Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    SDKKCZ
    Šta znači ovo?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Cekaj, ko moze da smeni Covica ako to nije SDKKCZ..valjda ce reci nesto i o finansiranju KKCZ...hoce dati neki dinar...Sto smo mi deo tog SD ako ne dobijamo dinar od njih...sta uopste znaci SD CZ ako nemamo neki benefit od njih...ja ne pratim nijedan drugi sport...itd..Eto mene licno zanima,sta mi imamo kao navijaci KKCZ od tog sastanka? Ako ima neko da obrazlozi...

      Ako mozes Dabo odgovoriti i na ovo,sta mi imao konkretno od SDCZ...hvala na prvom odgovoru..
      SD CZ je krovna organizacija pod kojom se okupljaju svi klubovi u raznim sportovma koji nose naziv Crvena Zvezda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Kada smo krenuli u Evropu 2012 ponovo tada smo te godine u Eurocupu u drugij fazi bili u grupi sa Galatasarajom i Ulmom.
        Mozda smo ponovo na početku jedne lepe epohe u Evropi.
        Uglavnom Eurocup ce nam ove godine če leci ko dupe na nosi.
        Vise sam za igranje u Eurocupu gd emozemo biti konkurentni i da se polako ponovo dizemo nego u EL da budemo dzak za udaranje.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Cekaj, ko moze da smeni Covica ako to nije SDKKCZ..valjda ce reci nesto i o finansiranju KKCZ...hoce dati neki dinar...Sto smo mi deo tog SD ako ne dobijamo dinar od njih...sta uopste znaci SD CZ ako nemamo neki benefit od njih...ja ne pratim nijedan drugi sport...itd..Eto mene licno zanima,sta mi imamo kao navijaci KKCZ od tog sastanka? Ako ima neko da obrazlozi...

          Ako mozes Dabo odgovoriti i na ovo,sta mi imao konkretno od SDCZ...hvala na prvom odgovoru..
          Mozda ce Sarac da ti vise pojasni ovo
          ali ja cu pokusati svakako barem onako kako ja vidim.
          Fudbal i kosarka jesu članovi SD ali su zasebne jedinice i marketing im je zaseban izmedju ostalog.
          SD je ostalo za ove manje sportove i to je nasledje iz vremena komunizma kada su se osnivala ta sportska drustva.
          Para nema nekoih velikih u SD gotovo mizerne cifre su u pitanju.
          Ostala je vise neka tradicija nego sto stvarno to ima neku konkretnu dobit barem ne kada su fk i kk u pitanju.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Slazem se sa Dabom..

            Kronos provocira, znam sta je SD, vec npr neki klubovi u Evropi dobijaju pare od SD ili FK, pa eto pitam, da li cemo mi nesto dobiti,posto situacija nije bas sjajna..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Mozda ce Sarac da ti vise pojasni ovo
              ali ja cu pokusati svakako barem onako kako ja vidim.
              Fudbal i kosarka jesu članovi SD ali su zasebne jedinice i marketing im je zaseban izmedju ostalog.
              SD je ostalo za ove manje sportove i to je nasledje iz vremena komunizma kada su se osnivala ta sportska drustva.
              Para nema nekoih velikih u SD gotovo mizerne cifre su u pitanju.
              Ostala je vise neka tradicija nego sto stvarno to ima neku konkretnu dobit barem ne kada su fk i kk u pitanju.
              Ok, hvala.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bresa je potpisala Alena dobrog sutera, imali su Vitalija,Mosa...dobar tim..Ulm ce se sigurno pojacati posle lose sezone, nisu usli u PO, ali generalno najslabiji tim...Doveli su Evansa, strasan igrac iz Ludvisburga. Monako sa Filipovskim,ostao Kuper, imace sigurno konkurentan i dobar tim. Andora dovela Enisa ali imaju dosta iskusnih i dobrih igraca, sigurno ce imati dobar tim, bio je tu Blazic,Jankovic,Albisi, Haime, dobar mladi spanac, Surna itd..za Galatu ne znam nista, doveli Cinka za sad, predstavu nemam...

