Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Najjace je danas kad Rajko kaze da prosli trener nije imao ni odbranu ni napad, a Covic nevera.
    To samo pokazuje koliko nepismenih i neukih ljudi radi posao kao novinari. Ali, ne odudara to ništa od ostatka društva.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Šta čovek da odgovori kad je juče došao u klub ... drugi je problem što kod nas više nema sportskih novinara, Rajko i ekipa
      svrate na pićence, i to je to.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Najjace je danas kad Rajko kaze da prosli trener nije imao ni odbranu ni napad, a Covic nevera.
        Po tvom postu deluje mi da se slažeš sa Rajkom, da je Rajko izdominirao Čokija koji je toliko izgoreo da je počeo o politici da priča, kao kroz foru Kosovo I Metohija, kao nikako podela, veznik "I" između, pa ga pita da li se slaže ? Ovaj čovek odgovori "NE razumem"

        Comment


        • Dakle krecemo, kao sto sam i ocekivao nista necemo saznati posebno danas, ali vazno je da se krene sa radom. Tomic u svom Beogradu, zeljan dokazivanja i rada, ocekujem da pogodi sa koledz igracima i da zadrzimo Dangu koji je odbio Buducnost.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Dakle krecemo, kao sto sam i ocekivao nista necemo saznati posebno danas, ali vazno je da se krene sa radom. Tomic u svom Beogradu, zeljan dokazivanja i rada, ocekujem da pogodi sa koledz igracima i da zadrzimo Dangu koji je odbio Buducnost.
            Da je Buducnost pripitala za Dangu - ovaj bi odma` zapevao "Polece soko".
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Da je Buducnost pripitala za Dangu - ovaj bi odma` zapevao "Polece soko".
              Sumnjam... a rumori su da je pokušano sa njim ali ne i uspelo...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1853619
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Imam neki dobar vibe za sl sezonu. Msm da se ide na sve ili nista fazon.
                  Za sad je na dobrom putu

                  Comment


                  • Danga da ostane i izdominira ove god u EC

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Danga da ostane i izdominira ove god u EC
                      To bi bio best case scenario. Bolje njemu dati kintu nego nekoj mački u džaku.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        To bi bio best case scenario. Bolje njemu dati kintu nego nekoj mački u džaku.
                        Koliko ti cenis da Danguba vredi i koliko bi mi ti ponudio, a sta mislis koliko on trazi tj da lw je uopste i zeleo da razgovora o produzetku saradnje sa nama.

                        O zdravstvenom stanju to vec nije za javnu debatu.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Da je Buducnost pripitala za Dangu - ovaj bi odma` zapevao "Polece soko".
                          Postoje ljudi kojima nije sve u zivotu mereno kontejnerom banana...

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Koliko ti cenis da Danguba vredi i koliko bi mi ti ponudio, a sta mislis koliko on trazi tj da lw je uopste i zeleo da razgovora o produzetku saradnje sa nama.

                            O zdravstvenom stanju to vec nije za javnu debatu.
                            Što spominješ zdravstveno stanje ako nije za javnu debatu? Zato da bi lakše odustali od njega? Ako ima zdravstvene probleme onda ga niko neće ni kupiti, nije niko veverica.
                            Ponudio bih mu 250k, a pristao i na 300k.
                            Ugovor na godinu dana taman dok Dobrić dodatno ne stekne samopouzdanje u ovoj sezoni i popravi odbranu da u sledećoj preuzme njegovu ulogu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Što spominješ zdravstveno stanje ako nije za javnu debatu? Zato da bi lakše odustali od njega? Ako ima zdravstvene probleme onda ga niko neće ni kupiti, nije niko veverica.
                              Ponudio bih mu 250k, a pristao i na 300k.
                              Ugovor na godinu dana taman dok Dobrić dodatno ne stekne samopouzdanje u ovoj sezoni i popravi odbranu da u sledećoj preuzme njegovu ulogu.
                              MIslim na koleno zbog vise suprotnih dijagnoza i kako da se resi.

                              300 k niko nece imati ove godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                MIslim na koleno zbog vise suprotnih dijagnoza i kako da se resi.

                                300 k niko nece imati ove godine.
                                Il je Feldin pred transferom ili si se zajebao

                                Comment

                                Working...
                                X