Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Odma` stigne. [emoji3]
    [emoji122][emoji122][emoji122] Ne moraš da se samobanuješ ...izvinjenje bi bilo sasvim ok.

    I da jedno vreme izbegavaš kkcz topik.Može?

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      [emoji122][emoji122][emoji122] Ne moraš da se samobanuješ ...izvinjenje bi bilo sasvim ok.

      I da jedno vreme izbegavaš kkcz topik.Može?

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Moglo bi i malo realnosti na KKCZ topiku, a ne "tim je jeftiniji, ako izgubimo krive su sudije, medjunarodna zajednica....."
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Moglo bi i malo realnosti na KKCZ topiku, a ne "tim je jeftiniji, ako izgubimo krive su sudije, medjunarodna zajednica....."
        Ne djubri temu
        O krivici Arapa, Rusa, CIE, BIE, krivici sudija, drzave pojedinci iz tvog kluba napisali su knjige. Doktorirali su na temu. DRUGI SU KRIVI,,
        Ja Sam pisao da je ovogodisnji tim Zvezde jeftiniji od proslogodisnjeg. Sto to tebe zulja?????
        Govorio Sam o Zvezdi. Sto se nadje prozvan?

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Last edited by Laza Kacanski; 04-11-18, 11:42.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Moglo bi i malo realnosti na KKCZ topiku, a ne "tim je jeftiniji, ako izgubimo krive su sudije, medjunarodna zajednica....."
          A šta tebe briga šta mi pišemo na NAŠEM topiku o NAŠEM timu , bez vređanja drugih?



          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Kronose, ne blamiraj se više i povuci se sam. Ok si lik, duhovit, zabavan, ali previše pristrasan za moderatora. Izbija ta grobarština i zavist iz tebe. Stvarno je sramotno koliko provociraš na našoj temi.

            Comment


            • i vi će te ovo da radite, ali po galantnijem cenovniku...
              Last edited by Wingwalker; 04-11-18, 12:00.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Uz duzno postovanje svakome, nema tog poznavaoca koji moze da pretpostavi kako ce neki tim da izgleda samo na osnovu imena koja igraju u njemu. Uzecu kao primer samo proslu sezonu i tri glavna igraca. Rocesti je bivsi najbolji strelac EL i igrac sa mnogo vecom reputacijom od Reglenda. Feldin je doveden iz PAO-a, a Beron iz nekog Eskişehir Basket-a. Milko Bjelica 10 godina igra EL, a Faye EL nije video u zivotu i doveden je iz tamo nekog Promitheas Patras-a. Trener ove sezone ima vise iskustva od proslogodisnjeg, ali samo kao pomocnik, doduse u vrhunskom sistemu. Ali ni to nije garant uspeha. Tako da ti poznavaoci koji poznaju kosarku (a takvih ima u svakoj kafani u Srbiji) Zvezdin uspeh nisu mogli da predvide pa taman da su Duda Ivkovic i Zeljko Obradovic licno.
                Ne moras biti poznavalac da bi skapirao da je proslogodisnji tim nakaradno sklepan bez ikakve vizije i filozofije. Nije tu bilo procesa jednostavno sve se raspalo i bilo je daj sta das

                Originally posted by kronostime View Post
                Moglo bi i malo realnosti na KKCZ topiku, a ne "tim je jeftiniji, ako izgubimo krive su sudije, medjunarodna zajednica....."
                Pa ajde daj ti dokaze, posto vi znate da braun kosta 12k a trinkijeri je dosao za frtalj kila cvaraka. Koji ti dokaz treba ako pogledas reputaciju igraca, stanje u kojem su i njihove godine?

                Comment


                • Pa ajde daj ti dokaze, posto vi znate da braun kosta 12k
                  Čak je i pp kkp , tzv novinar rekao 18k ...126/7=18k

                  Comment


                  • Nismo mi prošle godine imali loš tim. Mi smo prošle godine imalo katastrofa trenera.

                    Jedina njegova referenca je bila što je sezonu ranije pomeo partizan i džikića u polufinalu lige.
                    Nikada mi neće biti jasno kako je to uspio.

