Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ce da kaze da idem da navijam za Baskoniju )) Kakav brat ovo nema nigde. I ako osudjujem neke stvari, volim klub i podrzavam ga kako i koliko mogu. Verovatno vise od vas koji ste veliki ''zvezdasi'' ne razumem sta me napadas i vezujes se negativno za svaki moj post?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sad ce da kaze da idem da navijam za Baskoniju )) Kakav brat ovo nema nigde. I ako osudjujem neke stvari, volim klub i podrzavam ga kako i koliko mogu. Verovatno vise od vas koji ste veliki ''zvezdasi'' ne razumem sta me napadas i vezujes se negativno za svaki moj post?
      Losmi brate koji su ovo ,,tvoji,, koje pominju[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

      Comment


      • Ako ćete da merite ćune, ko je veći zvezdaš, ko više voli klub... molim da pređete na "Pomračenje" temu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Gledam maloprije na instagramu nešto live sa treninga, vidim Dobrić trčkara zeza se baca na koš cigle neke, igra sutra?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Losmi brate koji su ovo ,,tvoji,, koje pominju[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Ovi su sendvicari..sns, Mali,Vesic... to je ta moja ekipa ...Mi idemo carterom, nego malo da ga ocesem..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • [QUOTE=LosmiSK;1764508]
              Originally posted by Šarac View Post

              ))) Kakav brat. Pa pitam da bi otisao, sta je tu lose..Strasno sta pises. Idem i dajem svoj mukom stecen novac da podrzim nas klub. Sta hoces ti od mene ja tebe ne razumem...Ako znas info kako sta, napisi, ako ne preskoci me..Stvarno ste nemoguci..

              Izvini, ali mislim da si dovoljno pismen u 21 veku da ti ne treba pomoc ovde na ovom forumu kako da otputujes na zeljenu destinaciju. Ne razumem zasto si mene pitao kako putuje ekipa, da li sam negde napisao da imam bilo kakve veze sa organizacijom putovanja nasih igraca pa da me ovde prozivas da li znam kako putuje ekipa? Da li nije ostalo dovoljno materijala za kritiku pojedinih igraca, trenera i kluba posle sinocne utakmice pa si morao naci neku temu da nekoga potkacis pa ajde da se sprdamo malo sa putovanjem nase ekipe.
              Imas 100 tour operatora u Beogradu, okreni nekoga rado ce ti uzeti pare da ti organizuju put. Unapred ti zelim srecan put.

              Comment


              • Air Šarac, u stvari baš je super ime za avio kompaniju, zamišljam da ima neki restilizovani Ferarijev logo kao svoj, stjuardese znojave bodi bilderke, a sve to u ekonomskoj klasi, ma milina
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Air Šarac, u stvari baš je super ime za avio kompaniju, zamišljam da ima neki restilizovani Ferarijev logo kao svoj, stjuardese znojave bodi bilderke, a sve to u ekonomskoj klasi, ma milina
                  Muzika iz "Cigani lete u nebo"
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Air Šarac, u stvari baš je super ime za avio kompaniju, zamišljam da ima neki restilizovani Ferarijev logo kao svoj, stjuardese znojave bodi bilderke, a sve to u ekonomskoj klasi, ma milina
                    To, to za gostovanje milina. Sluzi se ladan spricer obogacen Magijom Pionira Da moze da se urla na sipci i na gostojucim terenima. Ispod svakog sedista Grand Revija sa Popovicevim katalogom i sl.

                    Naravno nezaobilazni free shop koji vodi Ristovic. Parfem s moshusom Pere Antica, samo za prave muskarce i sl.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      To, to za gostovanje milina. Sluzi se ladan spricer obogacen Magijom Pionira Da moze da se urla na sipci i na gostojucim terenima. Ispod svakog sedista Grand Revija sa Popovicevim katalogom i sl.

                      Naravno nezaobilazni free shop koji vodi Ristovic. Parfem s moshusom Pere Antica, samo za prave muskarce i sl.
                      Golubovi se gnezde u avionu iznad rucnog prtljaga.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Kronose, zasto si mi obrisao post???

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Kronose, zasto si mi obrisao post???
                          Odredjivanje dijagnoze
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Tesko je jako, putovao sam dosta i moze i ovde ali bih morao prespavati negde. Zato pitam sta i kako. Ti imas sve informacije pa pitam. Ne budi tako destruktivan, stvarno ovako kad ti citam postove pomislio bih da si iz nekog rudnika u Kini gde se na rec kapitalizam seku prsti.

                            Ti operateri su skupi, nikad ne idem sa njima...Uvek sam ali ovo je sad poprilicno tesko ;) Neverovatan lik, uvek ogorcen...prepaljen...On i ovaj ostatak rsb ekipe su neverovatni...Srecom ostaju zapisi pa cemo videti na kraju u prebrojavanju sta i kako

                            Malo se opusitite, radite ono sto volite, bez nervoze..Dobijamo, sve pet...ujedaju a sve sto pisem, pisem o CZ, malo vise kriticki ali nista posebno...Pomislio bi da NC ima jos jednog sina..Mada je Fica flegma, ni on se ne bi prepalio ovako
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ne zna se gde je gore,dal na b92 il na rsb-u...cast izuzecima

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Apropo priče o divljacima, sutra nam dolazi najveći u EL i zamislite, nije crnac (hint za mmajstora)
                                hmm... da nije Stef Markovic, nema ko drugi da bude
                                Nek uzme malo para u tim ruskim kolonijama pa da dodje kod nas. Vec 3,4 godine unazad sam prizeljkivao njegov potpis, al posle olimpijade mu bas poskocila cena i covek postade nedostupan za nas.

                                Comment

                                Working...
                                X