Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Vecerasnja trojka:
    Officials
    Crew Chief
    RYZHYK, BORYS, Ukraine

    ZAMOJSKI, JAKUB, Poland

    KOROMILAS, ELIAS, Greece
    Ryzhyk poslovicno na onu stvar kad nam sudi, Poljaka ne volim, sa Koromilasom (3. sudija iza Zamojskog!?!?) ne znam kad smo poslednji put dobili. Eto, toliko...

    Comment


    • Veliki dan u životu 26-ogodišnjeg Ennisa, Mišku skute da ljubi. Aj nek je #sasrećom.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Clash View Post
        Ovu doskočicu razumemo ja i još možda dvojica metuzalema ovde
        Nisam se jos rodio ali znam Dzemalovu pricu Nema sanse da Choki skoncha tako, previse veliki lingur je to

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Nisam se jos rodio ali znam Dzemalovu pricu Nema sanse da Choki skoncha tako, previse veliki lingur je to
          Mogu da zamislim kako bi izgledalo vadjenje statistika za pilote u prelaznom roku.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Mogu da zamislim kako bi izgledalo vadjenje statistika za pilote u prelaznom roku.
            Mnogo prosto. Isto kao kad Dulo crta akciju za 9 poena u derbiju

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Mnogo prosto. Isto kao kad Dulo crta akciju za 9 poena u derbiju
              Isto kao i motivacioni govor Stevana Karadzica na TO u derbiju.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Isto kao i motivacioni govor Stevana Karadzica na TO u derbiju.
                Ne znam za ovo, mora da je neki dobar fail

                Comment


                • Pukla buducnost,odlicno bre

                  Comment


                  • Ko li je sad glavni favorit za osvajanje ABA lige? Cedevita, FMP?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Naivna 2 faula Bjelice a Lesort pokazuje iz utakmice u utakmicu da je blago receno neinteligentan!

                      Comment


                      • Boze koliko Lesor na momente izgleda kao da je na drogama.
                        Roc genije

                        Comment


                        • Lesor vs jankovic,ne znam ko pravi retardiranije poteze

                          Comment


                          • Odlična četvrtina,samo bez glupih faulova i prednost bi bila i veća,mozda i Enis udje malo u igru,videćemo

                            Comment


                            • Vidi se sad jasno konačno koja je ideja sa izlaženjem Lessorta visoko na picku - ima brze ruke i uvek je blizu da preseče pas, večeras je dva puta to uradio. Nešto slično je radio Kuzmić prošle godine.
                              Last edited by dekkard; 15-12-17, 20:07.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bravo Lazo!

                                Comment

                                Working...
                                X