                Inace Tejic potpisao za Kozalin koji trenira Gagi Nikolic a to je vec Papic iz Zlatibora a bili i Malesevic i Marelja. Svakako srecno za Tejica, ali ispod renomea...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Slazem se sa Dabom..

                  Kronos provocira, znam sta je SD, vec npr neki klubovi u Evropi dobijaju pare od SD ili FK, pa eto pitam, da li cemo mi nesto dobiti,posto situacija nije bas sjajna..
                  Ne provociram - Streljacki Klub Crvena Zvezda ima vise evropskih i svetskih medalja od FK i KK zajedno, uz mnogo manja ulaganja i mnogo vece organizacione probleme.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • SD je krovna organizacija. Naravno da necemo dobiti pare jer I SD nema.
                    Svojevremeno je Skundric kao predsednik SD doveo Gasprom u nameri da isti bude generalni spinzor celog SD. Tada je dogovoreno da deo novca ide I kosarkaskom, rukometnom i vaterpolo klubu. Sa tim su se saglasili I Skundric I Covic I Jelenic I mislim tada Butulija ali govna iz FK su to precutno samo prihvatila. Zbog blokade racuna FK prvih mesec dva pare od Gasproma su isle preko SD I tada su ostali kolektivi dobili deo. Gasprom je ipak odlucio da bude generalni sponzor FK a ne SD ali nije bio protiv podele novca. Naravno cim je novac krenuo da leze direktno na racun FK ostali klubovi SD nisu dobili ni dinara do dana danasnjeg.
                    Najgore od svega sto nije potpisan nikakav sporazum vec se sve radilo na rec.
                    Koliko znam KK je trebao da dobija 300.000 do 400.000, Rukometasi oko 50.000 za vaterpolo se ne secam.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Cekaj, ko moze da smeni Covica ako to nije SDKKCZ..valjda ce reci nesto i o finansiranju KKCZ...hoce dati neki dinar...Sto smo mi deo tog SD ako ne dobijamo dinar od njih...sta uopste znaci SD CZ ako nemamo neki benefit od njih...ja ne pratim nijedan drugi sport...itd..Eto mene licno zanima,sta mi imamo kao navijaci KKCZ od tog sastanka? Ako ima neko da obrazlozi...

                      Ako mozes Dabo odgovoriti i na ovo,sta mi imao konkretno od SDCZ...hvala na prvom odgovoru..
                      Samo skupština KKCZv, nikakav SDKKCZv ne postoji. On je i napravio takvu skupštinu da NE MOŽE da bude smenjen osim ako on ne želi da odstupi (jedan od njegovih uslova kada je preuzimao Zvezdu)
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        SD je krovna organizacija. Naravno da necemo dobiti pare jer I SD nema.
                        Svojevremeno je Skundric kao predsednik SD doveo Gasprom u nameri da isti bude generalni spinzor celog SD. Tada je dogovoreno da deo novca ide I kosarkaskom, rukometnom i vaterpolo klubu. Sa tim su se saglasili I Skundric I Covic I Jelenic I mislim tada Butulija ali govna iz FK su to precutno samo prihvatila. Zbog blokade racuna FK prvih mesec dva pare od Gasproma su isle preko SD I tada su ostali kolektivi dobili deo. Gasprom je ipak odlucio da bude generalni sponzor FK a ne SD ali nije bio protiv podele novca. Naravno cim je novac krenuo da leze direktno na racun FK ostali klubovi SD nisu dobili ni dinara do dana danasnjeg.
                        Najgore od svega sto nije potpisan nikakav sporazum vec se sve radilo na rec.
                        Koliko znam KK je trebao da dobija 300.000 do 400.000, Rukometasi oko 50.000 za vaterpolo se ne secam.
                        I sta se desava trenutno, da sve sekcije u okviru Sd su na ivici gasenja ili su ugaseni ali niko ne sme to da javno kaze, dok jedna sekcija se bahati kupuje i placa milionska obestecenja a da pri tom javno prica kako je dug smanjen na 26 miliona a kada izadje FI za 2017 ono 41 milion minus. Pa cekaj majku mu, svake godine nikada bolji finansijski rezultati i godinama kada su najvece prodaja igraca najmanje vraceni dugovi, tj prihoduje se otpisi kredita prema bankama, pa se dug smanjio otpisom a ne poslovanjem i vracanjem zivih para.

