svasta kada se razvali Cedevita dve strane a kada se izgubi onda romani.
                  Ne mogu kao papagaj da ponavljam neke stvari i ne zelim.
                  Ostavljam vas da nastavite da radite st ste i do sada ja imam zaista preca posla.
                  Ja ne delim mišljenje ni sa jednim od vas. Ako neko vidi negativne strane posle poraza, on je hejter, pljuvač, negativac, mrači, kvari atmosferu. Svi ostali vole Zvezdu, jer kažu "jebeš poraz i očajnu igru, biće bolje". E neka sam hejter. Ko ne želi da diskutuje, njegova je volja da li će čitati i pisati na forumu ili ne. Ja ne vređam nikoga time što napišem da je npr. Bjelica nemač pojma, ili da trener ne zna da postavi krštenu akciju. Pored Saše Matića, to vidi čak i njegov blizanac.

                  Comment


                  • Malo se preteruje sa Doelmanom... Prvo nije igrao dugo i stvarno niko ne moze da zna kako igra. Posto ga je uvalio Buducnosti, nisam ni ja siguran ali ako igra bice jako tesko naravno...Covek klasa ali treba sacekati i videti..Mada za ABA ligu i sa jednom nogom bi trebao biti dobra investicija...ali i ja mislim da nije vise u formi ali ko zna...

                    Znam da se trazili 4/5, sad da li je to Doelman procenite sami... ali jasno sta zeli sa tim suterima na cetiri..., sirice mnogo a i neka bude..nek se bore.. bitno da Cedevita ne uzme neku kvalitetnu peticu..meni to i dalje veci konkurent..nebitno za zadnji mec itd..taj igrac njima puno ali bas puno znaci...imaju jos 3 dana A grebu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Ja ne delim mišljenje ni sa jednim od vas. Ako neko vidi negativne strane posle poraza, on je hejter, pljuvač, negativac, mrači, kvari atmosferu. Svi ostali vole Zvezdu, jer kažu "jebeš poraz i očajnu igru, biće bolje". E neka sam hejter. Ko ne želi da diskutuje, njegova je volja da li će čitati i pisati na forumu ili ne. Ja ne vređam nikoga time što napišem da je npr. Bjelica nemač pojma, ili da trener ne zna da postavi krštenu akciju. Pored Saše Matića, to vidi čak i njegov blizanac.
                      Amin
                      Ko ne zeli da pise nema potrebe da izlivima emotivnosti stavlja do znanja da ,,napusta,, forum.

                      Comment


                      • Dobar dan. Puna podrška igračima i upravi!
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Dobar dan. Puna podrška igračima i upravi!
                          I Enisu? Ili to ne možeš da izgovoriš/napišeš?

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            I Enisu? Ili to ne možeš da izgovoriš/napišeš?
                            Mogu, i Enisu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mogu, i Enisu.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Dobar dan. Puna podrška igračima i upravi!
                                Treneru?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X