Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Naravno da je Alimpijević bolji, jer da nije ne bi bio tu gde jeste, a Džikić tu gde jeste. Umeo je Džikić kroz istoriju da napravi po koje ovakavo iznenađenje, a onda dođe borba za trofeje i nema ga nigde. Šta je Javor kriv? Pa recimo da su napravili takav kriterijum da nama natovare ličnim sve nosioce, naprave od meča cirkus, i onda kao mi treba da se fokusiramo na meč...

    Gledaj odnos faulova i kako su raspoređeni. A onda dođu realni cigani da prosipaju pamet.



    P.S. Ne znam samo koliko bi nam faulova svirali da su ovi pokušavali da uđu u reket, a ne samo da opaljuju za tri. Izašao bi i Neša Ilić sa 5 penala.
    Koji to faul nije postojao? Znaci ako igrac ima 3 faula, sudija ne treba da mu svira ili da svira samo ako je ''bas'' faul?

    Ne znam majke mi kako neke nije sramota da napisu ovo sto si ti napisao.Vidi gde je on a gde ovaj....Stvarno neverovatno...za Alimpijevica nisi ni znao da posotji do prosle godine a mozda nisi ni prosle.... Sad su ga svi pratili itd..stvarno smesno...

    Pisao sam vec o njemu i nema sta da dodajem sto puta...cuj Alimpijevic bolji hahaha
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      U prvom mecu nas dobili beztog suta u sred Pionira.
      Veceras je odlucio sut.
      Nije nista do nas. Bice da je tako.
      Na poslednjem tajm autu Antic pita Alimpijevica,, Reci mi sta da radim,, kako da branim,,??????????????
      Ne bese li to u Zelezniku?

      Edit: Vec odgovoreno....
      Last edited by drakon1; 08-01-18, 20:17.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Mi smo izgubili utakmicu zbog:
        D. Nikolić 4/4 za tri poena;
        K. Landry 3/3 za tri poena;
        K. Gibson 3/4 za tri poena;
        i
        Bjelica 5 izgubljenih lopti;
        kao i Feldainovih 2/8 za dva i 1/3 za tri poena.
        Izgubili smo zbog smehotresne odbrane.

        Comment


        • Ne mora da znači da je neki faul postojao ili nije. Može da glasi pitanje, koliko su oni bili nežni u odbrani pa imaju svi samo po dva faula. Ali ne vredi sa tobom diskutovati. Da Alimpijević je bolji, a to gde je bio prošle godine nije bitno. Bitno je gde je sada.

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            Čekaj ne razumem kako kuknjava oko šuta.
            Pa taj procenat 70% trojke na 23 šuta i 30 nerealnih bacanja (u jednoj ovakvoj utakmici)
            ih je doveo do pobede večeras.
            Naše greške kakve god da su bile nisu ključne za poraz jer smo uprkos svemu bili uvek u meču.
            Oni su sa 14/16 trojki imali plus 8 max.

            Kojim slučajem da smo mi imali taj broj trojki otkinuli bismo ih 15 razlike.
            To je razlika između nas i njih.
            Ali, "slucaj" je hteo da nismo. Ovo nije bilo slucajno, Buducnost je kvalitetna ekipa, pogotovo kuci i kad ih ovako krene.

            Generalno: Izgubili smo mi obe utakmice protiv njih ove sezone i nisam siguran koliko su opravdane parole "sredicemo mi njih u PO" itd...

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Ne mora da znači da je neki faul postojao ili nije. Može da glasi pitanje, koliko su oni bili nežni u odbrani pa imaju svi samo po dva faula. Ali ne vredi sa tobom diskutovati. Da Alimpijević je bolji, a to gde je bio prošle godine nije bitno. Bitno je gde je sada.

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nisam gledao na zalost ili srecu, ali kad procitam izvestaje i komentare - Dzikic, covek je prosto penicilin za nas. Bice ova ABA na jednu loptu na samom kraju. Po imenima je Cedevita svakako najveci konkurent, ali kako je ovaj covek organizovao djetice....

                I dalje smo glavni favoriti ali ne ubedljivi, ni blizu kao prosle sezone.
                Susta suprotnost Milojevicu...

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Noćas, tamo negde iza ponoći, garantovano im staje šut. Kada su ubacili 9/11 pomislio sam...to je to.
                  A oni hitnuli još 7 komada. Rispekt.
                  Da smo mi njih dobili ovakvim procentom za tri,
                  pa zapjanio bi se tako preterano da me ni dve boce infuzije i prekršajna ne bi stabilizovali.
                  Da smo igrali još tri dana ne bi dobili.