                    Kasnije je Čović bio tvrdoglav i odbijao da ga zamjeni i dobili smo 1 od 3 trofeja.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Uz duzno postovanje svakome, nema tog poznavaoca koji moze da pretpostavi kako ce neki tim da izgleda samo na osnovu imena koja igraju u njemu. Uzecu kao primer samo proslu sezonu i tri glavna igraca. Rocesti je bivsi najbolji strelac EL i igrac sa mnogo vecom reputacijom od Reglenda. Feldin je doveden iz PAO-a, a Beron iz nekog Eskişehir Basket-a. Milko Bjelica 10 godina igra EL, a Faye EL nije video u zivotu i doveden je iz tamo nekog Promitheas Patras-a. Trener ove sezone ima vise iskustva od proslogodisnjeg, ali samo kao pomocnik, doduse u vrhunskom sistemu. Ali ni to nije garant uspeha. Tako da ti poznavaoci koji poznaju kosarku (a takvih ima u svakoj kafani u Srbiji) Zvezdin uspeh nisu mogli da predvide pa taman da su Duda Ivkovic i Zeljko Obradovic licno.
                      Ja znam šta su meni rekli, a svakim danom se svaka reč potvrđuje u praksi. Recimo za prošli tim nisu bili takvi komentari, svi su apostrofirali Ročestija ali nikog više. Čak ni tog Feldina koji je po nekima maneken. Za Alimpijevića ne kažu da je neznalica kao što ovde tvrde, ali kažu da ima druge mane, koje su manje više i isplivale, a tiču se karaktera. Uglavnom su to ljudi koji rade ili su radili u Partizanu, Megi, tako da njihov sud nije navijački obojen, ali kad odatle stignu pohvale to ima neku težinu.

                      Recimo jedan Crnogorac, koji simpatiše Budućnost, a navija baš jako za Partizan, za vreme pripremnih utakmica je tvrdio da će se Cedevićani brzo raspasti, Budućnost neće uspeti da gura na svim frontovima, a kao finaliste ABA je naveo Zvezdu i Partizan. Za Zvezdu je rekao da je druga dimenzija u odnosu na sve protivnike, a to je sve bilo mnogo pre cele ove priče sa Trinkijerijem.

                      Comment




                      • Šta će Trinkijeri u timu Karena Kačanova? Je l to zato što Novak navija za Zvezdu?

                        Comment


                        • @la haine opet za te navijače koje spominješ Zvezda uvijek ima najjači tim i dobrog trenera jer tako sebi prave alibi ;) a ako nekada pobjede onda je to epski.
                          Tako je bilo i kada je Zvezda igrala sa srednjoškolcima ;)

                          Comment


                          • Ovo su neki treneri mlađih kategorija, totalno nisu iz tih alibi priča. Zdravo podbadanje, ali kada se priča ozbiljno, uglavnom sve pohvale idu na tim Zvezde.

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Ja znam šta su meni rekli, a svakim danom se svaka reč potvrđuje u praksi. Recimo za prošli tim nisu bili takvi komentari, svi su apostrofirali Ročestija ali nikog više. Čak ni tog Feldina koji je po nekima maneken. Za Alimpijevića ne kažu da je neznalica kao što ovde tvrde, ali kažu da ima druge mane, koje su manje više i isplivale, a tiču se karaktera. Uglavnom su to ljudi koji rade ili su radili u Partizanu, Megi, tako da njihov sud nije navijački obojen, ali kad odatle stignu pohvale to ima neku težinu.

                              Recimo jedan Crnogorac, koji simpatiše Budućnost, a navija baš jako za Partizan, za vreme pripremnih utakmica je tvrdio da će se Cedevićani brzo raspasti, Budućnost neće uspeti da gura na svim frontovima, a kao finaliste ABA je naveo Zvezdu i Partizan. Za Zvezdu je rekao da je druga dimenzija u odnosu na sve protivnike, a to je sve bilo mnogo pre cele ove priče sa Trinkijerijem.
                              Bas me cudi da Srbenda iz CG vidi kao finaliste dva BG kluba.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Inace dj cooper pao na doping kontroli, do 2020e suspenzija

                                Comment

                                Working...
                                X