Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno kad se Nenadić vrati igraće na poziciji kombo pleja. Nije proverena informacija, uzmite sa rezervom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Videcemo sta ce biti kada se Davidovac i Nenadic vrate.
      Inace, Nenadicu naprslo rebro(ne verujem jbt...), a Uskokovic mora na operaciju.
      Kakvu operaciju? To je nešto ozbiljno?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Navodno kad se Nenadić vrati igraće na poziciji kombo pleja. Nije proverena informacija, uzmite sa rezervom.
        Tako je.
        Info je da ce biti proban na jedinici, kao i da ce Radanov uglavnom biti dvojka, uz ispomoc na poziciji 1, kao i Davidovac.

        Comment


        • Originally posted by blek hils View Post
          Kakvu operaciju? To je nešto ozbiljno?
          Obnovio povredu koju je imao, i morace na operaciju.
          Meniskus je u pitanju ja mislim.
          Bas steta. Nadam se da ce se brzo vratiti na teren.

          Comment


          • Simanić u Novostima kazuje da je svestan svoje "nezainteresovanosti" u prošlosti, i da je ovog leta pun samopouzdanja, te će dati sve od sebe da se nametne kouču, kao i da će raditi na kilaži..

            Comment


            • 100:63

              Znam da je rezultat nebitan u pripremnim al ne mogu a da ne primjetim dobru podjelu minutaze i pri tome dobru raspucanost u ovom dijelu priprema kad su ruke malo teze i krute. Jos nesto, ekipe protiv kojih smo igrali nisu na nekom zavidnom nivou kvaliteta ali odbrana svakako djeluje ok, jer se vjrv svodi na cuvanje 1vs1
              Last edited by Victor BG; 02-09-18, 17:56.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Simanić u Novostima kazuje da je svestan svoje "nezainteresovanosti" u prošlosti, i da je ovog leta pun samopouzdanja, te će dati sve od sebe da se nametne kouču, kao i da će raditi na kilaži..
                Tačno ...ima i poverenje Tomića .Na obe je bio starter .Danas 10 p
                Last edited by Samo Zvezda; 02-09-18, 19:16.

                Comment


                • Nisam bio , poslao mi drugar

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Nisam bio , poslao mi drugar

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Ako ti je poslao drugar, okreni (zarotiraj) sliku da ne moram da krivim vrat...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Evo

                      kk.jpg

                      E jbg , krivi vrat šta da ti radim .Sačuvaj pa rotiraj
                      Last edited by Samo Zvezda; 02-09-18, 18:15.

                      Comment


                      • na ovakvim utakmicama statistika nije ni potrebna .....niti se iz nje vidi nesto specijalno .....

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Navodno kad se Nenadić vrati igraće na poziciji kombo pleja. Nije proverena informacija, uzmite sa rezervom.
                          Tako je.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ne postoji način da se pokriju dva miđeta na istoj poziciji, od toga jedan sa pivskim stomakom.
                            Naravno da ne postoji nacin, al' je ljudima valjda lakse da ispale frazu o timskoj odbrani i voljnom momentu koji ce sve to da srede... Ne postoji iole ozbiljna ekipa koja na poziciji pleja ima dvojicu igraca koji su bez patika ispod 180cm (a ovaj drugi je i u patikama ispod 180cm). Takodje, Baron je prilicno skracen za dvojku.

                            Pre odredjenog vremena sam citao clanak u kome su navedeni podaci po kojima se iz godine u godinu smanjuje razlika u visini izmedju plejmejkera i centara - plejmejkeri su sve visi, a centri su nesto nizi nego ranije, jer je prioritet da budu brzi i pokretljivi. To je nesto sto je pre desetak godina pominjao Duda Ivkovic kao buducnost kosarke - petorke u kojima ce igraci biti priblizne visine, pre svega zbog mogucnosti preuzimanja u odbrani. Upravo su preuzimanja najbolji nacin da se ponisti ono sto je danas osnova napada ogromne vecine ekipa - pick and roll, te da se nateraju na veliki broj individualnih resenja iz izolacija. Ovo posebno moze da dodje do izrazaja u Evropi, gde je sve manje klasnih individualaca, koji ce iz igre 1 na 1 konstantno praviti prednost i kreirati kvalitetne suteve za sebe i saigrace.

