Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nas View Post
    A sto je u ovoj konkretnoj situaciji Tegeltija patoloski lazov, jel' izmislio ove Coviceve izjave?...
    Nije ih izmislio, samo je novinske naslove izvukao iz konteksta i ukalupio ih u jednu tendenciju u koju godinama naginje. Prilicno maliciozno.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ima nekoliko ispita. Losmi je na zadnjem koji je ujedno i najtezi - spanska druga liga
      [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ima nekoliko ispita. Losmi je na zadnjem koji je ujedno i najtezi - spanska druga liga
        iduqrac - umalo se ne udavih.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Nije ih izmislio, samo je novinske naslove izvukao iz konteksta i ukalupio ih u jednu tendenciju u koju godinama naginje. Prilicno maliciozno.

          Naravno da je "tzv novinar" najobičniji lažov .Pregovora oko A licence je sigurno bilo ...samo se treba prisetiti reakcija, kojih je tada bilo iz drugih klubova iz Aba lige . Koga ne mrzi , može da izgugla

          Comment


          • Pa navijaci su navijaci trofeja..navijate za trofeje a ne za klub...za uspeh,za vlast...tako je preslikano i u politici...Tako kosarka,fudbal, vaterpolo, rukomet...ide se kad ima uspeha...kad nema boli me tuki..sto ste bili prvaci evrope..ili ste igrali red punim pionirom i konfetama polufinale kupa bog zna cega...tako i ovo za kosarku....Povapirili se ljudi malo zbog komplksa nabijenih od partizana ali generalno to je to...Mozemo se ovde lagati do sutra...

            Sto se tice A licence...prvo se mora privatizovati klub, pa budzet za plate 5m i udeo drzave da bude toliki i toliki...da su papiri cisti...tako da nema trika za a licencom nikada...ne treba vam nikakav tegeltija...posvadjamo se ja on nesto na instagramu...i prodje jedno 30-40 dana i lik me tek onda blokira hahaha..taj je bas ostrascen nerealno )
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tako kosarka,fudbal, vaterpolo, rukomet...ide se kad ima uspeha...
              Tako ti je u celom svetu jer je to u psihologiji coveka - ljudi zele da se identifikuju sa uspehom, a ne sa neuspehom. Samo je za neki klub uspeh da bude prvak evrope, a za nekog da opstane u nacionalnoj ligi....znaci to je stvar ambicije.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Tako ti je u celom svetu jer je to u psihologiji coveka - ljudi zele da se identifikuju sa uspehom, a ne sa neuspehom. Samo je za neki klub uspeh da bude prvak evrope, a za nekog da opstane u nacionalnoj ligi....znaci to je stvar ambicije.
                To nije tacno i nema veze sa istinom....Mada kod nas, vecina da, da je drugacije..bilo bi svima lepse to ti garantujem...Pre 10-15g dolazi Zvezda i moj drugar peva i psuje Vosu npr..ja mu kazem jbte si ti realan...meni su takvi ljudi idoti..Ok navijam za CZ ali mi je i te kako draga i Vojvodina ajde da mi nije draga nego lik je jos psuje eto tako...Horda je generalno cudo.

                Idi u Spaniju u Huesku i pitaj koliko njih navija za Barsu i Real..Idi u ne znam Lids pa pitaj..Idi u Randers pa pitaj dla navijaju za Kopenhagen itd...Necu da pisem vise o politici i psihologiji ovog naroda posto je teze od sizifovog posla..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Icicu kad polozim ispit, al mi nesto slabo ide

                  Kao nesvrseni navijacki student mogu samo da primetim da u Spaniji kada bi Real ili Barselona pali u donji deo tabele, niko to ne bi zeleo da gleda jer navijacima tih klubova samo trofej predstavlja uspeh. Estudijantesu to nije ambicija pa se njihovi navijaci zadovoljavaju manjim uspesima od prethodna dva, ali se moraju i njihovi apetiti zadovoljiti - daleko od toga da ce i oni podrzavati neuspeh. E to sto je Real i Barselona u Spaniji, to je Zvezda i Partizan u Srbiji. Isto je to...a kultura ljudi i navijanja je opet neka sesta tema koja nema veze sa ovom temom.

