Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Losa smo publika, divimo se kako valjamo igrace sa 200k-1m i onda kad presusi izvor onda se ovo desi. Kad je Dobric igrao dobro i Davidovac..odmah Zoc spremaj 1m...To se ne radi tako jednostavno...nismo izasli iz opanaka, kao klub ali i kao navijaci...Sve zivo sto se moglo prodali smo i tako smo mislili da jebemo celu ex SFRJ...pa ne ide to bas tako...

    Tako da mso svi krivi...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Незналица да има образа, већ би отишла.Колика си везара требао да будеш да изгубиш титулу са Звездом у АБА лиги од три тима и лик ладно прича о броју Рочестијевих слободних бацања.Није ствар само у поразу, него и томе што се никакав напредак не види.О игри, појединцима немам снаге, ионако је све већ написано.
      Нажалост гледаћемо "оно" и даље на клупи.Видим да ботови већ раде пуном паром.Пошто се клуб шегачи са нама, ред је да се и ми мало шегачимо са њиховим проспектом.
      https://www.instagram.com/p/BhkNtwYn...=negujmosrbski
      https://www.instagram.com/p/BhkK1GgH...=negujmosrbski
      Last edited by Дијаз; 16-04-18, 09:35.

      Comment


      • Vracen Radanov.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Vracen Radanov.
          Како кад неки инсајдер рече да не доводимо никог из фмп-а?
          Да нисмо изгубили, не би га ни вратили.Видећемо колико ће играти.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Vracen Radanov.
            Odlično ...još da se tu zaustave sa prebacivanjem iz FMP-a . Može Boriša ...mada ima nekih nagoveštaja da će još neko u kkcz

            Comment


            • Ima li informacija, hoće li biti išutirana iz kluba Splačina?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Sjajna vest za Aleksu..On bi migao biti uz Davidovca i Dobrica jedini plus ove sezone. Kroz Super ligu da se uvodi polako za narednu sezonu.

                Comment


                • A kad ce splacina da ode pustite me dolazaka vazno je se covek bez trunke obraza odstrani iz kluba.

                  Comment


                  • Rekao je da ce ovih dana pricati..cekamo..

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Ako sam ja dobro razumeo ovih tvojih nekoliko postova ti tvrdis da je recimo u trecoj utakmici Buducnost najbolje odigrala posle 2 losije partije iz BGD? Naravno da je u BGD odnos bacanja i licnih bio priblizan jer se radi o dve priblizne ekipe.
                      Onda u trecoj(i cetvrtoj) utakmici je Buducnost proigrala a mi smo odigrali nikad losiji mec te je stoga Buducnost imala skoro pa 3x (3 puta?!?!) vise bacanja?
                      Da da. Deluje kao da nisi gledao utakmicu i da pricas na osnovu statistickih tabela.

                      Prijatelju ti razumes ovu igru, imas vise znanja o njoj od mene i jedan si od forumasa cije postove obavezno citam(iako nekad preterujes sa licnim vredjanjem...) ali ovo nema logike.
                      Treca utakmica je nasa najbolja utakmica. Ja evo ne pamtim(ako moze i za ovaj deo neka statistika sa meca) da je izgubio klub koji je imao bolji procenat za 2, bolji procenat za 3, vise ubacenih dvojki, vise ubacenih trojki, vise skokova, vise asistencija, jednako izgubljenih lopti? Ako si gledao utakmicu video si kakav se kontakt svirao nad igracima Buducnosti, kakvi kontakti se nisu svirali nad igracima KKCZ.
                      Zapravo sve pogresno si procitao. Ja sam rekao da je sudjenje bilo lose, pritom mislim loseg kvaliteta sa izuzetkom te trece tekme gde je i mogla da se vidi neka tendencija da su vukli za njih.

                      I ja nisam rekao da je Buducnost u toj tekmi najbolje odigrala. Mi smo verovatno bili bolji ukupno gledano u toj tekmi ali smo bili prilicno kriminalni u odbrani, kao i u celoj seriji osim tekme druge u BG. Koliko faula protivnik izvuce i bacanja su direktno vezani i za to kako ti igras odbranu a ne samo za sudije. Potencirati sudije u prvi plan je jako pogresno kada realno ta teorija ne pije vodu o razlogu nasih poraza od Buducnosti ove sezone, a bilo ih je pet.

                      Zato sam i dao linkove i rekao da ne moze da se gleda sve kroz tu prizmu jer na taj nacin moze neko i nas da napadne i optuzi u tim tekmama na linkovima. Sto bi naravno imalo nula smisla kad smo znali da Dzile mlati celu tekmu i ubija nam ritam i tera nas na bacanja u obe. Ako si gledao celu seriju protiv Buducnosti, video si da su oni nametali tempo a mi smo bili ti koji su ga sekli i pokusavali da izadjemo iz kontra ritma. Normalno je da takve ekipe prave vise faulova i dopustaju vise bacanja...
                      Last edited by MannyCalavera; 16-04-18, 11:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Odlično ...još da se tu zaustave sa prebacivanjem iz FMP-a . Može Boriša ...mada ima nekih nagoveštaja da će još neko u kkcz
                        Ko te toliko muci? Fica? Ko?