                            Mi smo pak resili da dovedemo nikad nize startere na jedinici i dvojci, da zadrzimo patuljastog tatinog sina na backup pleju, a onda i da dovedemo slabo pokretne centre od 214cm i 216cm. Zirbes je nesto nizi, ali ni on nije igrac sposoban da preuzima i brani perimetar. Uz to, dvojici od trojice centara je zastita obruca najveca mana, dok onaj preostali moze povremeno da zasmeta i oteza sut, ali ni on nema urodjene instinkte, a reakcije su mu spore.

                            Ako se nesto moze navesti kao kvalitet Dejana Radonjica, onda je to upravo sposobnost da postavi i uigra fantasticnu odbranu. Sto on nije dovodio igrace ispod 190cm, ako je sve u voljnom momentu i timskoj odbrani? Sto nije igrao elitnu odbranu sa Rebicem, Raskom Katicem, Tadijom Dragicevicem i sl. nego su mu za istu bili potrebni Jovic, Dzenkins, Dangubic, Kuzmic, Lazic?

                            Ovaj tim jednostavno nije selektiran za kvalitetnu odbranu. Imam utisak da su ocekivanja da Tomic napravi neku magiju, jer je eto godinama bio u Oliju, ali realnost je da u ovom timu prosto nema dovoljno materijala. Napadacki tu ima interesantnih opcija i na spoljnim i na unutrasnjim pozicijama, suta ne bi smelo da fali, verovatno ce biti efikasnih utakmica kada nas krenu trojke, ali defanzivno smo visestruko limitirani i to nas u utakmicama za trofeje moze skupo kostati. Uostalom, sve sto sam naveo se moglo reci i za proslosezonski tim, tako da ne vidim da smo izvukli bilo kakve pouke sto se tice selekcije. A da, ovi igraci su karakterno bolji od onih iz prosle sezone...

                            Comment


                            • Svaka ko u Njegoša.

                              Samo da izdvojim.

                              Originally posted by Nas View Post
                              Ovaj tim jednostavno nije selektiran za kvalitetnu odbranu. Imam utisak da su ocekivanja da Tomic napravi neku magiju, jer je eto godinama bio u Oliju, ali realnost je da u ovom timu prosto nema dovoljno materijala. Napadacki tu ima interesantnih opcija i na spoljnim i na unutrasnjim pozicijama, suta ne bi smelo da fali, verovatno ce biti efikasnih utakmica kada nas krenu trojke, ali defanzivno smo visestruko limitirani i to nas u utakmicama za trofeje moze skupo kostati. Uostalom, sve sto sam naveo se moglo reci i za proslosezonski tim, tako da ne vidim da smo izvukli bilo kakve pouke sto se tice selekcije. A da, ovi igraci su karakterno bolji od onih iz prosle sezone...
                              Dakle, ovaj tim NIJE SELEKTIRAN ZA KVALITETNU ODBRANU.

                              i - NISMO IZVUKLI NIKAKVE POUKE IZ PROŠLOGODIŠNJEG KATAKLIZMIČNOG IZBORA ROSTERA.

                              To je ono što zaista boli. Jer pametan uči i na tuđim greškama, dok glup ne ume da nauči ni na svojim.

                              U klubu očito nisu shvatili da smo sami najveći krivci za prošlosezonski debakl, sujeta i dalje caruje, ispoljava se čak i u ovom segmentu.

                              "Hajde da ponovimo sve isto, ovog puta će se završiti drugačije."

                              E bogami neće. Završiće se identično kao i prvoga puta, jer se od govana pita ne pravi, a kad se jebu dve žirafe od toga neće lav da ispadne ma koliko neko to želeo.


                              A što se priče o drugom pleju i Sinka na tatka tiče, onog trena kad je potpisan Regland bilo je jasno da drugi plej mora biti prototip Admirala. No umesto toga dobili smo karikaturu. Stoga ćemo i karikaturno da prođemo. Ko u vicevima.
                              Last edited by Laki21; 02-09-18, 23:18.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • I tako pričaš već četvrtu-petu godinu u nazad, pričaš o učenju na sopstvenim greškama, a stalno iste ponavljaš.

                                Comment

                                Working...
                                X