                  Comment


                  • Necu da pisem vise o politici i psihologiji ovog naroda posto je teze od sizifovog posla..

                    To bi lo sjajno...inače ne mislim da si loš momak ali bez potrebe pišeš o stvarima koje nemaju veze sa ovim temama ovde . Kao i ove priče o privatizaciji . Baš bih voleo da mi ( nam) objasniš po kom vlasničkom principu funkcionišu , makar ovih 11 sa A licencom ? Kako formiraju budžete ? Imali i tamo značajne finansijske podrške države , regiona , grada ...

                    Breša dovela Kaningema

                    https://t.co/qr0N8ubDGE
                    Last edited by Samo Zvezda; 28-11-18, 10:54.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                      Breša dovela Kaningema

                      https://t.co/qr0N8ubDGE
                      nema strašno...mi razradili Keša

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        nema strašno...mi razradili Keša
                        Iskreno , mislio sam da će Vojvoda da izdahne kad je jurio za "onim" preko celog terena Stigao ga i izbio loptu

                        Comment


                        • Keš ne tanka...Keš ide samo jako i do kraja.

                          Toliko opcija nam se sada otvara sa Kešeljom na parketu i to u oba pravca.
                          Tomić ga istreso kao iz rukava i ,,tras" ...pravo pred Fast-food Andriju.
                          Zaboravili smo onu trojku špancima 2010-e ?
                          Još kada bi nekako privolili Luku ili Milera tamo od januara,
                          tada već možemo da se patentiramo kao klub za revitalizovanje polu-pogašenih i karijera na zalasku.
                          Ništa kinta ali zato nam dođu pola plate do isteka novog ugovora kada ih prodamo razrađene.
                          Filip nam ne dođe ništa i plus pokrivamo one-way avionsku do Sofije, Bukurešta...tu u njegovom opsegu.
                          Last edited by Wingwalker; 28-11-18, 13:06.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Keš ne tanka...Keš ide samo jako i do kraja.

                            Toliko opcija nam se sada otvara sa Kešeljom na parketu i to u oba pravca.
                            Tomić ga istreso kao iz rukava i ,,tras" ...pravo pred Fast-food Andriju.
                            Zaboravili smo onu trojku špancima 2010-e ?
                            Još kada bi nekako privolili Luku ili Milera tamo od januara,
                            tada već možemo da se patentiramo kao klub za revitalizovanje polu-pogašenih i karijera na zalasku.
                            Ništa kinta ali zato nam dođu pola plate do isteka novog ugovora kada ih prodamo razrađene.
                            Filip nam ne dođe ništa i plus pokrivamo one-way avionsku do Sofije, Bukurešta...tu u njegovom opsegu.
                            AÇIBADEM neverue

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              Keš ne tanka...Keš ide samo jako i do kraja.

                              Toliko opcija nam se sada otvara sa Kešeljom na parketu i to u oba pravca.
                              Tomić ga istreso kao iz rukava i ,,tras" ...pravo pred Fast-food Andriju.
                              Zaboravili smo onu trojku špancima 2010-e ?
                              Još kada bi nekako privolili Luku ili Milera tamo od januara,
                              tada već možemo da se patentiramo kao klub za revitalizovanje polu-pogašenih i karijera na zalasku.
                              Ništa kinta ali zato nam dođu pola plate do isteka novog ugovora kada ih prodamo razrađene.
                              Filip nam ne dođe ništa i plus pokrivamo one-way avionsku do Sofije, Bukurešta...tu u njegovom opsegu.
                              Luka je zauzet igranjem lucky balls

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Miki28; 28-11-18, 13:55.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                AÇIBADEM neverue

                                BEL MEDIC je utrcao, samo domace nista strano, dovoljno je ovoliko stranaca u rosteru,jos i stranci da nas lece, ne ide.

                                Comment

                                Working...
                                X