Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Znam da su svi nervozni ali trener se zna, ali se cekaju i odredjene stvari da bi se zaokruzila cela prica. Ne znam samo zasto ja moram da tumacim nesto sto se vec pojavilo u stampi.
    Zbog nas koji ne čitamo štampu.
    Ozbiljno, ako se negdje pojavilo ko je trener, i ako je po tebi to tačno, ne znam šta te košta da ponoviš, ili bilo koga drugoga ko je upućen.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ajmo malo domaci,

      kada su potpisali Djenka, Kuzmic, Milko, Nate i Dion

      Kada su potpisali one sezone sofo, mekel i thompson, pa onda dopune sa ekipom QM, Marcus, Vasa, SImon, Kinsey,Stimac......

      ajmo prvu sezonu Marcusa kada je objavljeno za njega u avgustu, pa onda kada Jovic, Kalinic,.....

      Ajmo i proslu sezonu DA je postao trener valjda 19 jula, i tek onda su poceli dolaziti igraci.

      Znam da su svi nervozni ali trener se zna, ali se cekaju i odredjene stvari da bi se zaokruzila cela prica. Ne znam samo zasto ja moram da tumacim nesto sto se vec pojavilo u stampi.

      # ne znam ko je pitao, da NC je postao predsednik uo Sd ali to ne znaci da ostaje i dalje predsednik KKCZ.
      Covic ostaje.predsednik.a nadam se da Tomic postaje trener.

      Comment


      • Originally posted by quentin View Post
        Zbog nas koji ne čitamo štampu.
        Ozbiljno, ako se negdje pojavilo ko je trener, i ako je po tebi to tačno, ne znam šta te košta da ponoviš, ili bilo koga drugoga ko je upućen.
        Pa ti nisi upoznat da postoje zli jezici i podrivaci koji ce da uniste sve ako objavi.

        Recimi zamisli on kaze da nam je novi trener Trinkijeri, a posle neki Toronto nas opljacka sa bezobraznom ponudom [emoji55][emoji23][emoji23]

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Pa ti nisi upoznat da postoje zli jezici i podrivaci koji ce da uniste sve ako objavi.

          Recimi zamisli on kaze da nam je novi trener Trinkijeri, a posle neki Toronto nas opljacka sa bezobraznom ponudom [emoji55][emoji23][emoji23]

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Pa recimo da je tako i sada ti kao moderator imas pravo da seces i banujes svakoga ko napise nesto van onoga sto vecina ili manjina misli. I nikome od forumasa nije dozvoljeno da pise ovako kao sto ti se sprdas sa ovim postom jer ti se moze.

          Ne postoji mediji koji se ne prati u danasnje vreme, na twiteru se citiraju upisi odavde kao i na drugim mestima, zar stvarno mislis da ce bilo ko ko zna sa kim se pregovara vec danima da je neko lud da to objavi unapred na bilo kom otvorenom forumu pre kluba tj pre potpisivanja.I da vrlo lako mogu da propadnu pregovori sa bilo koje strane ako se objavi. Sto meni to treba u zivotu jer nisam neko ko se krije iza virtuelnog imena.

          I sta je sramota u tome da ti neko mocniji otme trenera, zar KKCZ nema pravo da razgovara sa svakim trenerom ili igracem da vidimo kakvi su im planovi i da vidimo imamo li prostora ili ne. Ali ja naravno nikada javno neceu napisati ime bilo kog trenera ili igraca sa kojim se vodi razgovori niti sam to ikada radio. Ti svakako imas pravo da me odavde izbacis trajno ili na odredjeno vreme ako bilo cim trujem ovaj prostor time sto ne objavljujem imena.

          Comment


          • Ja kaem Tomic trener.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ko moze neka udje u proslu sezonu i neka izlista kada je ko odlazio/dolazio i u kojem mesecu.

              Prvo ide oprastanja od igraca i sve najlepse u nastavku karijere bla bla , trener, pa na osnovu trenerovog plana pravi se selekcija na postojeci kadar. Ja stvarno ne znam da li neko i dalje misli da ce KKCZ da ceka pocetak oktobra da formira tim.
              Kao da je ikada u jednom danu izdeklomavan tim u jednom danu i trener.
              To hoces da nam prodas da je haralampije odlucivao o pojacanjima?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Pa recimo da je tako i sada ti kao moderator imas pravo da seces i banujes svakoga ko napise nesto van onoga sto vecina ili manjina misli. I nikome od forumasa nije dozvoljeno da pise ovako kao sto ti se sprdas sa ovim postom jer ti se moze.

                Ne postoji mediji koji se ne prati u danasnje vreme, na twiteru se citiraju upisi odavde kao i na drugim mestima, zar stvarno mislis da ce bilo ko ko zna sa kim se pregovara vec danima da je neko lud da to objavi unapred na bilo kom otvorenom forumu pre kluba tj pre potpisivanja.I da vrlo lako mogu da propadnu pregovori sa bilo koje strane ako se objavi. Sto meni to treba u zivotu jer nisam neko ko se krije iza virtuelnog imena.

                I sta je sramota u tome da ti neko mocniji otme trenera, zar KKCZ nema pravo da razgovara sa svakim trenerom ili igracem da vidimo kakvi su im planovi i da vidimo imamo li prostora ili ne. Ali ja naravno nikada javno neceu napisati ime bilo kog trenera ili igraca sa kojim se vodi razgovori niti sam to ikada radio. Ti svakako imas pravo da me odavde izbacis trajno ili na odredjeno vreme ako bilo cim trujem ovaj prostor time sto ne objavljujem imena.
                Sarac ja banujem iskljucivo za vredjanje i svadju i sl. To sto si se osetio prozvanim, ne mogu ti pomoci. Stvari su jako proste.

