Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Užasna utakmica, ne zna se ko je bio gori. Tomić vs Trinkijeri cripple fight epskih razmera.

    Drago mi je jedino zbog ona dva klimoglavca kojima se osmeh zaledio na kraju.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Jbg, ispade dovoljan jedan dobar Ragland i odličan Startos da se dobije Parizan...
      Nisam ih gledao od odlaska Čanka ceo meč, sve nešto po par minuta kad naletim, ali ovo što igraju je smešno. Još su slabiji nego što sam mislio.
      Trinkijeri se pogubio u drugom poluvremenu, nije imao nikakav odgovor na pozicionu igru Zvezde celih 20 minuta. Tomić ga je rutinirao.
      Kod nas zabrinjava ova ultra kratka rotacija od 6 ipo igrača.
      Česitke za pobedu, zasluženo.

      Comment


      • Vrlo bitna i vazna pobjeda za nas. Iako bi svejedno ostali prvi, derbi se uvijek mora ici na pobjedu i to smo odradili. Znali smo nekada i pored 5x jaceg rostera da izgubimo samo zbog "lako cemo" sindroma. Veceras je glava bila u utakmici, dalo se koliko se moglo u ovom trenutku i to je dovoljno za 9:0. Tomic fino spremio uakmicu, odradjeno bez mnogo trzavica u drugom poluvremenu. Fali jedan PG ko `ljeb a bice valjda od januara, ako ne bude...

        Comment


        • Bitna pobeda zbog mira u kuci posebno posle poraza u EC, ali dosta otvorenih pitanja ostaje. FC par minuta u igri posle klupiran sto znaci da je i Tomicu jasno da leba od njega nema, ali isto tako zamene za Reglanda nema. Tomic i Nenadic ocigledno na totalno razlicitim talasnim duzinama. Klupiranje DObrica nejasno posebno sto je on igrac koji se uvek dobro snalazio u ovakvim utakmicama .... Isto nejasno zasto nije uprostena igra i vise forsiran niski post posebno kad smo presli u prednost nego se islo na to da Stratos resava ... Ako se ne dovede minimum plej tesko da ima mnogo optimizma za plejof .... I dalje se nosim mislju sa pocetka sezone da je vrlo moguce ovaj tim projektovan vise za osvajanje domacice nego za osvajanje ABA, s obzirom na ulaganja u PG koja mi ne mozemo da ispratimo

          Comment


          • Utisci sa meca:

            1. Ne znam kako su se dogovarali oko boje dresova? Da li je tu bilo: "Dobar dan, sportski prijatelji, mi igramo u svetloj garnituri.", "Primljeno ka znanju, koristicemo svetlu opremu."?

            2. Covic na terenu je sprdnja u iole ozbiljnijem mecu. Nije odigrao ni sekund u IIp, mora tako ako hocemo da dobijemo iole ozbiljnu ekipu.

            3. Keselj? Really? Really???

            4. Partizan poceo sa 5 trojki, razlika na poluvremenu apsolutno nerealna.

            5. Koliko Tomic nema osecaja da pronadje igraca, 5 domacih opcija (Nenadic, Davidovac, Radanov, Simanic, Dobric) mu danas nisu nista igrali, bukvalno je samo strance koristio u IIp.

            6. Ragland, Perper i Baron okrenuli u IIp lagano, uz solidnu podrsku Fayea i Zirbesa.

            7. Sudjenje, tek toliko da se los domacin odrzi u mecu.

            8. Naravno, Partizan se raspao u IIp, Jankovic i Gagic ne ulaze, a Zagorac i Paige bacaju cigle.

            9. Nista ovo ne valja, sve zavisi od prve petorke. Pod hitno da se nadje nacin da petorka domacih igraca krene nesto da doprinosi.

            10. Laza kome se nije igralo u Ip sa onakvom petorkom.

            11. Odmrzavanje Keselja za ovaj mec.

            12. Da li je ijedna ekipa menjala garnituru na poluvremenu?

            Sad po tu pobedu protiv Brese, u ABA je prvo mesto 99% obezbedjeno, zato moze malo fokus da se pomeri ka EC u tom januaru i februaru.
            Last edited by blond; 24-11-18, 19:16.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Cestitke, komsije.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Filip igra motivisanije pod pritiskom. Osećam da će biti naš X factor u derbiju.
                Slobodno me pitajte za procenu. Retko kad grešim. [emoji851]

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Slobodno me pitajte za procenu. Retko kad grešim. [emoji851]
                  Jel pada sneg sutra?

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Jel pada sneg sutra?
                    Bolje da si pitao za kombinaciju brojeva loto-a, ali ajde.

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Bolje da si pitao za kombinaciju brojeva loto-a, ali ajde.
                      Dobro ajde, reci kombinu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Slobodno me pitajte za procenu. Retko kad grešim. [emoji851]
                        I bio je naš X faktor. Trener mu je konačno našao odgovarajuću ulogu.

                        Comment


                        • Ali moram da pomenem uzasno vodjenje utakmice od strane protivnickog trenera. Zasto je zaboga klupirao Jankovica posle onih trojki?

                          Comment


                          • Prvo poluvreme katastrofalno. Pre svega odbrana pickpop igre partizana. Tako smo primili 5 trojki visokih igraca Partizana.
                            Ulaskom Covica raspali smo se u napadu. Civek je rak rana ovog tima. Bukvalno
                            nismo postigli kos osim Cirbesovih 2+1. Mec smo dobili zakucavsi Covica za klupu.
                            Drugo poluvreme daleko bolje. Probijali smo blokove, malo iskakli na piku gradili kos. U napadu usporili ritam, bazirali igru na piku, ekstra pasu na stranu i rutinski dobili.
                            Poslednja dva minut i ovo sramotno ponasanje Barona je za zestoku kritiku.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Užasna utakmica, ne zna se ko je bio gori. Tomić vs Trinkijeri cripple fight epskih razmera.

                              Drago mi je jedino zbog ona dva klimoglavca kojima se osmeh zaledio na kraju.
                              Koja dva klimoglavca i ako ima neko snimak da pogledam jbg moralo se na slavu...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Prvo poluvreme katastrofalno. Pre svega odbrana pickpop igre partizana. Tako smo primili 5 trojki visokih igraca Partizana.
                                Ulaskom Covica raspali smo se u napadu. Civek je rak rana ovog tima. Bukvalno
                                nismo postigli kos osim Cirbesovih 2+1. Mec smo dobili zakucavsi Covica za klupu.
                                Drugo poluvreme daleko bolje. Probijali smo blokove, malo iskakli na piku gradili kos. U napadu usporili ritam, bazirali igru na piku, ekstra pasu na stranu i rutinski dobili.
                                Poslednja dva minut i ovo sramotno ponasanje Barona je za zestoku kritiku.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Kakvo sramotno ponašanje Barona?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X