Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo Zvezda prvi osvajac evropskog trofeja na ovim prostorima, ako hocemo da osvojimo osvojicemo ako ne ispascemo, protivnik nije bitan to je mozda bitno onim manjim klubovima. Napred Zvezda..

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      I opet je i tu Čović stvorio neprijatelje u FK pokušavajući da potisne tvorzu čak i pokušavajući da koketira sa Delijama, i sve to o čemu on priča nema nigde napismeno, samo reč a kod takvih ljudi reč ne vredi.
      Naravno. Pokusao je da preuzme rukovodjenje FK preko Delija sto je zasmetalo mnogima.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Naravno. Pokusao je da preuzme rukovodjenje FK preko Delija sto je zasmetalo mnogima.
        Nisi u pravu Lazo, nista se ne radi bez miga onog odoozgo. To budi siguran
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Mi smo Zvezda prvi osvajac evropskog trofeja na ovim prostorima, ako hocemo da osvojimo osvojicemo ako ne ispascemo, protivnik nije bitan to je mozda bitno onim manjim klubovima. Napred Zvezda..
          Valter je preozbiljan a tek je peti Jul ) Bice to ok, nadam se
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            Nisi u pravu Lazo, nista se ne radi bez miga onog odoozgo. To budi siguran
            Pa onaj odozgo je licno zvao Terzica da preuzme FK.

            Comment


            • Ljudi nemojte se zanositi.
              Nem bezgresnih, Cova je pravio greske ali kada se stavi sve na tas i izmeri mora se priznati da je doneo vise dobrog nego loseg.
              Milion puta sam ja ispizdeo za neke situacije ali kada se smirim i trezveno razmislim u kokoj zemlji zivim kazem sebi dobro je
              da uopste i postojimo kao KK.
              Nije sve ni crno ni belo ima tu mnogo stvari zbog cega, zasto i kako.
              Previsje setu isprepletenih stvari, sujeta, ambicija i kojecega na raznim stranama.
              Nasa nesreca ili sreca zavisi ko kako gleda sa koje tacke je ta sto nema alternative sadasnjoj upravi nemojmo da se lazemo.
              Vlast ne da nikome da se izdigne i sve drzi na lancu cim se malo dignes odmah sledi packa i nazad dole.
              Ima mnogo stvari koje se ne iznose u javnost i ne treba jednosrtavno mora tako.
              Balansira se koliko se moze nekada i preko te granice.
              Moramo shvatiti da ni kao zemlja a ni nasi klubovi prave fenomenalne rezultate koliko se ulaze u njih i koliko je uopste drzavu
              briga za iste.
              Fudbal je ovoj drzavi broj 1 kosarka kupi samo mrvie, cim fudbal ima rezultate videli smo to na ocitom primeru prosle sezone
              kosarka je odmah u drugom planu.
              Tako da nemojte bezveze olako ocenjivati nikoga ponavljam niko nije bezgresan taman posla niti ikoga branim ali kada se podvuce crta imamo
              vise razloga za zadovoljstvo sa rezultatima do sada.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Pa onaj odozgo je licno zvao Terzica da preuzme FK.
                Lazo smatram te za ozbiljnog sagovornika Terza je tu prolazan kao i svi ostali dok slusa ok kada digne glavu bice cao, zdravo.
                Ponavljam ti nista se bez miga onoga gore ne radi.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Lazo smatram te za ozbiljnog sagovornika Terza je tu prolazan kao i svi ostali dok slusa ok kada digne glavu bice cao, zdravo.
                  Ponavljam ti nista se bez miga onoga gore ne radi.
                  Terzic je obicni pijun tu se slazemo.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Naravno. Pokusao je da preuzme rukovodjenje FK preko Delija sto je zasmetalo mnogima.
                    Ne, nego su ga Delije gurale da on preuzme Fk umesto Kokeze da bi ga navukli na tanak led jer nije NC bas toliko omiljen da bi mu dozvolili u najvecem naletu KKCZ da jos i zasedne i na celo FK. Da li se secas da su tada bili izbori za predsednka Fk i da se niko nije javio, a muceni na da sve preposteni Terzic dobrovovljno ostao u klubu da bi operativno rukovodio klubom do izbora novog predsednika. A koliko se secam zapad i istok su trazili kolektivnu ostavku svih iz uprave, sever iako se kiti da su oni oterali Kokezu su samo se prikljucili (utakmica FKCZ i Radnicki NIS 1.1).
                    U tom vakumu bez uprave krecu neverovatne popede pod trenerskom palicom Bozovica i onda je Terzoni ostao i sve do dana danasnjeg, iza njega su sada rezultati, navijacki hajp, resavanje infrastrukture i uz obilatu pomoc drzave.

