Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomić ima prostora da bude dobar trener, ali... Prvo, veoma je sujetan i ima neki nadrkan stav prema drugima. Drugo, klasičan je primer poltrona, koji radi ono što mu gazda kaže. Treće, nije glup da ukloni Filipa iz tima, već ne sme, jer će izgubiti posao. Četvrto, kada ti je već taj Filip tu u 12, jer tako mora, ne forsiraj ga u važnim mečevima i prelomnim trenucima. Čovek hoće, ali ne može! Kratak je, debeo, nema fizikalije, a očigledno ga i boli kurac da se iscima u odbrani. Sve što važi za Filipa, važi i za Odža, ja više ne mogu da gledam kako mu nespretno lopta ispada iz ruku i kako ne može da zagradi igrača, a da ne napravi faul. Čovek je hodajuća nespretnoća. Nama hitno treba Kuzmić, u kakvom god da je fizičkom stanju, korisniji je od ovog balvana. Nerviraće nas i on u početku, jer dugo nije igrao takmičarsku košarku, plus je pitanje koliko je psihički spreman, posle svega lošeg što mu se izdešavalo. Ali opet, Kuzmu znamo i znamo da može, Filip nikada neće moći i to je to. JA bih Borišu vratio u 12, na petici da se menjaju Mo i Gist, pa šta bude. Gore od ovoga ne može.

    Comment


    • Ja sve pokusavam da posmatram racionalno i logicki ali sam posle jucerasnje utakmice ostao dugo vremena sa zbunjenim izrazom lica. Jednostavno ma kako pokusavao da logicno zakljucim nesto nisam uspevao.

      Nije logicno da Jovanovica koji je bio najbolji na terenu u obe ekipe ti jednostavno zakucas na klupu(u stilu "sto si se to rastrcao"). Decko je imao indeks 19 za 9 minuta u igri. Jednostavno nije logicno da poslednjih 5 minuta igras sa Filipom koji ima -16 i koji je upropastio sve sto je pipnuo a da ti Lorenco sedi na klupi. Nije logicno da Stratos sedi na klupi a ti gubis utakmicu na jednu loptu, a on je bar sposoban da pogodi na razlicite nacine(plus sto ga je taman krenuo sut, na pocetku je dosta masio). Nije logicno da igras sa Lazicem a moras da juris protivnika. Ako ti vec treba odbrana onda Covic i Lazic istovremeno u timu nemaju nikakvog smisla.

      Kada probas da analiziras utakmicu jedini logican zakljucak je da je Tomic namerno hteo da izgubi utakmicu. A tek to nije logicno.

      Svaki igrac koji bi bar malo nesto pokazao bi automatski isao na klupu i vise ne bi ulazio u igru.

      Juce su nasa 3 najbolja igraca bila Jovanovic, Lorenco i Stratos. Ni jedan od najboljih igraca mu nije igrao poslednjih 5 min. Ja to jos nisam video.

      Comment


      • Trenutno se desava sapunica u Bgu..Lepi Mica pobegao iz Zadruge...a ovo nije Pricaonica..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Trenutno se desava sapunica u Bgu..Lepi Mica pobegao iz Zadruge...a ovo nije Pricaonica..
          Ako je nas Mica pobegao tek smo u govnima. Lik je dovodio sta je hteo i sada bi se novi trener prilagodjavao igracima igraci njemu. Nije mala stvar proci pripreme sa jednim trenerom pa nasfaviti sa drugim.

          Ako bih mogao da biram ne bih prihvatio ostavku ali ako bi otisao i Filip e tu se ne bih razmisljao.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Pa ti pobi’ tu glupost. Namam ja nista protiv. Ja samo kazem da su retke situacije da je neko sa pola rostera Amera(uglavnom tamnoputih) nesto veliko napravio u Evropi. Bilo je par timova na f4 za sve ove godine. A ako ti smeta izraz ‘crnac’, ‘belac’ ili kad neko opsuje mani se sportskih foruma i pisi na kulturi.
            Koliko crnaca mi imamo ove sezone? Koliko crnaca je prosle sezone imao CSKA - aktuelni prvak Evrope? Koliko je imao Makabi kada je poslednji put osvojio EL?

            Nebitno je da li se pise na kulturi, ili na sportu, ovo sto si napisao je cist rasizam i za to bi na svakom forumu bio makar upozoren. Ocigledno ne i ovde.

            Originally posted by Brajkula View Post
            I manite se tih fora i prozivanja oko rasizma, čovek je u pravu u evropskoj košarci retko prolazi roster napunjen napaljenim Amerikancima i njima sličnim, njima treba po osam lopti svakom, šta sad smarate i izvlačite i konteksta, kao rasizam i te pm. Uživate da se prozivate.
            Kako da ne, evo recimo Dzenkins i Faje se prosto pobise oko lopte u napadu, uopste nisu timski igraci, sebicni su, gledaju samo svoju statistiku, ne igraju odbranu i mrzi ih da zive... Da su tu bilo koja dva belca, situacija bi bila mnogo bolja.

            Comment


            • Zna li iko da objasni razumno o čemu se ovde radi?
              Počevši od poteza Tomica do igri pojedinaca, ok razumijem slabiju formu ali da dobiješ Fener pa imaš 19 izgubljenih lopti protiv Makabija pa te zvekne Krka, Budućnost...
              Kakva je ovo zona sumraka?

              Comment


              • Na fejsu stranica o kk czv koja je ponekad imala dobre info kažu da je Tomić bivši. Ne deluje mi nešto preterano ubedljiva objava ali da vidimo.
                Da li je vreme za stranca na klupi ili ćemo opet da dajemo nekom domaćem da se uči na nama ostaje da vidimo.
                Barcokas?

                Comment


                • Ko god, samo da je harizmatican, da ih ne tretira ko početnike, daj 100% sebe u svakom meču i budi koncentrisan! Tako radi profi, ako nisi izvoli tribine i čekaj transfer listu, ćao!

                  Comment


                  • Nemojte Barcokasa molim vas....

                    Comment


                    • Mogli bi da vratimo "iz penzije" zabludelu ovčicu DVa



                      Negde sam pročitao da je Gurke prvi pik...iako bih ja rado probao sa Jovanovićem iz FMPa
                      Last edited by nebitan; 21-10-19, 15:01.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Gospodin Duško Vujošević nije u penziji.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ma čim radi u Rumuniji...to ti je to.

                          Nego, gde nam je Šarac sa informacijama? Mnogo se naljutio na nekog na ovom forumu...
                          Last edited by nebitan; 21-10-19, 15:27.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • nevidjeni deficit domacih trenera, ali nevidjeni.

                            Comment


                            • Ako vec mora neiskusno Jovanovic iz Fmp > Gurovic.

                              Nemojte samo Gurovica. Nece se zadrzati ni do Kupa.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Gospodin Duško Vujošević nije u penziji.
                                Kao da jeste.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X