                  Originally posted by Ganac View Post
                  Mi smo izgubili utakmicu zbog:
                  D. Nikolić 4/4 za tri poena;
                  K. Landry 3/3 za tri poena;
                  K. Gibson 3/4 za tri poena;
                  i
                  Bjelica 5 izgubljenih lopti;
                  kao i Feldainovih 2/8 za dva i 1/3 za tri poena.
                  Ovde se bukvalno sva priča završava.
                  Last edited by Laki21; 08-01-18, 20:33.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Pa kakvi su to sutevi bili....jel preko ruke ili su bili sami na sutu?

                    Comment


                    • Aman, ljudi su sutirali 14/16 trojke za prvih 32min igre 88% 15/20 za 37min 75%
                      Slobodna 24/27 za 30min igre 89%
                      (mi 6/10 slobodna za tih 30min)
                      18 slobodnih vise za 3 cetvrtine

                      Comment


                      • Ne znam da li ste zapazili, ali vidi se napredak u Dangubićevom šutu. Za trojke šutira 26/61 (preko 42%), a bacanja 38/47 (preko 80%). Uzeo sam u obzir i ABA ligu i Evroligu.
                        Svaka čast Davidovcu, momak je opet pogodio trojku kada je trebalo, strašno koliko taj momak djeluje sigurno, polako dobijamo velikog igrača oko kojeg će se mnogi klubovi otimati, zapamtite to!
                        Last edited by mikara92; 08-01-18, 20:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22
                          Evo i ovog smrada NO2 .!.
                          Zbog ponovljenog posta u kom diskusiju spustaš na lični nivo i pritom vređaš, 3 dana BANA.

                          Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana
                          Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
                          Last edited by nebitan; 08-01-18, 20:47.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Treba ohladiti glave, što pre. Ništa nije odlučeno ovom utakmicom, kao što ne bi bilo i da smo dobili. Dosta ima mina i za njih i za nas do početka plej-ofa i mogu stvari da se promene. Alimpijević mora nekoliko stvari da reši u međuvremenu, da malo porazgovara sa Bjelicom da mu ukaže na neke stvari, nedopustivo je takvo srljanje od tako iskusnog igrača,dalje ova Enisova uloga "lažne" jedinice i daje i uzima, ima prihvatljiv košgeterski učinak, s druge strane nedopustivo veliki broj izgubljenih lopti u odnosu na minutažu i uopšte odsustvo flow-a u napadu kad on organizuje napad. U odbrani ima dobre momente, i tu se vidi blagi pomak. Nadam se da ova povreda neće Feldinu oboriti formu jer je baš kidao. Danguba mi je najpozitivniji utisak utakmice, odličan dribling, vidi se da dosta vežba i Alimpije mu daje puno kredita što mi se sviđa. Lesor je takođe dosta dobro odigrao celu utakmicu, vrlo konkretan u odbrani, prisutan na skoku i u napadu sve više i više. Biće to sve kako treba.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Treba ohladiti glave, što pre. Ništa nije odlučeno ovom utakmicom, kao što ne bi bilo i da smo dobili. Dosta ima mina i za njih i za nas do početka plej-ofa i mogu stvari da se promene. Alimpijević mora nekoliko stvari da reši u međuvremenu, da malo porazgovara sa Bjelicom da mu ukaže na neke stvari, nedopustivo je takvo srljanje od tako iskusnog igrača,dalje ova Enisova uloga "lažne" jedinice i daje i uzima, ima prihvatljiv košgeterski učinak, s druge strane nedopustivo veliki broj izgubljenih lopti u odnosu na minutažu i uopšte odsustvo flow-a u napadu kad on organizuje napad. U odbrani ima dobre momente, i tu se vidi blagi pomak. Nadam se da ova povreda neće Feldinu oboriti formu jer je baš kidao. Danguba mi je najpozitivniji utisak utakmice, odličan dribling, vidi se da dosta vežba i Alimpije mu daje puno kredita što mi se sviđa. Lesor je takođe dosta dobro odigrao celu utakmicu, vrlo konkretan u odbrani, prisutan na skoku i u napadu sve više i više. Biće to sve kako treba.
                              nemam rep za podjeliti pa cu ovako javno da pohvalim upis. Sve je ovo sastavni dio igre, pa ako Buducnost i u PO ovako odigra i sutira pa onda su zasluzili da idu u EL a mi cemo opet biti ovde da pratimo nasu Zvezdu.

                              Comment


                              • Meni je neverovatno da 40 min nismo uspeli da resimo centralni pik.

                                Comment

                                Working...
                                X