                        Ako ti igraci dolaze, znaci li to da neko vec odlazi pre KLS?
                        Last edited by drakon1; 16-04-18, 11:17.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Zapravo sve pogresno si procitao. Ja sam rekao da je sudjenje bilo lose, pritom mislim loseg kvaliteta sa izuzetkom te trece tekme gde je i mogla da se vidi neka tendencija da su vukli za njih.

                          I ja nisam rekao da je Buducnost u toj tekmi najbolje odigrala. Mi smo verovatno bili bolji ukupno gledano u toj tekmi ali smo bili prilicno kriminalni u odbrani, kao i u celoj seriji osim tekme druge u BG. Koliko faula protivnik izvuce i bacanja su direktno vezani i za to kako ti igras odbranu a ne samo za sudije. Potencirati sudije u prvi plan je jako pogresno kada realno ta teorija ne pije vodu o razlogu nasih poraza od Buducnosti ove sezone, a bilo ih je pet.

                          Zato sam i dao linkove i rekao da ne moze da se gleda sve kroz tu prizmu jer na taj nacin moze neko i nas da napadne i optuzi u tim tekmama na linkovima. Sto bi naravno imalo nula smisla kad smo znali da Dzile mlati celu tekmu i ubija nam ritam i tera nas na bacanja u obe. Ako si gledao celu seriju protiv Buducnosti, video si da su oni nametali tempo a mi smo bili ti koji su ga sekli i pokusavali da izadjemo iz kontra ritma. Normalno je da takve ekipe prave vise faulova i dopustaju vise bacanja...
                          Samo jedan problem ima u ovome što pišeš . Te utakmice sa mnogo faulova , su pojedinačne utakmice u različitim periodima . Ove četri su u nedelju dana i vidi se različit kriterijum u Pioniru i Podgorici . Nije to više ni bitno , niti ja izvlačim sudije kao opravdanje , što ne znači da nisu " pomogli " Budućnost u prvoj a pogotovo trećoj. Jednostavno , ovaj tim kkcz nije bio na nivou pređašnih koji su mogli da "prežive" sudijsko navlačenje za protivnika

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ima li informacija, hoće li biti išutirana iz kluba Splačina?
                            Na koju splacinu mislis?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Filip Covic je igracina za Enisa.

                              Comment


                              • Meni je i dalje neverovatno da i pored uzasnih igara Bjelice, neko njega pljuje....pa jos govore da ide u Buudcnost, kao prodao mec..ne kazu nego eto...izmedju redova...da je smrad, mlitavko itd...ja to nikad za njega nisam rekao...niti cu...

                                Milko veliko ti hvale, ne znaju sta pricaju....

                                Prvo, lik je raubovan, unisten...svaki jbni mec je igrao cele sezone...cedio ga je cutuk od trenera da bi zamaskirao sebe na pocetku,sve te matorce...I STA SMO DOBILI NA KRAJU ANITCA lelemuda, povredjen, zajebavao se lik koliko je mogao....Rocestog mrtvog, posto su videli SVI DA NAM JE ON SVE U NAPADU I DA ZA IZMENU IMA CIRKUZANTA...PREBILI SU GA NARAVNO..NIKO NIJE MALOUMAN DA TO NE VIDI... Feldin raubovan ali on jos moze...

                                Secam se da je neko na pocetku pisao KAKO LAZIC IMA SVOJU POZICIJU, ne secam se nika tog lika, ne pise vise a mozda i bolje...itd..da ekipa napreduje...

                                Za mene Antic treba da dobije otrovne strelice...obican populista i nista vise... primio je lovu od fenera i nas i drko onu stvar...zajebavao se...loza, ovo ono..to je bruka...o Keselju da ne pricam...njega je mogla da dovede samo maloumna osoba...ili bezobrazna..nesto blaze za Enisa....

                                I vi nasli da celu krivicu prebacite na COVEK KOJI JE ODIGRAO SVE MECEVE 222222 GODINE ZA REDOM.... Samo prve godine je igrao 15-16minuta po mecu a ove 25minuta po mecu....

                                EVO ZIV NISAM da vas pitam dal se vi ovde zezate, pa ne vidite sta se sve desilo ove sezone...Sta treba jos da VAM se crta....Ovo mislim da je toliko bilo amaterski a jos nijekraj sezone,da JE OVO UBEDLJIVO NAJVECA Coviceva bruka u Zvezdi...Cak je izgubio i postovanje sudija i ako je predsednik CZ i ABA lige...ocigledno da ga niko vise ne voli,sem jednog dela navijaca CZ, da kazem veceg i to iskljucivo zbog uspeha KKCZ, bez toga, tog covek nikog ne voli...ili da kazem bolje postuje...

                                Vi zapeli sa Bjelicom, stvarno meni neverovatno smesno...Bjelica je primer sta je momak iz sportske porodice...dobar i castan kosarkas i pre svega covek....bez brukanja vise..
                                Last edited by LosmiSK; 16-04-18, 11:50.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X