                        Lazo svaka cast sve si tacno napisao.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          I sta se desava trenutno, da sve sekcije u okviru Sd su na ivici gasenja ili su ugaseni ali niko ne sme to da javno kaze, dok jedna sekcija se bahati kupuje i placa milionska obestecenja a da pri tom javno prica kako je dug smanjen na 26 miliona a kada izadje FI za 2017 ono 41 milion minus. Pa cekaj majku mu, svake godine nikada bolji finansijski rezultati i godinama kada su najvece prodaja igraca najmanje vraceni dugovi, tj prihoduje se otpisi kredita prema bankama, pa se dug smanjio otpisom a ne poslovanjem i vracanjem zivih para.

                          Lazo svaka cast sve si tacno napisao.
                          Samo zameni FK sa KK i smanji malo cifre i dobićeš umetnost poslovanja Čovića u periodu otplate duga po UPPR zatim i budžet KKa. Čović se svojevreemeno hvalio da je budžet za sistem 6 milona evra (otplata duga, KKCZv i FMP) i sve je ferceralo, onda je nekom nagazio na žulj, prestao da češka koga treba po j***ma i rezultat toga vidimo. Rado bih čuo koja su to milionska obeštećenja koja je FK dala i za kojeg igrača?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            I sta se desava trenutno, da sve sekcije u okviru Sd su na ivici gasenja ili su ugaseni ali niko ne sme to da javno kaze, dok jedna sekcija se bahati kupuje i placa milionska obestecenja a da pri tom javno prica kako je dug smanjen na 26 miliona a kada izadje FI za 2017 ono 41 milion minus. Pa cekaj majku mu, svake godine nikada bolji finansijski rezultati i godinama kada su najvece prodaja igraca najmanje vraceni dugovi, tj prihoduje se otpisi kredita prema bankama, pa se dug smanjio otpisom a ne poslovanjem i vracanjem zivih para.

                            Lazo svaka cast sve si tacno napisao.
                            Poenta je da je meni Perunicic posto smo zemljaci pricao da je RK dovoljno 80.000 evra godisnje da osvoji titulu.
                            Problem je sto se nije stavilo sve na papir I sto to niko ne sme da spomene zbog izjave Terzica ,,Vucic ne licno zvao I rekao ti jedini mozes da vidis Zvezdu,,
                            Sta mislis o cemu je bila izjava Covica ,, ako naplatimo potrazivanja bice OK,, uz opasku da su sponzori isplatili sve predvidjeno ugovorom.
                            Koja potrazivanja????? Pa od FK. Ali od toga nema ama bas nista.
                            Pa FK Partizan je finansijski pomagao KK.
                            E o tome ja pricam da je suvise sujete, pakosti, ljubomore.
                            Da je Covic stvorio isuvise neprijatelja.

                            Comment


                            • Jedini ispravan postupak uprave i predsednika je tražiti i naći krivicu u sebi i pokušati greške ispraviti, ne biti tvrdoglav i gurati klub u provaliju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Poenta je da je meni Perunicic posto smo zemljaci pricao da je RK dovoljno 80.000 evra godisnje da osvoji titulu.
                                Problem je sto se nije stavilo sve na papir I sto to niko ne sme da spomene zbog izjave Terzica ,,Vucic ne licno zvao I rekao ti jedini mozes da vidis Zvezdu,,
                                Sta mislis o cemu je bila izjava Covica ,, ako naplatimo potrazivanja bice OK,, uz opasku da su sponzori isplatili sve predvidjeno ugovorom.
                                Koja potrazivanja????? Pa od FK. Ali od toga nema ama bas nista.
                                Pa FK Partizan je finansijski pomagao KK.
                                E o tome ja pricam da je suvise sujete, pakosti, ljubomore.
                                Da je Covic stvorio isuvise neprijatelja.
                                I opet je i tu Čović stvorio neprijatelje u FK pokušavajući da potisne tvorzu čak i pokušavajući da koketira sa Delijama, i sve to o čemu on priča nema nigde napismeno, samo reč a kod takvih ljudi reč ne vredi.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X