Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    On je rekao da će mu zviždati publika, nije u redu sada da se izvrće da bi se opravdao. Videćemo večeras da li će to biti tako.
    Kad smo kod izvrtanja, nisam jednom rečju pomenuo publiku (koja će naravno uz ovacije dočekati Deja), već organizovanu kriminalnu grupu Dileje™.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Kad smo kod izvrtanja, nisam jednom rečju pomenuo publiku (koja će naravno uz ovacije dočekati Deja), već organizovanu kriminalnu grupu Dileje[emoji769].
      Ok. Neće čak ni oni.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • KK Bajern je sekcija fudbalskog kluba, pa direktor fudbalskog kluba je istovremeno direktor i kosarkaskog kluba. Jest sumanuto, al tako je. Henes od kada nije predsednik fudbalskog ne moze imati pravo glasa ni za njegove sekcije. Ima li on uopste neku funkciju u klubu sada?

        A Losmi naravno da je Armani debeo favorit u Italiji kao sto je Bajern u Nemackoj. To sto je Virtus dobio u jednoj utakmici ne znaci da je on bolji, nego da treba skinuti kapu igracima i treneru sto su dobili glavnog favorita koji ima najveci budzet u Italiji. A prvenstvena utakmica nije isto sto i plej of. Uopste ne znam zasto se prica o Virtusu kada je danasnji protivnik Bajern?
        To je kao kada pitas sns-ovce za nrku njihovu aferu a njihov odgovor je uvek Djilas Solak Solak Djilas

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          KK Bajern je sekcija fudbalskog kluba, pa direktor fudbalskog kluba je istovremeno direktor i kosarkaskog kluba. Jest sumanuto, al tako je. Henes od kada nije predsednik fudbalskog ne moze imati pravo glasa ni za njegove sekcije. Ima li on uopste neku funkciju u klubu sada?

          A Losmi naravno da je Armani debeo favorit u Italiji kao sto je Bajern u Nemackoj. To sto je Virtus dobio u jednoj utakmici ne znaci da je on bolji, nego da treba skinuti kapu igracima i treneru sto su dobili glavnog favorita koji ima najveci budzet u Italiji. A prvenstvena utakmica nije isto sto i plej of. Uopste ne znam zasto se prica o Virtusu kada je danasnji protivnik Bajern?
          To je kao kada pitas sns-ovce za nrku njihovu aferu a njihov odgovor je uvek Djilas Solak Solak Djilas
          Nije za KK CZv temu ali kada si napisao verujem da znaš, koliki je budžet Virtusa a koliki Armanija (nađoh za Armani 31 milion)?

          Pretpostavljam da je veći bar duplo nego Zvezdin budžet.
          Last edited by nebitan; 02-01-20, 11:52.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            KK Bajern je sekcija fudbalskog kluba, pa direktor fudbalskog kluba je istovremeno direktor i kosarkaskog kluba. Jest sumanuto, al tako je. Henes od kada nije predsednik fudbalskog ne moze imati pravo glasa ni za njegove sekcije. Ima li on uopste neku funkciju u klubu sada?

            A Losmi naravno da je Armani debeo favorit u Italiji kao sto je Bajern u Nemackoj. To sto je Virtus dobio u jednoj utakmici ne znaci da je on bolji, nego da treba skinuti kapu igracima i treneru sto su dobili glavnog favorita koji ima najveci budzet u Italiji. A prvenstvena utakmica nije isto sto i plej of. Uopste ne znam zasto se prica o Virtusu kada je danasnji protivnik Bajern?
            To je kao kada pitas sns-ovce za nrku njihovu aferu a njihov odgovor je uvek Djilas Solak Solak Djilas
            Pa ti si krenuo sa insinuacijom kako Dejo se slihta Zvezdi...a realno mu je novinar postavio pitanje. Tvoja netrepljivost prema Radonji je necuvena...ovako nesto skoro nisam video...

            Inace, sve ispod 10 razlike smatram na neki nacin pirovom pobedom. Jezivo koliki roster ima Zvezda, sad bas gledam, deset stranaca, neki ex, sadasnji reprezentivci..hiljade i hiljade EL meceva....jedino sto je Bayern jaci, to je klupa...al nece im ni to pomoci veceras...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Nije za KK CZv temu ali kada si napisao verujem da znaš, koliki je budžet Virtusa a koliki Armanija (nađoh za Armani 31 milion)?
              Znam samo ono sto je napisano u medijima, a to je da je budzet Armanija 31M a Virtusa 20M.

              Comment


              • Da produbimo digresiju, Armanija uopšte ne zanima italijansko prvenstvo, jer imaju EL licencu, i titulom se ništa ne dobija. Zato je i Venecija postala šampion.
                Naravno, to sve ne znači da će Virtus osvojiti titulu, kada dođe plej-of saplešće se na nekom od stepenika do titule, kao i sve Đorđevićeve ekipe, klupske i reprezentativne.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa ti si krenuo sa insinuacijom kako Dejo se slihta Zvezdi...a realno mu je novinar postavio pitanje. Tvoja netrepljivost prema Radonji je necuvena...ovako nesto skoro nisam video...
                  Nije to uopste bila moja insinuacija. Ja mislim da je Radonja ono iskreno rekao vezano za povratak u Zvezdu, dok je tvoja insinuacija bila da je to rekao iz kurtoazije. Nema sta on da se slihta, navijaci ce jedva cekati da on postane trener, sto ce i on prihvatiti cim bude zafalilo dobrih ponuda. A cesto uvek zafali svakome. Tada sigurno nece postavljati uslove koje je postavljao pre nego sto je otisao.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Znam samo ono sto je napisano u medijima, a to je da je budzet Armanija 31M a Virtusa 20M.
                    Za EC tim...

                    Last edited by LosmiSK; 02-01-20, 12:03.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Nije za KK CZv temu ali kada si napisao verujem da znaš, koliki je budžet Virtusa a koliki Armanija (nađoh za Armani 31 milion)?

                      Pretpostavljam da je veći bar duplo nego Zvezdin budžet.
                      Originally posted by mmajstor View Post
                      Znam samo ono sto je napisano u medijima, a to je da je budzet Armanija 31M a Virtusa 20M.
                      Originally posted by LosmiSK View Post
                      Za EC tim...
                      Da se ispravim. U pitanju je 14M (manje cak i od Bajerna). Znaci moja greska je 20M, nego i vise nego duplo manje od Armanija.

                      https://brainbasketball.net/why-virt...e-next-season/

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nije to uopste bila moja insinuacija. Ja mislim da je Radonja ono iskreno rekao vezano za povratak u Zvezdu, dok je tvoja insinuacija bila da je to rekao iz kurtoazije. Nema sta on da se slihta, navijaci ce jedva cekati da on postane trener, sto ce i on prihvatiti cim bude zafalilo dobrih ponuda. A cesto uvek zafali svakome. Tada sigurno nece postavljati uslove koje je postavljao pre nego sto je otisao.
                        Sve ce to Dejo pozlatiti

                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne moze ova... daj neku noviju sliku sa stomacicem i podbrascicem.

                          Comment


                          • Nego, pise da ce igrati i najnoviji kevin panter.... Djedovicu ima kolena da klecaju kada krenemo da ih resetamo

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Za EC tim...

                              I opet će biti ćorak.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kec na KK večeras, jači smo od ovih i sa tri puta manjim budžetom.

                                Jedino slameni može da ih izvuče da odigraju egal meč.

                                Da se aplauzom pozdravi slameni večeras kako i dolikuje, doneo je zlatne "čantrice", a u sportu se samo to ceni i pamti.

                                Comment

                                Working...
                                X