Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Sarac ti kad ovaj trener potpise ides u NBA I bices generalni menadzer.
    Tako si rekao pre 20dana. [emoji23]

    Joj Lazo podseti me sta sam napisao, ne znam ni sta sam pre sat vremena jeo a ne sta sam napisao tada, mada da ne zaboravimo davno poznatu krilaticu "prelazni rok je ziva stvar" pa mozda i nadjem opravdanje u nesto sto kazes da sam napisao.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pa recimo da je tako i sada ti kao moderator imas pravo da seces i banujes svakoga ko napise nesto van onoga sto vecina ili manjina misli. I nikome od forumasa nije dozvoljeno da pise ovako kao sto ti se sprdas sa ovim postom jer ti se moze.

      Ne postoji mediji koji se ne prati u danasnje vreme, na twiteru se citiraju upisi odavde kao i na drugim mestima, zar stvarno mislis da ce bilo ko ko zna sa kim se pregovara vec danima da je neko lud da to objavi unapred na bilo kom otvorenom forumu pre kluba tj pre potpisivanja.I da vrlo lako mogu da propadnu pregovori sa bilo koje strane ako se objavi. Sto meni to treba u zivotu jer nisam neko ko se krije iza virtuelnog imena.

      I sta je sramota u tome da ti neko mocniji otme trenera, zar KKCZ nema pravo da razgovara sa svakim trenerom ili igracem da vidimo kakvi su im planovi i da vidimo imamo li prostora ili ne. Ali ja naravno nikada javno neceu napisati ime bilo kog trenera ili igraca sa kojim se vodi razgovori niti sam to ikada radio. Ti svakako imas pravo da me odavde izbacis trajno ili na odredjeno vreme ako bilo cim trujem ovaj prostor time sto ne objavljujem imena.
      Sapni meni, ja cu da napisem.
      Vise puta su unapred izlazila imena na forumima, pa nisu propali pregovori.Poslednji primer je Omic.

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Sapni meni, ja cu da napisem.
        Vise puta su unapred izlazila imena na forumima, pa nisu propali pregovori.Poslednji primer je Omic.
        Nisu propali ali se mnogi nisu ni ostvarili pa onda krene drvlje i kamenje kako eto imali smo Grangera na dlanu ali ga nismo potpisali a forumi su uveliko njega doveli jer nam se "uklapa". To sto mu je cena samo 1 milion nije bitno vazno da se pise da je on trebao doci i pljuc na klub sto ga nisu doveli. ITD ITD

        Comment


        • Od Tomica bas ne znamo sta da ocekujemo. Jos jedan pocetnik.... moze ispasti kao sa Alimpijevicem, mada i ne mora. Njegova energija i izraz lica mi se ne dopadaju.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ja kaem Tomic trener.
            Jel ovaj ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Jel ovaj ...
              Gospodin Tomite

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Tomić bi bio preveliki rizik, verujem da se neće praviti dva puta ista greška.
                Ne znam da li bi Tomić bio dobro rješenje, ali mislim da je po iskustvu (igračkom i trenerskom) jedno pet galaksija ispred Alimpija.

                Comment


                • Znatno je i stariji, meni je čudno da je već 10 godina pomoćni trener.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by quentin View Post
                    Ne znam da li bi Tomić bio dobro rješenje, ali mislim da je po iskustvu (igračkom i trenerskom) jedno pet galaksija ispred Alimpija.
                    Svi ovi koji upoređuju Alimpijevića i Tomića, moraju uzeti u obzir vreme provedeno Tomića u jednom vrlo ozbiljnom sistemu, da u formulu kao pokazatelj uzmu jednog Itudisa koji je prvo godinama bio asistent Obradoviću...Zaista je neumesno porediti nekog ko je pokušao da preskoči ne razred već je želeo iz vrtića na magisterij i Tomića.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Alimpijevic nije trener.

                      Comment


                      • Rick Carlisle disagree.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne, bio je više puta trener kola u EL jer je izvukao najduži štapić... Kako vas nije blam da pišete ovakve gluposti?

                          Comment


                          • Ne mogu se porediti Tomic i Haralampije.
                            Tomic ako izuzmemo ovolike godine asistiranja prvom treneru u sistemu kakav je Oly, iza sebe ima gotovo 15 sezona profi kosarke, vecina u istoimenom klubu.
                            Alimpije je igrao basket na fizickom, mozda.

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Ne, bio je više puta trener kola u EL jer je izvukao najduži štapić... Kako vas nije blam da pišete ovakve gluposti?
                              Nije na nivou forumaških stručnjaka, mada, do tog nivoa još niko nije dobacio
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Sve u svemu, da bih dao malo vremena svima vama koji branite Alimpijevića pa da prodiskutujemo za 5 godina na ovu temu.
                                Što se tiče 3 puta trener kola u EL je neko zvanično ili nezvanično takmičenje i ko je davao te titule "trener kola"?
                                No da budem jasan u svojim konstatacijama sa jednim citatom i rezmeom:

                                Sve jednu pobedu u EL iz prošle sezone i sve te njegove "titule trenera kola" bih dao za 3 pobede u finalu ABA lige.

                                " ko igra za raju i zanemaruje taktiku
                                Završit će karijeru u nižerazrednom "Vratniku" "
                                A vi i dalje trubite.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X