                    Ono izmedju nas ovde , Da NC je hteo da sedne na mesto prvog coveka FK, to sto on privatno ne voli fudbal je drugi padez, on bi to smatrao svojim licnim uspehom da vodi FKCZ sa kakvim uspehom to nikada necemo saznati.

                    Comment


                    • To je gotovo vreme, od tih prica nema niko nista. Da vidimo sta ide u novoj sezoni. Iskreno se nadam sledecem. Da F3 nece nositi vise nas dres, kao i Keselj. Da ce sansu dobiti Simanic, mozda Nenadic i Ojo,to me zabole manje vise...ali Simanic bi bio veliki fail ovog kluba..a znam da znas Sarac da i on ima problema sa klubom...Stvarno to ako izgubimo bez ispaljenog metka, to je veliki neuspeh ovog kluba....

                      Da vidimo ambicije, trenera, neka izbacuju sezonske, pa da se prebrojimo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ne, nego su ga Delije gurale da on preuzme Fk umesto Kokeze da bi ga navukli na tanak led jer nije NC bas toliko omiljen da bi mu dozvolili u najvecem naletu KKCZ da jos i zasedne i na celo FK. Da li se secas da su tada bili izbori za predsednka Fk i da se niko nije javio, a muceni na da sve preposteni Terzic dobrovovljno ostao u klubu da bi operativno rukovodio klubom do izbora novog predsednika. A koliko se secam zapad i istok su trazili kolektivnu ostavku svih iz uprave, sever iako se kiti da su oni oterali Kokezu su samo se prikljucili (utakmica FKCZ i Radnicki NIS 1.1).
                        U tom vakumu bez uprave krecu neverovatne popede pod trenerskom palicom Bozovica i onda je Terzoni ostao i sve do dana danasnjeg, iza njega su sada rezultati, navijacki hajp, resavanje infrastrukture i uz obilatu pomoc drzave.

                        Ono izmedju nas ovde , Da NC je hteo da sedne na mesto prvog coveka FK, to sto on privatno ne voli fudbal je drugi padez, on bi to smatrao svojim licnim uspehom da vodi FKCZ sa kakvim uspehom to nikada necemo saznati.
                        Za kojeg igrača FK je plaćeno milionsko obeštećenje a da to nije Mihajlović Siniša?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Za kojeg igrača FK je plaćeno milionsko obeštećenje a da to nije Mihajlović Siniša?
                          Darko Kovacevic

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Darko Kovacevic
                            Bravo, ja sam utripovao da je samo za Sinišu dato milionče Voši...ali i to je bilo tamo neke '92/'93...a u zadnjih 5/10 godina?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Samo zameni FK sa KK i smanji malo cifre i dobićeš umetnost poslovanja Čovića u periodu otplate duga po UPPR zatim i budžet KKa. Čović se svojevreemeno hvalio da je budžet za sistem 6 milona evra (otplata duga, KKCZv i FMP) i sve je ferceralo, onda je nekom nagazio na žulj, prestao da češka koga treba po j***ma i rezultat toga vidimo. Rado bih čuo koja su to milionska obeštećenja koja je FK dala i za kojeg igrača?



                              Evo samo iz glave Babic 800.000 eur, Pesic 750.000 eur, Pavkov 300.000 eur, neki levi bek iz Spartaka vise se ne secam znam da nije minuta odigrao 300.000 (inace tom Spartaku je do sada preko 1 milion eur isplaceno na ime obestecenja a jedino onaj mali Plavsic zaigrao i bio prodat.
                              Ove sezone nijedan igrac koji je doveden nije dosao bez obestecenja, ovaj danas Degenek placen 200.000.

                              Na sve ove cifre idu i plate od po 250.000 minimum plus bonusi. Ja nemam nista protiv, imaju Gasprom, Mts i cistih 10 miliona zaradjeno prosle godine od ulaznica i EC nagrada, tv prava. Plus prodaja igraca, ali ajde malo da se spusti lopta i pusti i druge malo da zive a ne ono sto sleduje ovim malima u SD da i to uzimas sve zarad popularnosti i pritiska navijaca da se udje u evropu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Bravo, ja sam utripovao da je samo za Sinišu dato milionče Voši...ali i to je bilo tamo neke '92/'93...a u zadnjih 5/10 godina?
                                Miha je došao 90-te , taman da uzmemo " ušatog" [emoji471]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X