                - Trener se zna = Potpisao, nas je i ne moze ga niko uzeti.
                - Trener se ne zna = sve ostalo.

                Dakle ne prodaj demagogiju. Kazi lepo u pregovorima smo itd. Ako si rekao da se trener zna, onda se podrazumrva da je nas i potpisan, i nema razloga da se ne objavi.

                A to, ko sta prati i sta pusta od glasina nikada ne bi bio problem da nismo klub koji lovi u mutnom, kasni s parama i sl. Ako si ti stabilan i bije te dobar glas, nece niko da ti otme nesto ispred nosa.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Sarac ja banujem iskljucivo za vredjanje i svadju i sl. To sto si se osetio prozvanim, ne mogu ti pomoci. Stvari su jako proste.

                  - Trener se zna = Potpisao, nas je i ne moze ga niko uzeti.
                  - Trener se ne zna = sve ostalo.

                  Dakle ne prodaj demagogiju. Kazi lepo u pregovorima smo itd. Ako si rekao da se trener zna, onda se podrazumrva da je nas i potpisan, i nema razloga da se ne objavi.

                  A to, ko sta prati i sta pusta od glasina nikada ne bi bio problem da nismo klub koji lovi u mutnom, kasni s parama i sl. Ako si ti stabilan i bije te dobar glas, nece niko da ti otme nesto ispred nosa.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Dok ne potpise za nas nije nas prosto i jednostavno. Dok ne potpise svaka informacija bilo losa ili dobra koja izadje u javnost moze da utice na zavrsetak tih razgovora, jer mozda je taj trener na oku i nekom drugom klubu pa ce uci isto u pregovore i ponuditi bolje uslove.

                  Cuj lovi u mutnom, da kasni sa parama, ajde da ugasimo klub zato sto kasni sa platama, pa moze da bude i u dan sa platama ali ne i sa igracima koji imaju preko 100 k godisnje ugovore ili smatras da je 250.000 eur mesecno obaveza za plate jako lako obezbediti u Srbiji.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja kaem Tomic trener.
                    Kaes ili `nas?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Kaes ili `nas?
                      Kaem[emoji848]
                      Sasvim dobar izbor za nas u datim okolnostima.
                      Last edited by Laza Kacanski; 09-07-18, 16:01.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        To hoces da nam prodas da je haralampije odlucivao o pojacanjima?
                        Dokle vise da se vracamo na staro ko je i kako dovodio igrace, nije one way street da samo jedna osoba odlucuje, ako nije se DA pitao onda se nije pitao ni niko pre njega niti ce se iko pitati posle DA .

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Dok ne potpise za nas nije nas prosto i jednostavno. Dok ne potpise svaka informacija bilo losa ili dobra koja izadje u javnost moze da utice na zavrsetak tih razgovora, jer mozda je taj trener na oku i nekom drugom klubu pa ce uci isto u pregovore i ponuditi bolje uslove.

                          Cuj lovi u mutnom, da kasni sa parama, ajde da ugasimo klub zato sto kasni sa platama, pa moze da bude i u dan sa platama ali ne i sa igracima koji imaju preko 100 k godisnje ugovore ili smatras da je 250.000 eur mesecno obaveza za plate jako lako obezbediti u Srbiji.
                          Pa jasno je. Sto onda kazes da se trener zna? Ja samo trazim da ne siris polu informacije i sl. Lepo sam rekao, da si napisao da traju pregovori, sve bi biko OK.

                          Ovako dajes sliku da se sve zna, a realno nema nista opipljivo.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Pa jasno je. Sto onda kazes da se trener zna? Ja samo trazim da ne siris polu informacije i sl. Lepo sam rekao, da si napisao da traju pregovori, sve bi biko OK.

                            Ovako dajes sliku da se sve zna, a realno nema nista opipljivo.

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Zato sto sam napisao pre mnogo vremena da su dva trenera bili u igri, i da su trajali razgovori, glupo je da se spominje bilo koje ime. Najnovija info da je skoro sigurno da je odluceno za jednog od ta dva trenera i da mozemo uskoro ocekivati i zvanican info oko toga. To sto svaki forumas moze ovde da iznese svoje licne zelje ili svoje informacije sa kim smo u pregovorima ostaje na njima, ja nemam tu potrebu da iznosim imena bas iz onih razloga koje sam napisao u prethodnom postu.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Zato sto sam napisao pre mnogo vremena da su dva trenera bili u igri, i da su trajali razgovori, glupo je da se spominje bilo koje ime. Najnovija info da je skoro sigurno da je odluceno za jednog od ta dva trenera i da mozemo uskoro ocekivati i zvanican info oko toga. To sto svaki forumas moze ovde da iznese svoje licne zelje ili svoje informacije sa kim smo u pregovorima ostaje na njima, ja nemam tu potrebu da iznosim imena bas iz onih razloga koje sam napisao u prethodnom postu.
                              Sarac ti kad ovaj trener potpise ides u NBA I bices generalni menadzer.
                              Tako si rekao pre 20dana. [emoji23]

                              Comment


                              • Tomić bi bio preveliki rizik, verujem da se neće praviti dva puta ista greška.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X