Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Losmi, tvoji postovi na ovoj temi su kao moji na KK Cedevita - onako neobavezno, bez upliva emocija, s tim da ja ipak poštujem ono što zagrebački klub radi, to je jedina razlika. [emoji6]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Covek konstantno ima taj stav prema drugima, stalno provocira i pravi se da je najpametniji, a uz to i nije navijac naseg kluba i ima patolosku mrznju prema Covicu.
      Pogresno je ovo mesto za lecenje kompleksa, a mislim da bi moderacija mogla da se pozabavi time koliko on doprinosi diskusiji i cini temu necitljivom.
      Last edited by Guthrie; 28-09-18, 09:21.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Covek konstantno ima taj stav prema drugima, stalno provocira i pravi se da je najpametniji, a uz to i nije navijac naseg kluba i ima patolosku mrznju prema Covicu.
        Pogresno je ovo mesto za lecenje kompleksa, a mislim da bi moderacija mogla da se pozabavi time koliko on doprinosi diskusiji i cini temu necitljivom.
        Ko neka "teglica" ... sa margarinom ... meša se svuda ... ... ali nije zdrav!
        Čovek je uporan da dokaže da ništa ne radi nego podjebava, ima se može se.
        Izdržaću još neki dan ili on ode na ignore ili odoh ja.

        Comment


        • Eto prilike da se vrati Voja kuci.



          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Eto prilike da se vrati Voja kuci.



            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            Jel to Savicev mali? Ako je njegov klijent tesko ce on vise ikad kod Covica.

            Comment


            • Šta igra Voja sada, trojku?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Teska prica.
                Na toj poziciji smo dobro popunjeni

                Comment


                • Nacice njemu Savic klub po meri kao I do sada[emoji23]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Neka nam je svima srecan pocetak nove sezone, da igramo hrkljus u odbrani a u napadu da nastavimo sa ovim % jer se u svatove ne ide bez one stvari.

                    Da od preostala 4 trofeja uzmemo barem 3 ...........

                    Comment


                    • Ovo do sada mirise na jednu jako lepu i uspesnu sezonu.
                      Ali, kao sto Tomic kaze, treba ici iz utakmice u utakmicu i razmisljati na taj nacin. To je pravi put.
                      Napred Zvezdoo!!!

                      Comment


                      • Zelim vam da osvojite Evrokup ove godine,to je najvise sto vam mogu pozeljet (Nije mala stvar)

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Zelim vam da osvojite Evrokup ove godine,to je najvise sto vam mogu pozeljet (Nije mala stvar)
                          Od koga je - dobro je! Šalim se lomax, fala [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Ovo do sada mirise na jednu jako lepu i uspesnu sezonu.
                            Ali, kao sto Tomic kaze, treba ici iz utakmice u utakmicu i razmisljati na taj nacin. To je pravi put.
                            Napred Zvezdoo!!!
                            Posle one proslogodisnje igre ovo sada je naucna fantastika, nebi i zemlja.


                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ako Zvezda osvoji EK, i osvoji ABA, da li finalista ide u EL?

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ako Zvezda osvoji EK, i osvoji ABA, da li finalista ide u EL?
                                Bas sam to htio da pitam

                                Comment

                                Working...
                                X